Hotel Armava, Hersonissos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Hersonissos

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 8.790 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Armava - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace
Poloha a popis:
Armava Hotel CLEVER se nachází přímo u pláže v letovisku Hersonissos, nedaleko vodního parku Star Beach. CLEVER nabídka, je výhodná kombinace ubytování v soukromých apartmánech či studiích v blízkosti hotelu 4*, kde klienti plně využívají programu all inclusive ve stejné míře, jako kdyby byly klienty přímo v daném hotelu. V tomto případě je ubytování v hotelu Armava a program all inclusive využívají klienti také v sousedním vyhledávaném hotelu Golden Beach 4*. Hotel Armava se nachází v centru jednoho z nejznámějších letovisek Hersonissos. Bary, restaurace, obchody a zabavní podniky jsou jen pár kroků od hotelu. Centrum samotného města Hersonissos je cca 1,5 km a cesta k němu vede, buď keásnou promenádou podél moře, lemovanou množstvím restaurací, kaváren a barů a nebo rušnou ulicí plnou obchůdků. Letiště v Heraklinu je vzdálono 25 km. Do centra hlavního města Heraklion je výborné autobusové spojení, autobusová zastávka je vzdálena 100 m od hotelu.

Vybavení hotelu:
24h recepce, výtah, trezor (za poplatek), TV místnost, společenská místnost, konferenční místnost, restaurace, venkovní bazén a sluneční terasa u bazénu, pool bar. Možnost využívaní bazénu v hotelu Golden Beach, stejně tak služeb, které jsou zahrnuty do programu all inclusive. Hotel Golden Beach je vybaven vstupní halou s 24 hodinovou recepcí, výtahem, Wi-Fi připojením (za poplatek), hlavní restaurací, "Golden Bar", A La Carte Restaurant na pláži, lehátka a slunečníky u bazénu, doktorem na zavolání, venkovním parkováním, obchod se suvenýry a minimarket. Hosté mohou relaxovat u venkovního bazénu, který se nachází v těsné blízkosti pláže a vedle nového baru u bazénu.

Vybavení pokoje:
Menší útulné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci (za poplatek), telefon, balkon nebo terasu.

Pláž a plážový servis:
Písečná, místy smíšená, pláž přímo u hotelu. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Pro děti:
Dětské brouzdaliště.

Sport a zábava:
Služby v rámci programu all inlusive v hotelu. Aktuální nabídku služeb a sportů a jejich ceny obdržíte po příjezdu na recepci hotelu Armava.

Služby v ceně:
Pro klienty se stravováním v hotelu Golden Beach je zdarma wi-Fi připojení. Slunečníky a lehátka u bazénu.

Služby za poplatek:
Klimatizace (3€/den), trezor. Kompletní nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive a jsou za poplatek, obdržíte po příjezdu na recepci hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležité informace k zájezdů ZDE

Poznámka:
CLEVER UBYTOVÁNÍ Pantour svým klientům nabízí možnost využívat vysokých standardů 3 a 4* hotelů za velmi výhodnou cenu. CLEVER koncept je založen na tom, že klienti jsou ubytováni v pěkných, čistých apartmánech či studiích v blízkosti hotelů nabízejících all inclusive stravování. Klienti mohou využívat veškeré neplacené služby, které hotely nabízí, včetně all inclusive. Tento koncept je pro klienty výhodný z následujících důvodů: 1. Klienti ušetří nezanedbatelnou část peněz 2. Ubytování ve studiích nabízí klientům klid od shonu all inclusive hotelů, s možností odpočinku ve svých pokojích, ale s možností využívaní all inclusive dle potřeby. Základní charakteristika - vzdálenost mezi oběma budovami je do 300 metrů, výjimečně 500 m, ve většině případech je to cca 50 metrů. - klienti využívají všech služeb all inclusive ve stejné míře, jako by byli přímo klienty daného hotelu, který tyto služby nabízí. - polovina ze studií či apartmánů mají také k dispozici vlastní bazén + bazény v hotelech, kam dochází na all inclusive.

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Poloha objektu:
Hotel s rodinnou atmosférou v centru živého centra letoviska Hersonissos s písečnou pláží přímo u hotelu. Autobusová zastávka 10 m, aquapark v docházkové vzdálenosti, letiště 25 km

Vybavení hotelu:
Výtah, recepce (check in ve vedlejším hotelu Golden beach), restaurace, bar, TV místnost, trezor, bar, bazén, bar u bazénu (lehátka a slunečníky zdarma)

Vybavení pokojů:
DR: sprcha/WC,  telefon, klimatizace (za poplatek 5 euro/den), balkon nebo terasa

Zábava:
Množství obchodů, taveren a restaurací v těsné blízkosti hotelu

Stravování:
Snídaně formou bufetu.

Sportovní vyžití:
Písečná pláž pouze 10 m od hotelu, oddělena hlavní komunikací. Lehátka a slunečníky za poplatek

Pro děti:
Za poplatek: vodní sporty na pláži, biliard, stolní tennis

Další ubytovací kapacity v letovisku Hersonissos

Hotel Armava není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Hersonissos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Hersonissos: Agrabella, Albatros Spa Resort, Aldemar Knossos Royal, Amazones Village Suites, Amuse, Anatoli Apartments, Anesis Blue Boutique, Annabelle Beach Resort, Annabelle Village, Antinoos, Ariadni Palace, Arminda, Asterias Village, Astra Village, Athina Inn Apart, Blue Island, Central Hersonissos, Creta Maris, Diamond Apartments & Suites, Diamond Village, Dimico, Dimitra, Elgoni, Elmi Suites, Eri Beach & Village, Eri Sun Village (ex. Aqua Sun), Evelyn Beach, Golden Beach, Happiness, Haris Apartments, Harma Boutique, Heronissos, Hersonissos Blue, Hersonissos Maris, Hersonissos Palace, Hersonissos Sun, Hersonissos Village, Chrysalis, Ilios, Iliostasi Beach, Imperial Belvedere, Iro, Kassavetis, King Minos Palace, Krits, Lyttos Beach, Manos Maria, Maragakis, Marianna, Marietta, Mari Kristin, Mari Kristin Beach, Marni Village, Mediterraneo, Melpo, Mitsis Serita Beach, Nana Beach, Nana Princess, Nancy, Nikolas Villas, Oasis Beach, Oceanis, Palatia Village, Palmera Beach, Pela Maria, Piskopiano Village, Porto Plazza Hotel (Ex. Dimitrion Central), Porto Village Resort, Royal Belvedere, Semiramis Village, Senses Blue Boutique, Sergios, Silva Beach, Simple Averino, Simple Blue Bay, Simple Marieta, Smartline Village Resort & Waterpark, Star Beach, Stella Paradise, Thalia, The City, Velisarios, Venus Mare, Zorbas.