Hotel Lato Boutique, Heraklion

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Heraklion

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Transfer do/z hotelu taxíkem. Pojištění Basic ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Poloha
Městský hotel Lato Boutique se nachází v metropoli Kréty Heraklionu, nad přístavem a jen několik minut od centra města.

Popis hotelu
Lato Boutique nabízí ubytování vysokého standardu a prostředí s typickou krétskou pohostinností v blízkosti přístavu s výhledem na původní benátskou pevnost.

Vybavení hotelu
tři restaurace, které nabízí to nejlepší z krétské kuchyně s využitím čerstvých surovin z místních farem, možnost zajištění svačinových balíčků, bar, recepce, lobby, room servis, internetový kout, konferenční místnost

Ubytování
klimatizované dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, wifi, elektronický trezor, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje

Stravování
snídaně, možnost dokoupení večeří

Sport & zábava
mini posilovna

Internetové připojení
wifi a vysokorychlostní internetové připojení

Relaxace & Wellness
mini posilovna, parní lázně s hydromasáží, profesionální masérské služby a péče o tělo zkušenými terapeuty

Popisy pokojů
Dvoulůžkový pokoj StandardInteriér 18 m², v hlavní budově nebo ve vedlejší budově, přízemí a mezipatro. Pokoje v přízemí mají přímý vstup do soukromého dvora. Zvukotěsná okna, psací stůl. Max. obsazenost 2 osoby.Superior pokoj výhled na městoInteriér 20 m², hlavní nebo vedlejší budova, možnost přistýlky formou standardního lůžka, zvukotěsná okna, psací stůl, balkón nebo veranda s výhledem na město. Max. obsazenost 3 osoby.Superior pokoj výhled na mořeInteriér 20 m² hlavní nebo vedlejší budova, zvukotěsná okna, pracovní stůl, balkón terasa s výhledem na moře. Max. obsazenost 2 osoby.Rodinný pokojInteriér 35 m², hlavní nebo vedlejší budova, koupelna se sprchovým koutem a WC, oddělené WC, dvě ložnice, zvukotěsná okna, balkón/terasa. Max. obsazenost 4 osoby.Junior suita výhled na mořeInteriér 30 m², hlavní nebo vedlejší budova, ložnice, obývací část oddělená posuvnými dveřmi, CD přehrávač, LED SAT/TV, zvukotěsná okna, balkón s výhledem na moře. Max.obsazenost 3 osoby.Executive suita výhled na mořeInteriér 40 m², v hlavní budově, ložnice, obývací část oddělená posuvnými dveřmi, koupelna s vanou s jacuzzi, CD přehrávač, LED SAT/TV, zvukotěsná okna, balkón nebo terasa s výhledem na moře. Max.obsazenost 3 osoby.

Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu do Heraklionu s váhovým limitem zavazadla 15 kg,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku, transfery na místě vozem TAXI, služby delegáta, základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Další ubytovací kapacity v letovisku Heraklion

Hotel Lato Boutique není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Heraklion se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Heraklion: Atlantis (Aquila), Galaxy, Karteros, Porto Greco Village, Prince Of Lilies.