Hotel Ilios, Hersonissos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Hersonissos

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Ilios - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace
Stručné Informace
Hotel má vstupní halu s 24 hodinovou recepcí, restauraci, bar, dále k dispozici venkovní bazén na střeše s výhledem na okolí, kulečník, knihovna, parkoviště, wifi internetové připojení Hotel je vhodný pro nenáročnou klientelu.

Popis
Vzdálenost od letiště: 28 km  Nejbližší město: Hersonissos (2,5 km) Typ pláže: písčitá Vzdálenost od pláže: 400 m

Poloha
2,5 km od centra města Hersonissos, 28 km od mezinárodního letiště Heraklion

Pláž
Písčitě-oblázková pláž 400 m od hotelu, přes místní komunikaci, slunečníky a lehátka za poplatek

Ubytování
Balkon, TV, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů, za poplatek klimatizace, trezor, lednice a telefon

Sport A Zábava
Bazén, kulečník, knihovna, vodní sporty

Služby Za Poplatek
vodní sporty, kulečník, telefon, fax, trezor

Pro Děti
dětské stoličky v restauraci, dětské postýlky na vyžádání

Url
www.hotelilios.gr
Poloha objektu:
Hotel v centru letoviska Chersonissos, cca 26 km od letiště a cca 400 m od písečné pláže. V okolí mnoho obchodů, restaurací a barů.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, místnost s TV, minimarket. Na střeše bazén s terasou na slunění a s lehátky zdarma, bar u bazénu.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace za poplatek, trezor za poplatek, lednička za poplatek (na vyžádání), TV/sat., balkon nebo terasa.

Zábava:
Možnost zábavy v centru Chersonissos.

Stravování:
Snídaně formou bufetu, u večeře salátový bufet, hlavní jídlo servírované. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Sportovní vyžití:
Písečná pláž cca 400 m. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Program All Inclusive:
Dětská postýlka zdarma.

Další informace:
Snídaně formou bufetu, u oběda a večeře salátový bufet, hlavní jídlo servírované Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–22.00 hod.) Lehký odpolední snack v baru u bazénu (sušenky, káva, čaj)

Další ubytovací kapacity v letovisku Hersonissos

Hotel Ilios není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Hersonissos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Hersonissos: Acropolis, Agrabella, Albatros Spa Resort, Amazones Village Suites, Amuse, Annabelle Beach Resort, Annabelle Village, Armava, Arminda, Asterias Village, Astra Village, Central Hersonissos, Creta Maris, Diamond Village, Dimico, Dimitra, Elgoni, Elmi Suites, Eri Beach & Village, Eri Sun Village (ex. Aqua Sun), Evelyn Beach, Galini Chersonissos, Golden Beach, Grand Hotel Holiday Resort, Harma Boutique, Heronissos, Hersonissos Maris, Hersonissos Palace, Hersonissos Village, Chrysalis, Iliostasi Beach, Imperial Belvedere, Iro, King Minos Palace, Lyttos Beach, Manos Maria, Maragakis, Marianna, Mari Kristin, Mari Kristin Beach, Marni Village, Mediterraneo, Mitsis Serita Beach, Nana Beach, Nana Princess, Nancy, Nikolas Villas, Oceanis, Palatia Village, Palmera Beach, Pela Maria, Piskopiano Village, Porto Plazza Hotel (Ex. Dimitrion Central), Porto Village, Porto Village Resort, Royal Belvedere, Semiramis Village, Sergios, Silva Beach, Smartline Village Resort & Waterpark, Star Beach, Stella Paradise.