Hotel Fereniki Resort & Spa, Georgioupolis

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Georgioupolis

Strava Polopenze, All inclusive

Ceny za osobu od 10.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 26%

Vybavení

Hotel Fereniki Resort & Spa - vybavení

bazén, wellness
Poloha:
Hotel se nachází v letoviska Georgiopoulis, ve vzdálenosti přibližně 100 m od písečné pláže místy s oblázky (vhodná obuv do vody). Nedaleko hotelu je supermarket a také půjčovna aut, ve vzdálenosti asi 300 m je centrum střediska s náměstím s celou řadou restaurací, taveren, obchodů, kaváren a pekařství. Jako místní atrakce slouží turistický vláček, který jezdí pravidelně během dne ke sladkovodnímu jezeru Kournas a do letoviska Kavros.

Vybavení hotelu:
Hostům je k dispozici recepce se vstupní halou, společenská místnost s barem a televizí se satelitním příjmem, internetový koutek, vnitřní a venkovní bary a snackbary s TV se satelitním příjmem a velkou obrazovkou. V areálu se nachází celkem pět sladkovodních bazénů, bary u bazénů, dětem se nabízí dva dětské bazény a dětské hřiště.

Vybavení pokoje:
Komplex tvoří celkem 450 pokojů. Prostorné dvoulůžkové pokoje jsou rozmístěny v několika budovách, jsou zařízeny v řeckém stylu, mají vlastní sociální zařízení (sprcha + WC) a jsou vybaveny klimatizací, fénem, lednicí, satelitní televizí, telefonem. Součástí je balkon nebo terasa s výhledem na moře nebo do zahrady, za poplatek je možný pronájem trezoru na pokoji, možnost až dvou přistýlek. Pokoje typu studio jsou dvoulůžkové s možností jedné přistýlky, apartmány tvoří ložnice s dvoulůžkem a obývacím pokojem s dalšími třemi lůžky. Studia a apartmány mají navíc kuchyňskou linku se základním vybavením. Dětská postýlka je k dispozici na vyžádání zdarma.
Poloha objektu
rozlehlý hotelový komplex se šesti objekty se nachází v klidném venkovském prostředí. V nabídce VTT jsou pokoje ve dvou budovách - Fountoulis je od moře vzdálena cca 220 m, Manolis cca 260 m. Nedaleko od hotelu je supermarket a také půjčovna aut, ve vzdálenosti cca 300 m je centrum střediska s náměstím, kde jsou restaurace, taverny, obchody, kavárny, cukrárny, pekařství, lékárna, bankomat aj. V letovisku je též dětské hřiště, minigolf, kostel a zlatnictví. Jako místní atrakce slouží turistický vláček, který jezdí pravidelně během dne k sladkovodnímu jezeru Kournas (cca 9€/osoba) a do letoviska Kavros (cca 8€/osoba). V jezeře Kournas se dá koupat, lze si též pronajmout šlapadla za cca 4€/hodina. Dále doporučujeme navštívit město Chania, které má neopakovatelnou denní i noční atmosféru, jízdenka stojí cca 4,10€/cesta, autobus jezdí téměř každou hodinu. Ubytování v tomto komplexu doporučujeme pro méně nároč-nou klientelu.

Popis objektu
komplex tvoří celkem 450 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny až pro 5 osob, které mají navíc obývací pokoj, kde jsou další 3 přistýlky (gauče nebo rozkládací lůžka pro děti). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, na moře, letovisko, okolní zástavbu a vnitrozemí. Trezor na pokoji za poplatek (cca 10€/týden). V naší nabídce máme ubytování převážně v budovách Fountoulis a Manolis. Ubytování pro jednu oso-bu je v areálu celého komplexu, nikoliv v konkrétních budovách. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení
centrální recepce v hotelu Fereniki, salónek s TV se satelitním příjmem, 2 bary (Nerio - v rámce hlavní restaurace a bar Alfa u bazénu, kde se čerpá all inclusive light), vnitřní a venkovní restaurace, nová restaurace v blízkosti hotelové re-cepce, naproti budově Fountoulis, venkovní kavárna, zahrada, parkoviště. Na recepci prodávají karty na wifi (za popla-tek cca 4€/120 minut, cca 10€/den a cca 15€/600 minut), připojení je zde ovšem slabší.

