Hotel Dimitron Central, Hersonissos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Hersonissos

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Dimitron Central - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace
Pláž
cca 150 m od pláže

Poloha
tento elegantní a příjemný hotel se nachází ve staré části letoviska Hersonissos, jen cca 150 m od písčité pláže. V okolí je k dispozici mnoho atrakcí pro zábavu i odpočinek a hotel je vhodný pro klienty všech věkových kategorií. Od letiště Heraklion je hotel vzdálen cca 20 km. Oficiální kategorie 3*.

Vybavení
k hotelovému vybavení patří vstupní hala s lobby a recepcí, venkovní bazén s terasou s lehátky, vířivka, sauna, fitness, bar, restaurace, TV kout, hlídání dětí, kavárna.

Ubytování
celkem 93 vkusně zařízených pokojů disponuje vlastním sociálním zařízením s WC a vysoušečem vlasů, ledničkou, plazmovou sat TV, bezdrátovým Internetem a balkonem či terasou.

Služby na poplatek
Internet, fitness, kavárna, hlídání dětí, klimatizace, lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, nápoje a pokrmy nad rámec all inclusive.

Stravování
All Inclusive: bufetové snídaně, bufetové obědy, bufetové večeře, místní alkoholické a nealkoholické nápoje. Hotel si vyhrazuje právo na upravení doby podávání pokrmů a nápojů v rámci all inclusive dle aktuální situace a vše je řízeno jeho vnitřními předpisy.

Další ubytovací kapacity v letovisku Hersonissos

Hotel Dimitron Central není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Hersonissos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Hersonissos: Acropolis, Agrabella, Albatros Spa Resort, Amazones Village Suites, Annabelle Beach Resort, Annabelle Village, Antinoos, Armava, Arminda, Asterias Village, Astra Village, Central Hersonissos, Creta Maris, Diamond Village, Dimico, Dimitra, Elgoni, Elmi Suites, Eri Beach & Village, Eri Sun Village (ex. Aqua Sun), Evelyn Beach, Galini Chersonissos, Golden Beach, Grand Hotel Holiday Resort, Heronissos, Hersonissos Maris, Hersonissos Palace, Hersonissos Village, Chrysalis, Ilios, Iliostasi Beach, Imperial Belvedere, Iro, King Minos Palace, Lyttos Beach, Manos Maria, Maragakis, Marianna, Mari Kristin, Mari Kristin Beach, Marni Village, Mediterraneo, Mitsis Serita Beach, Nana Beach, Nana Princess, Nancy, Nikolas Villas, Oceanis, Palatia Village, Palmera Beach, Pela Maria, Piskopiano Village, Porto Plazza Hotel (Ex. Dimitrion Central), Porto Village, Porto Village Resort, Royal Belvedere, Semiramis Village, Sergios, Silva Beach, Smartline Village Resort & Waterpark, Star Beach.