Hotel Mare Monte Beach, Georgioupolis

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Georgioupolis

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 20.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Mare Monte Beach - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace
Pláž
přímo u písčité pláže

Poloha
Tento velmi elegantní hotel se zahradou vhodný pro rodiny s dětmi leží přímo u písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Hlavní centrum letoviska Georgioupolis se nachází cca 1 km od hotelu, kde najdete plno obchodů, teveren, barů apod. Cca 20 km od hotelu leží Rethymno, cca 45 km Chania a cca 120 km od hotelu je vzdáleno letiště. Autobusovou zastávku najdete cca 80 m od hotelu. Oficiální kategorie hotelu 4*.

Vybavení
K hotelovému vybavení a službám patří vstupní lobby s recepcí, výtah, trezory a běžně poskytované recepční služby, TV kout, restaurace s vynikající kuchyní, bar, snack/pool bar, venkovní bazén s terasou na opalování se slunečníky a lehátky, rozmanité vodní sporty na pláži, lehátka a slunečníky na pláži, minigolf, 2 tenisové kurty, stolní tenis, minimarket.

Ubytování
Hotelové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s WC, klimatizací, lednici, TV, SAT, fénem, telefonem, balkonem nebo terasou.

Služby za poplatek
Lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, internet, trezor, kulečník

Pro děti
dětská postýlka na vyžádání, dětský bazén, dětské hřiště

Stravování
Polopenze: bufetové snídaně, bufetové večeře. All inclusive: bufetové snídaně, bufetové obědy, bufetové večeře, místní alkoholické a nealkoholické nápoje. Časy a rozsah se řídí vnitřními směrnicemi hotelu a mohou se během sezony měnit.
Poloha
hotel leží na severozápadním pobřeží Kréty, přímo na písčité pláži Almiros s pozvolným vstupem do moře, 1 km od malebného letoviska Georgioupolis s obchody, tavernami a bary (dá se dojít pěšky po pláži či místní komunikací podél silnice, která vede za hotelem), 20 km od Rethymna, 45 km od Chanie, 120 km od letiště v Heraklionu. Autobusová zastávka cca 80 m.

Vybavení
hotelový areál s 200 pokoji obklopený krásnou zahradou nabízí vstupní halu s recepcí, výtah, kout s TV, restauraci, hlavní bar, snack bar „La Pergola“, bar u bazénu, tavernu „Mezze“, bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, minimarket, amfiteátr s venkovní diskotékou, pétanque, minigolf, 2 tenisové kurty, stolní tenis, animační programy (v hotelu francouzský klub Framissima, celodenní animace).

Ubytování
2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo 2 přistýlek pro děti mají koupelnu s vanou/WC, klimatizaci, lednici, fén, plážové osušky, SAT/TV (i vysílání ČT24), telefon, balkon či terasu. Pokoje se nacházejí v hlavní budově a bungalovech. Pokoj s výhledem na moře možný dle aktuální obsazenosti hotelu (za poplatek na recepci).

Informace o stravování
All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdější kontinentální snídaně ve snack baru, místní víno, voda, místní pivo, nealkoholické nápoje (soda, ovocný džus z koncentrátu), ouzo a rakije u obědů a večeří, 1x týdně možnost večeře v taverně "Mezze" (stejné stanovené menu, řecké jídlo, nutná rezervace), sladkosti a chuťovky ve snack baru či hlavním baru (10.00-18.00 hod.), nápoje v barech (10.00-24.00 hod.) - nealkoholické nápoje (z nápojového automatu, ovocný džus z koncentrátu, soda, grenadina, mátový sirup, voda, ledový čaj), místní alkoholické nápoje (ouzo, rakije, gin, rum, vodka, cinzano, koktejly z místních nápojů, místní pivo, místní víno z nápojového automatu), teplé nápoje (filtrovaná káva, řecká káva, čaj, espresso a cappuccino z automatu). Při večeři se vyžaduje vhodné oblečení. Program all inclusive začíná v den příjezdu do hotelu ve 12.00 hod. a končí v den odjezdu z hotelu ve 12.00 hod.

Doporučení pořadatele
Příjemný rodinný hotel s výbornou polohou přímo u nejdelší písčité pláže na ostrově, dobré hotelové služby, ideální pro rodiny s dětmi a všechny věkové kategorie. V hotelu funguje dětský klub Firáček.

Další ubytovací kapacity v letovisku Georgioupolis

Hotel Mare Monte Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Georgioupolis se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Georgioupolis: Anemos Luxury Grand Resort, Apollo, Eliros Mare, Ermioni Beach, Fereniki Holiday Resort & Spa, Georgioupolis Resort Aqua Park and SPA, Hydramis Palace, Kournas Village, Mythos Palace, Pilot Beach Resort, Vantaris Corner, Vantaris Palace.