Stravování
formou polopenze nebo za příplatek ALL INCLUSIVE LIGHT (viz popis) - ceny viz náš web. Snídaně a večeře - bufet.

Program all inclusive
All inclusive light zahrnuje:
O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive light jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu
Snídaně (07:30-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu
Během obědů a večeří neomezená konzumace místního nealka (post mix), filtrované kávy, čaje, točeného místního piva, domácího vína, raki, ouza
Neomezenou konzumaci (10:30-22:30) rozlévaných místních nealkoholických nápojů (např. lemon, orange, sprite, cola - post mix, filtrovaná káva, čaj) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, domácí bílé a červené víno, raki, ouzo, 2 různé koktejly denně) v baru v Neorio v hlavní hotelové restauraci
Neomezenou konzumaci (12:00-17:00) rozlévaných místních nealkoholických nápojů (post mix, filtrovaná káva, čaj) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, domácí bílé a červené víno, raki, ouzo) v baru Alpha u bazénu
Pro děti je v restauraci mezi 11:00-18:00 dětský koutek - mléko, voda, ovocné šťávy, džus, jogurty, marmelády, cereá-lie, nutella, od 16:00-18:00 - se podává jedno teplé jídlo, např. hranolky nebo špagety nebo pizzy nebo rybí prsty nebo kuřecí kousky
Konzumace v baru u pláže není zahrnuta v ceně
Konzumace po 22:30 se hradí extra

Sport a zábava
v areálu se nacházejí 3 bazény, 2 dětské bazény, slunečníky a lehátka u bazénů zdarma. Služby SPA - vnitřní vyhřívaný bazén (za poplatek cca 1€/osoba + balíčky služeb od hotelu - např. jacuzzi + vnitřní bazén (za poplatek cca 5€/osoba), sauna + vnitřní bazén (za poplatek cca 5€/osoba), vnitřní bazén + jacuzzi + sauna (za poplatek cca 10€/osoba), masáže (na vyžádání, za poplatek cca 14-40€/osoba, například relaxační masáž - cca 14€/25 minut, masáž horkou čokoládou - cca 25€/50 minut, masáž horkými kameny - cca 30€/50 minut, bahenní zábal z Mrtvého moře - cca 30€/50 minut a řada dalších; při objednání masáže je poskytována 1x sauna nebo jacuzzi zdarma). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 5-6€/set/den).

Výhody
Pěkná písečná pláž

Poloha a popis:
Fereniki Holiday Resort & Spa se nachází uprostřed krásného prostředí, přímo u upravené písečné pláže ve vyhladávaném letovisku Geourgioupolis. Resort se skládá z několika budov rozmístěných v zahradě podél pláže. Tento prázdninový resort je znám jako populární populární místo vhodné jak pro rodinné dovolené, tak i jako místo k odpočinku a relaxaci. Resort se nachází cca 2 minuty chůze od centra letoviska a přibližně 300 metrů od místního přístavu. Fereniki nabízí hostům typickou řeckou pohostinnost v komfortně zařízených pokojích, studiích a apartmánech a poskytuje dovolené pro mezinárodní klientelu, početnější skupiny, i pro jednotlivce hledající klidnou dovolenou. Mezinárodní letiště je vzdáleno cca 98 km a v nedalekém centru letoviska Georgiopoulis je spousta restaurací, tavren, obchůdků a barů. Doporučujeme místní turistický vláček, který slouží jako prázdninováí atrakce a dopraví Vás ke sladkovodnímu jezeru Kournas (4 km), které určitě stojí za Vaši návštěvu. Město Rethymno je vzdáleno 18 km a Chania 38 km.

