Hotel Hersonissos Sun, Hersonissos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Hersonissos

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha
Hotel se nachází 0,2 km od centra města Hersonissos. Mezinárodní letiště Heraklion je vzdáleno 28 km.

Vybavení Hotelu
Hotel nabízí klientům 24h recepci, lobby s možností WIFI připojení, bar u bazénu, 2 venkovní bazény, dětský bazén, lehátka a slunečníky zdarma, společenskou místnost s TV, internetovou kavárnu (za poplatek), trezor na recepci (za poplatek), možnost nákupu v okolí hotelu.

Vybavení pokoje
Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, klimatizací (za poplatek 20 €/den), telefonem, mini ledničkou, trezorem (za poplatek 2 €/den).

Pláž & plážový servis
Písčito-oblázková pláž 20 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Stravování
ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů a restaurací.
Poloha a popis:
Jednoduchá a levná Hersonissos Sun Studia se nachází na kraji letovisa Hersonissos u hlavní příjezdové silnice, cca 200 m od centra a cca 400 m od nejbližší pláže. Nejbližší supermarket je cca 50 m od ubytovacího zařízení. Jedná se o velmi jednoduché a levné ubytování především pro mladé lidi, kteří hledají lowcoast ubytování a upřednostňují denní a noční život v centru Hersonisos před komfortem ubytování.

Vybavení hotelu:
Svým hostům Vasso nabízí, bazén, TV koutek, recepci, trezor na recepci (za poplatek) a slunnou terasu. Dale je k dispozici internetový koutek (za poplatek) a kulečník (za poplatek).

Vybavení pokoje:
Studia jsou jednoduše vybavená, mají sprchový kout, klimatizaci (za poplatek), kuchyňský koutek se základním vybavením na přípravu nápojů, balkonem nebo terasu.

Pláž a plážový servis:
Pláž se nachází ve vzdálenosti 400 m.

Služby za poplatek:
Klimatizace, trezor, internet.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Pláž
cca 400 m od pláže

Poloha
tento jednoduchý, ale velice příjemný hotel s rodinnou atmosférou se nachází jen cca 200 m od samotného rušného centra letoviska Hersonissos se spoustou barů, diskoték, restaurací a taveren. Hotel se nachází cca 400 m od pláže a cca 150 m se nachází menší supermarket. od letiště je hotel vzdálen cca 20 km. Oficiální kategorie 2*.

Vybavení
k hotelovému vybavení patří vstupní menší hala s recepcí, bar, restaurace, TV koutek, trezory, venkovní bazén s menší terasou a Internetové připojení.

Ubytování
všechny pokoje jsou jednoduše, ale stylově zařízené a disponují sociálním zařízením s WC, klimatizací, kuchyňským koutem a balkonem nebo terasou.

Služby na poplatek
trezory, klimatizace, lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, nápoje nad rámec all inclusive.

Stravování
All Inclusive: bufetové snídaně 8:00-10:00, bufetové obědy 13:00-14:30, bufetové večeře 18:30-20:30 a místní alkoholické a nealkoholické nápoje. Hotel si vyhrazuje právo na upravení doby podávání pokrmů a nápojů v rámci all inclusive dle aktuální situace a vše je řízeno jeho vnitřními předpisy.

Další ubytovací kapacity v letovisku Hersonissos

Hotel Hersonissos Sun není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Hersonissos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Hersonissos: Acropolis, Agrabella, Albatros Spa Resort, Amazones Village Suites, Amuse, Annabelle Beach Resort, Annabelle Village, Armava, Arminda, Asterias Village, Astra Village, Central Hersonissos, Creta Maris, Diamond Village, Dimico, Dimitra, Elgoni, Elmi Suites, Eri Beach & Village, Eri Sun Village (ex. Aqua Sun), Evelyn Beach, Galini Chersonissos, Golden Beach, Grand Hotel Holiday Resort, Harma Boutique, Heronissos, Hersonissos Maris, Hersonissos Palace, Hersonissos Village, Chrysalis, Iliostasi Beach, Imperial Belvedere, Iro, King Minos Palace, Lyttos Beach, Manos Maria, Maragakis, Marianna, Mari Kristin, Mari Kristin Beach, Marni Village, Mediterraneo, Mitsis Serita Beach, Nana Beach, Nana Princess, Nancy, Nikolas Villas, Oceanis, Palatia Village, Palmera Beach, Pela Maria, Piskopiano Village, Porto Plazza Hotel (Ex. Dimitrion Central), Porto Village, Porto Village Resort, Royal Belvedere, Semiramis Village, Sergios, Silva Beach, Smartline Village Resort & Waterpark, Star Beach, Stella Paradise.