Hotel Casa Bianca Boutique, Hersonissos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Hersonissos

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Casa Bianca Boutique - vybavení

bazén, klimatizace
Poloha a popis:
4-hvězdičkový hotel Casa Bianca Boutique se nachází v centru tradiční vesnice Koutouloufari. Celková rekonstrukce, která proběhla v roce 2016 byla založena na kombinaci jedinečné kykladské architektury s moderní výzdobou a vybavením. Známé letovisko Herssonisos se nachází cca 5 minut chůze od hotelu. Hotel je vhodný pro páry i rodiny, které ocení blízkost rušného letoviska, ale ubytování v klidném prostředí. Letiště v Heraklionu je vzdáleno 29 km.

Vybavení hotelu:
- bazén - bar u bazénu s panoramatickým výhledem

Vybavení pokoje:
V hotelu nabízíme ubytování v Junior Suite pro 2 osoby a Junior Suite pro 2 - 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny: - klimatizace - koupelna s WC a sprchovým koutem - Wi-Fi připojení - minibar a chladnička - kávovar s možností přípravy i čaje - SAT/TV - fén - ručníky - župan a pantofle - balkón nebo terasa

Pláž a plážový servis:
Nejbližší pláže se nacházejí méně než 1.000 m od hotelu v letovisku Herssonisos.

Sport a zábava:
Užijte si dovolenou relaxací vaší mysli a péči o tělo i duši. Kurzy jógy, pilates, aqua aerobicu, masáže, meditace u bazénu. Jóga je ideální způsob, jak dosáhnout zdravějšího a klidnějšího životního stylu. Hotel nabízí širokou škálu jóga programů od skupinových sezení na soukromé lekce.

Služby za poplatek:
Sportovní aktivity v hotelu,klimatizace 5 euro/den.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Poznámka:
www.casabiancacrete.gr

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Hersonissos

Hotel Casa Bianca Boutique není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Hersonissos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Hersonissos: Agrabella, Albatros Spa Resort, Aldemar Knossos Royal, Amazones Village Suites, Amuse, Anatoli Apartments, Anesis Blue Boutique, Annabelle Beach Resort, Annabelle Village, Antinoos, Ariadni Palace, Armava, Arminda, Asterias Village, Astra Village, Athina Inn Apart, Blue Island, Central Hersonissos, Creta Maris, Diamond Apartments & Suites, Diamond Village, Dimico, Dimitra, Elgoni, Elmi Suites, Eri Beach & Village, Eri Sun Village (ex. Aqua Sun), Evelyn Beach, Golden Beach, Happiness, Haris Apartments, Harma Boutique, Heronissos, Hersonissos Blue, Hersonissos Maris, Hersonissos Palace, Hersonissos Sun, Hersonissos Village, Chrysalis, Ilios, Iliostasi Beach, Imperial Belvedere, Iro, Kassavetis, King Minos Palace, Krits, Lyttos Beach, Manos Maria, Maragakis, Marianna, Marietta, Mari Kristin, Mari Kristin Beach, Marni Village, Mediterraneo, Melpo, Mitsis Serita Beach, Nana Beach, Nana Princess, Nancy, Nikolas Villas, Oasis Beach, Oceanis, Palatia Village, Palmera Beach, Pela Maria, Piskopiano Village, Porto Plazza Hotel (Ex. Dimitrion Central), Porto Village Resort, Royal Belvedere, Semiramis Village, Senses Blue Boutique, Sergios, Silva Beach, Simple Averino, Simple Blue Bay, Simple Marieta, Smartline Village Resort & Waterpark, Star Beach, Stella Paradise, Thalia, The City, Velisarios, Venus Mare, Zorbas.