Hotel Olympic, Heraklion

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Heraklion

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Olympic - vybavení

připojení k Internetu, klimatizace, bezbariérový objekt
Poloha a popis:
Hotel Olympic se nachází v klidném místě, ale zároveň v centru města Heraklion. Nákupní centra, bary a restaurace jsou v docházkové vzdálenosti a nabízí tedy příležitost jak strávit klidnou a komofortní dovolenou jen pár kroků od zábavy a rušného života centra města. Jedná se o ideálně situaované a komfortní ubytování za příznivou cenu. Velmi přátelský personál je Vám k dispozici 24 hodin denně a připraven Vám pomoci s jakýmkoliv požadavkem. Hotel se soustředí na zajíšťování nabízených služeb v nejvyšším standardu a jeho hlavní prioritou je co nejpříjemnější pobyt pro hosty, a to i pro tělesně postížené hosty, kterým nabízí bezbariérový přistup v rámci hlavních prostor hotelu a samozřejmě i pokojů.

Vybavení hotelu:
- recepce (24H) - klimatizace - konferenční místnost - Business zázemí (FAX, kopírka - na požádání) - bar, restaurace, lobby - výtah, parkoviště - zahrada, ohniště - prádelna (na vyžádání), cestovní asistence - Bezbariérový přístup

Vybavení pokoje:
Ubytování je možné ve dvoulůžkových pokojích, dvoulůžkových pokojích s možností až 2 přistýlek nebo v jednolůžkovém pokoji (na vyžádání). Pokoje jsou vybaveny: - klimatizace (za poplatek) - minilednička - elektronický bezpečnostní trezor (za poplatek) - SAT/TV - telefon, vysouseč vlasů - vysokorychlostní internetové připojení Wi-Fi (zdarma) - balkón Všechny pokoje disponují panoramatickým výhledem na město.

Pláž a plážový servis:
Nejbližší pláž je od hotelu vzdálena přibližně 4 kilometry.

Sport a zábava:
Za příplatek lze využít hotelové lázně, které nabízejí zázemí k relaxaci a načerpání nové energie. V nabídce je vyhřívaný bazén s výřivkou, sauna a "Adventure" sprcha se dvěma tématy - ranní mlha a tropický déšť. Nechybí ani solárium, odpočinková místnost a nabídka masáží.

Služby v ceně:
Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 kilogramu odbavené zavazadlo + 5 kilogramů přiruční zavazadlo

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Heraklion

Hotel Olympic není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Heraklion se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Heraklion: Atlantis (Aquila), Karteros, Porto Greco Village, Prince Of Lilies.