Hotel Metropol Golden Bay, Georgioupolis

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Georgioupolis

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Příjemný, menší hotel. Přímo na krásné písečné pláži. Ve venkovním areálu 4 bazény.

klidná. Centrum letoviska s obchody a restauracemi cca 400 m. Letiště Heraklion cca 105 km.

přímo na dlouhé písečné pláži. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

130 pokojů rozdělených do více budov. Lobby bar, recepce (v dome Metropol), restaurace a italská a-la-carte restaurace. Ve venkovním areálu se nachází 2 bazény, 1 bar u bazénu (v domě Golden Bay). Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

dvoulůžkové pokoje (E2A/E3A): cca 20 m2, s chladničkou, klimatizací (za poplatek, cca 5 €/den), telefonem, satelitní TV, trezorem k pronajmutí (cca 15 €/týden), vanou nebo sprchou, WC, fénem a balkonem nebo terasou. Studia (E2B/E3B): cca 20 m2, balkon nebo terasa s bočním výhledem na moře, jinak vybavení jako E2A. Apartmány (E3C/E4C): cca 35 m2, se 2 ložnicemi, balkon, jinak stejné vybavení jako E2A.

polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

možnosti v okolí

WiFi v okolí bazénu zdarma, na pokojích za poplatek.

dětské hřiště, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma), dětské židličky v restauraci.

služby delegáta - telefonický kontakt; místní kategorie: B.

Další ubytovací kapacity v letovisku Georgioupolis

Hotel Metropol Golden Bay není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Georgioupolis se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Georgioupolis: Anemos Luxury Grand Resort, Apollo, Eliros Mare, Ermioni Beach, Fereniki Holiday Resort & Spa, Georgioupolis Resort Aqua Park and SPA, Kournas Village, Mare Monte Beach, Mythos Palace, Pilot Beach Resort, Vantaris Corner, Vantaris Palace.