Hotel Flisvos, Hersonissos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Hersonissos

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha:
Flisvos Beach Hotel se nachází přímo na pláži, s krásným výhledem na moře a přístav v Hersonissu. Rušné centrum letoviska s mnoha tavernami, bary, obchody i večerní zábavy je v dosahu několika minut chůze. Letovisko Hersonissos má autobusové spojení s hlavním městem ostrova Kréta a dalšími letovisky na severním pobřeží Kréty.

Vybavení hotelu:
Hotel s přátelskou atmosférou a restaurací je skvělá poloha přímo u moře. Wifi připojení v areálu hotelu za poplatek.

Vybavení pokoje:
Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, rádio, telefon, lednička a balkón nebo terasa, většinou s výhledem na moře.
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Poloha
Flisvos Beach Hotel se nachází přímo na pláži, s krásným výhledem na moře a přístav v Hersonissu. Rušné centrum letoviska s mnoha tavernami, bary, obchody i večerní zábavy je v dosahu několika minut chůze. Letovisko Hersonissos má autobusové spojení s hlavním městem ostrova Kréta a dalšími letovisky na severním pobřeží Kréty.

Vybavení hotelu
Předností jednoduše vybaveného hotelu s přátelskou atmosférou a restaurací je skvělá poloha přímo u moře. Recepce 24 hodin denně, kavárna/plážový bar/à la carte restaurace u moře, výtah, wifi připojení v areálu hotelu za poplatek.

Ubytování
Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, rádio, telefon, lednička a balkón nebo terasa.

Stravování
snídaně, možnost dokoupení polopenze

Popisy pokojů
Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, rádio, telefon, lednička a balkón nebo terasa, většinou s výhledem na moře. Max.obsazenost 2 dospělé osoby + 2 děti.

Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu Praha - Heraklion - Praha s váhovým limitem zavazadla 15 kg,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,transfery, služby delegáta, základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Další ubytovací kapacity v letovisku Hersonissos

Hotel Flisvos není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Hersonissos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Hersonissos: Abaton Island Resort & Spa , Acropolis, Agrabella, Albatros Spa Resort, Aldemar Knossos Royal, Amazones Village Suites, Amuse, Anatoli Apartments, Anesis Blue Boutique, Annabelle Beach Resort, Annabelle Village, Antinoos, Ariadni Palace, Armava, Arminda, Asterias Village, Astra Village, Athina Inn Apart, Blue Island, Central Hersonissos, Creta Maris, Diamond Apartments & Suites, Diamond Village, Dimico, Dimitra, Elgoni, Elmi Suites, Eri Beach & Village, Eri Sun Village (ex. Aqua Sun), Evelyn Beach, Galini Chersonissos, Golden Beach, Happiness, Haris Apartments, Harma Boutique, Heronissos, Hersonissos Blue, Hersonissos Maris, Hersonissos Palace, Hersonissos Sun, Hersonissos Village, Chrysalis, Ilios, Iliostasi Beach, Imperial Belvedere, Iro, Kassavetis, King Minos Palace, Krits, Lyttos Beach, Manos Maria, Maragakis, Marianna, Marietta, Mari Kristin, Mari Kristin Beach, Marni Village, Mediterraneo, Melpo, Mitsis Serita Beach, Nana Beach, Nana Princess, Nancy, Nikolas Villas, Oasis Beach, Oceanis, Palatia Village, Palmera Beach, Pela Maria, Piskopiano Village, Porto Plazza Hotel (Ex. Dimitrion Central), Porto Village Resort, Royal Belvedere, Semiramis Village, Senses Blue Boutique, Sergios, Silva Beach, Simple Averino, Simple Blue Bay, Simple Marieta, Smartline Village Resort & Waterpark, Star Beach, Stella Paradise, Thalia, The City, Velisarios, Venus Mare, Zorbas.