Hotel Silver Beach, Gerani

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Gerani

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Silver Beach - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness
Poloha
hotel se nachází cca 250 m od písčito-oblázkové pláže, v klidné oblasti 13 km západně od Chanie v blízkosti rušného střediska Platanias.


Vybavení
recepce, restaurace s pool barem, lobby bar, bazén s oddělenou částí pro děti, minimarket, venkovní posilovna, hřiště na beach volejbal, stolní tenis.

Ubytování
2lůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají koupelnu/WC, fén, klimatizaci, minilednici, SAT/TV, balkon nebo terasu.


Informace o stravování
Snídaně: bufetové
Obědy: bufetové
Večeře: bufetové
All inclusive: plná penze formou bufetu, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby. Bufetová snídaně (8.00-10.00), oběd (13.30-15.00), večeře (19.00-21.00). Výběr z nápojů v době 10:00-21:00 hod.: čaj, káva, nealko nápoje, pivo, víno.


Doporučení pořadatele
Menší hotýlek s příjemnou, rodinnou atmosférou ležící u pláže západně od Chanie je vhodný zejména pro páry a rodiny s dětmi.

Další ubytovací kapacity v letovisku Gerani

Hotel Silver Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Gerani se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Gerani: Asterion Hotel and Suites.