Vybavení hotelu:
• vstupní hala s recepcí • společenská místnost SAT/TV • hlavní restaurace Neorio • bar v restauraci Neorio • italská restaurace alá carte Bella Italia • pool- snack bar Alpha • 4 venkovní bazény • 1 vnitřní vyhřívaný • terasa na slunění • lehátka a slunečníky u bazénu zdarma • sauna, masáže, jacuzzi • půjčovna aut

Vybavení pokoje:
Hotel nabízí klientům ubytování v několika typech pokojů : PROMO, DOUBLE, STUDIO a APARTMÁN. Pokoj PROMO je pro 2 osoby Pokoj DOUBLE, s možností přostýlky pro 2 - 3 osoby Studio pro 2 - 3 osoby Apartmán pro 3 - 4 osoby Všechny typy pokojů mají vlastní sociální zařízení, možnost Wi-Fi připojení za poplatek, klimatizaci (za poplatek), sejf (za poplatek), možnost chladničky (za poplatek), balkon nebo terasu - kromě typu PROMO! Tento pokoj je nejlevnějším typem v resortu, nemá balko či terasu, může být částečně pod úrovní. Studia a apartmány disponují navíc kuchyňskou linkou (se minimálním vybavením) a apartmány jsou rozlohově větší a mají 2 místnostmi. Pokoje jsou rozmístěné různě po resortu, výhled mají tedy dle umístění - zahrada, bazén, okolí, hory, moře.

Pláž a plážový servis:
Dlouhá písčito - oblázková pláž se nachází cca 100 metrů od hotelu. Místy jsou kamenitá místa, hostům proto doporučujeme použít obuv do vody. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek (2,50€/osoba/den), stejně tak vodní sporty či další služby na pláži.

Pro děti:
Dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Sport a zábava:
Hosté mohou za poplatek využít sportů na pláži - windsurfing, vodní lyžování, pronájem kánoí, a další. Relaxovat mohou hosté v Spa centru a využít služeb masérů, manikérek a v neposlední řadě mohou využít jacuzzi a sauny.

Služby v ceně:
Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do programu all inclusive získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Klimatizace 5€/den, Trezor 10€/týden, Wi-Fi připojení 4€/120 minut a 15€/7 dní - 1 zařízení a 20€/7dní - 3 různé zařízení, lehátka a slunečníky před Bella Italia 2,50€/osoba/den (platba na místě), sauna, masáže, jacuzzi, půjčovna aut. Kompletní nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive a jsou za poplatek, obdržíte po příjezdu na recepci hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA,, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, pojištění CK proti úpadku, služby česky mluvícího delegáta po dobu pobytu k dispozici na telefonu, pojištění proti úpadku.
Poloha objektu:
Jednoduchý hotel složený s několika oddělených budov v okolí písečné pláže a pár minut od centra letoviska Georgioupolis. Letiště v Chanie vzdáleno cca 45 km.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, trezor (za poplatek), společenská místnost s TV/sat., bar, snack bar ,4 venkovní bazény, 1 vnitřní vyhřívaný bazén (za poplatek), bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC, telefon, TV/sat., trezor (za poplatek), klimatizace  (za poplatek), lednice, balkon nebo terasa. ST: viz DR, kuchyňský kout (nevybavený) AP: viz ST, oddělená ložnice.

Zábava:
Nákupní a zábavní možnosti v okolí hotelu a v centru letoviska,

Stravování:
Snídaně a večeře formou jednoduchého bufetu. Možnost dokoupení programu all inklusive.

Sportovní vyžití:
Příjemná písečná pláž cca 100 m od hlavní budovy (některé pokoje mohou být ve vzdálenějších budovách - max do 200 m od pláže). Lehátka a slunečníky za poplatek. Na pláži se mohou vyskytnout oblázky. Doporučujeme obuv do vody.

