Hotel Amuse, Hersonissos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Hersonissos

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 10.530 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 32%

Vybavení

Hotel Amuse - vybavení

připojení k Internetu, u pláže, klimatizace
Pláž
Přímo u krásné písčité pláže.

Poloha
Tento elegantní a vkusně zařízený hotel Amuse se nachází přímo u krásné pláže, vedle známého Palm Beach Club s bazény a bary, které mohou klienti hotelu Amuse využívat, a to v samém srdci živého a pulzujícího letoviska Hersonissos, které je známé díky nepřebernému množství nákupních i zábavních možností přes den i ve večerních hodinách. Jako na dlani budete tedy mít obchody, taverny, bary a mnoho dalšího. Hotel se nachází na místě, odkud je možné pohodlně navštívit nejrůznější Aquaparky i známé krétské akvárium. Hotel nabízí ubytování také v přilehlých budovách vzdálených od hlavní budovy cca 300m. Klienti ubytováni v těchto budovách využívají všechny služby hotelu Amuse. Hotel je určen pro klienty ve věku 16 +. Od letiště je hotel vzdálen jen cca 25 km.

Vybavení
K hotelovému vybavení a službám patří vstupní lobby s recepcí, trezory a běžně poskytované recepční služby, restaurace s vynikající kuchyní, bar, snack/pool bar, venkovní bazén s terasou na opalování se slunečníky a lehátky, rozmanité vodní sporty na pláži, lehátka a slunečníky na pláži.

Ubytování
Hotelové pokoje jsou laděny do čistých a jemných pastelových a zemitých tónů, disponují vlastním sociálním zařízením s WC, vysoušečem vlasů a sprchou, moderním vybavením jako je klimatizace (zdarma), sat TV, lednička a balkonem nebo terasou.

Služby na poplatek
Lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, trezory.

Stravování
All Inclusive: bufetové snídaně (08:00 - 09:30), bufetové obědy (12:30 - 14:00), bufetové večeře (19:00 - 21:00) - podávané v hlavní restauraci. Pro hotelové hosty je možné připravit brzké snídaně či pozdní večeře po domluvě s recepcí. Dále do All Inclusive spadají místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11:00 - 23:00) - podávané zejména v baru u bazénu a odpolední káva se zákusky (16:00 - 17:00). All Inclusive program se vztahuje pouze na areál hotelu, veškeré nápoje a pokrmy v rámci Palm Beach Club jsou za poplatek. Časy a rozsah se řídí vnitřními směrnicemi hotelu a mohou se během sezony měnit.

Další ubytovací kapacity v letovisku Hersonissos

Hotel Amuse není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Hersonissos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Hersonissos: Acropolis, Agrabella, Albatros Spa Resort, Aldemar Knossos Royal, Amazones Village Suites, Anatoli Apartments, Anesis Blue Boutique, Annabelle Beach Resort, Annabelle Village, Ariadni Palace, Armava, Arminda, Asterias Village, Astra Village, Central Hersonissos, Creta Maris, Diamond Apartments & Suites, Diamond Village, Dimico, Dimitra, Elgoni, Elmi Suites, Eri Beach & Village, Eri Sun Village (ex. Aqua Sun), Evelyn Beach, Golden Beach, Grand Hotel Holiday Resort, Haris Apartments, Harma Boutique, Heronissos, Hersonissos Maris, Hersonissos Palace, Hersonissos Village, Chrysalis, Ilios, Iliostasi Beach, Imperial Belvedere, Iro, Kassavetis, King Minos Palace, Krits, Lyttos Beach, Manos Maria, Maragakis, Marianna, Marietta, Mari Kristin, Mari Kristin Beach, Marni Village, Mediterraneo, Melpo, Mitsis Serita Beach, Nana Beach, Nana Princess, Nancy, Nikolas Villas, Oceanis, Palatia Village, Palmera Beach, Pela Maria, Piskopiano Village, Porto Plazza Hotel (Ex. Dimitrion Central), Porto Village Resort, Royal Belvedere, Semiramis Village, Senses Blue Boutique, Sergios, Silva Beach, Simple Friday, Smartline Village Resort & Waterpark, Star Beach, Stella Paradise, Thalia, The City, Velisarios, Venus Mare, Zorbas.