Hotel Hydramis Palace, Georgioupolis

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Georgioupolis

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha:
Oblíbený prázdninový resort je situován přímo u krásné písečné pláže.letiště Heraklion je vzdáleno cca 145 km a známé letovisko Rethymno cca50 km od resortu Hotel je svou polohou ideální pro poznávání přírodních krás i historických památek v okolí (soutěska Samaria, laguna Balos, pláž Elafonissi, palmová pláž Vai, palác Knossos, Chania, Rethymno, klášter Preveli, Aquapark).

Vybavení hotelu:
Rozsáhlý hotelový komplex disponuje 203 pokoji rozmístěnými v sedmi vzájemně propojených budovách vystavěných v kombinaci moderní a tradiční architektury obklopených krásnou udržovanou zahradou

Vybavení pokoje:
Klasicky zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, toaleta), telefonem, klimatizací (za poplatek), rádiem, satelitní TV, ledničkou, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou WiFi na pokoji je k dispozici za poplatek. V hotelu jsou k dispozici také prostorné rodinné pokoje, mezonetové suity a suity a bungalovy s vlastním bazénem (na vyžádání za vyšší cenu).

Pláž:
Krásná dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře a širokou nabídkou motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů (za poplatek) se nachází přímo před resortem. Klientům jsou k dispozici lehátka a slunečníky (za poplatek).

Další ubytovací kapacity v letovisku Georgioupolis

Hotel Hydramis Palace není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Georgioupolis se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Georgioupolis: Anemos Luxury Grand Resort, Apollo, Eliros Mare, Ermioni Beach, Fereniki Resort & Spa, Georgioupolis Resort Aqua Park and SPA, Kournas Village, Mare Monte Beach, Mythos Palace, Pilot Beach Resort, Vantaris Beach, Vantaris Corner, Vantaris Palace.