Hotel Ermioni Beach, Georgioupolis

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Georgioupolis

Strava Polopenze

Ceny za osobu od 12.572 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
  • menší, rodinně vedený hotel cca 150 m od pláže
  • ideální pro dovolenou v klidné části letoviska
  • městečko Kavros v blízkosti


Menší, rodinně vedený hotel cca 150 m od pláže. Ideální pro dovolenou v klidné části letoviska. Městečko Kavros v blízkosti. Letiště Heraklion cca 100 km.

letoviska Georgioupolis cca 4 km, malé městečko Kavros s několika restauracemi, bary a obchody cca 500 m. Zastávka autobusu před hotelem.

veřejná pláž s hrubším pískem a pozvolným vstupem do moře cca 150 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

hotel disponuje celkem 37 pokoji, rozdělenými do 3 podlaží. K dalšímu vybavení patří přijímací prostor s recepcí, koutek se satelitní TV, hlavní restaurace s terasou, bar a malý obchod. Ve venkovním areálu se nachází sladkovodní bazén a snack bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Dvoulůžkové pokoje (A2A/A3A): v suterénu, vybaveny chladničkou, trezorem k pronajmutí (cca 10 €/týden), sat. TV (cca 15 €/týden), rádiem, telefonem, fénem, sprchou, WC a úzkou terasou.

Jednolůžkové pokoje (A1A): v suterénu, stejné vybavení jako A2A.

Dvoulůžkové pokoje (A2B): neleží v suterénu, vybavené klimatizací a balkonem, jinak jako A2A.

Jednolůžkové pokoje (A1B) se stejným vybavením jako A2B.

Dvoulůžkové pokoje (A2C): s výhledem na moře, jinak jako A2B.polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Za poplatek
vodní sporty na pláži.

WiFi ve veřejných prostorech hotelu zdarma.

vestavěný dětský bazén, dětské hřiště, dětská židlička v restauraci, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: B; platba kartou: VISA, MasterCard, Diners.

pro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.

Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service (více informací na https://www.ckneckermann.cz/connected-service/), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Další ubytovací kapacity v letovisku Georgioupolis

Hotel Ermioni Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Georgioupolis se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Georgioupolis: Anemos Luxury Grand Resort, Apollo, Eliros Mare, Fereniki Holiday Resort & Spa, Georgioupolis Resort Aqua Park and SPA, Hydramis Palace, Kournas Village, Mare Monte Beach, Mythos Palace, Pilot Beach Resort, Vantaris Corner, Vantaris Palace.