Program All Inclusive:
Dětské hřiště, dětský bazén, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Přístup na Internet:
Hotelové wellness centrum s relaxačními a zkrášlujícími službami, vyhřívaný bazén (vše za poplatek)

Další informace:
Snídaně (07.30–10.00), oběd (12.30–14.30), večeře (19.00–21.30) formou jednoduchého bufetu Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (11:00-22:00) Odpolední svačina pro děti: ovoce, cereálie, jogurt

Platební karty:
Hotel akceptuje zvířata do 5kg zdarma (na vyžádání)
Obchody a restaurace v blízkosti hotelu. V areálu k dispozici více bazénů. Stravování formou bufetových stolů.

oblíbený hotel ležící v klidné oblasti na okraji letoviska Georgioupolis. Místní centrum letoviska cca 400 m. Letiště Heraklion cca 105 km.

oblázkovo-písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 150 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

v hotelu se nachází přes 370 pokojů. Hostům je k dispozici přijímací hala, společenská místnost, bar, TV, taverna. Ve venkovním areálu se nachází 3 sladkovodní bazény. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

studia (E2A/E3A): vybavená kuchyňka, lednice, rádio, TV,

Za poplatek
klimatizace (cca 5 €/den), trezor (cca 10 €/týden). Apartmány (E2F/E3F/E4F): cca 35 m2, 2 místnosti, bez TV jinak stejné vybavení jako E2A. Joker pokoje (E2S/E3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Bez kuchyňky, chladničky a TV.

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. V určité hodiny místní alkoholické a nealkoholické nápoje a snacky.

Za poplatek
v centru jízda na koni.

Za poplatek
sauna, masáže, spa centrum.

dětský bazén. Dětská postýlka (rezervace v CK, za poplatek, cca 3 €/den, platba na místě).

služby delegáta: telefonický kontakt; platba kartou: VISA, MasterCard.
Pláž
přímo u pláže

Poloha
Fereniki hotel je komplex, který tvoří 6 budov rozmístěných v klidném prostředí, jen cca 100 m od centra s obchody, bary, restauracemi, markety a pekárnami a cca 32 km východně od města Chania. Písčito-oblázková pláž je od komplexu vzdálena cca 0 – 250 m v závisloti na ubytování v konkrétní budově, přes místní komunikaci. Autobusová zastávka do města Rethymno je od hotelu cca 100 m a zastávka do města Chania je od hotelu cca 700 m. Od letiště v Heraklionu je hotel vzdálen cca 100 km. Oficiální kategorie 3*.

Vybavení
recepce v hlavní budově, lobby s možností faxu a wi fi, SAT TV, veranda s výhledem na moře, bar, snídaňová místnost, restaurace u moře, 2 bazény, 2 bary u bazénu, lázně Thalasso (sauna, jacuzzi, vyhřívaný bazén, masáže), vodní sporty na pláži.

Ubytování
hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s oddělenými lůžky, studia s možností 1 přistýlky a rodinné apartmány až pro 4 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasu, individuální klimatizací, SAT-TV, telefonem, ledničkou, trezorem a balkónem nebo verandou. Studia a apartmány mají navíc plně vybavenou kuchyňku. Apartmány mají oddělenou ložnici. Studia a apartmány jsou přidelovány klientům, kteří si zakoupili ubytování bez stravy. Hotel akceptuje malé psy. Ti se ovšem nesmějí pohybovat v areálu hotelu. Pro klienty se psy jsou vyhrazeny pokoje na okraji areálu.

Služby za poplatek
lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty, klimatizace, lázně, trezor.

Pro děti
2 dětské bazény, dětské hřiště.

Strava
All Inclusive: bufetové snídaně (7:30 – 10:00), bufetové obědy 12:30 – 14:30), bufetové večeře (19:00 – 21:30), odpolední čaj (16:00 – 17:00), snacky (11:00 – 18:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11:00 – 23:00)

Další ubytovací kapacity v letovisku Georgioupolis

Hotel Fereniki Resort & Spa není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Georgioupolis se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Georgioupolis: Anemos Luxury Grand Resort, Eliros Mare, Mare Monte Beach, Mythos Palace, Pilot Beach Resort, Vantaris Beach, Vantaris Garden & Corner, Vantaris Palace.