Hotel Irene Village, Hersonissos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Hersonissos

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
PANClub light. Comfort Irene Village nabízí klientům ubytování v menším komplexu s rodinou atmosférou. Aparthotel se nachází v klidnější části letoviska Hersonissos jen 100 m od pláže, tudíž je vhodný i pro rodinou dovolenou. Poblíž komplexu se nachází market, obchod se suvenýry, ale i taverny a bary. Mezinárodní letiště Heraklion je vzdáleno 18km a centrum města Hersonissos je vzdáleno 0,5 km.

Vybavení hotelu:
Aparthotel poskytuje klientům možnost připojení Wi-Fi v lobby zdarma, lehátka slunečníky u bazénu zdarma, bar u bazénu, hlavní restauraci, venkovní bazén a dětské hřiště.

Vybavení pokoje:
Studia a apartmány PROMO a STANDARD jsou vybaveny koupelnou, vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem (v případě all inclusive není vybaven!), klimatizací (5€/den), telefonem, mini chladničkou a balkonem nebo terasou. Studio PROMO je v přízemí bez balkonu a terasy, místo na sezení má. Jeho umístění je do hlavní uličky k bazénu, restauaci a baru. Apartmán PROMO je nad barem, ložnice nemá okno, má terásku s posezením.

PANClub light:
ANIMAČNÍ PROGRAMY pro děti i dospělé 2x týdně: - pro děti kreativní a sportovní aktivity - pro dospělé sportovní aktivity - večer animace pro děti i dospělé (show a tanec) Animační programy se konají v období: poslední týden v červnu až druhý týden v září. Změna programu vyhrazena.

Pláž a plážový servis:
Pláž se nachází ve vzdálenosti jen 100 metrů od aparthotel přes místní komunikaci. Písčito -oblázková s pozvolným vstupem do moře. V blízkosti pláže se nachází aquapark se skluzavkami, tobagány a občasnými diskotékami. Lehátka i slunečníky na pláži jsou zpoplatněny ( 2 lehátka a slunečník cca za 8 Eur).

Pro děti:
Dětské hřiště.

Sport a zábava:
Kulečník (za poplatek), vodní sporty na pláži (za poplatek), cca 300 metrů od komplexu se nachází aquapark.

Služby v ceně:
Wi-Fi v lobby, slunečníky a lehátka u bazénu.

Služby za poplatek:
Trezor na recepci, klimatizace (5€/den), kulečník.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA a.s., fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Hersonissos

Hotel Irene Village není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Hersonissos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Hersonissos: Abaton Island Resort & Spa , Acropolis, Agrabella, Albatros Spa Resort, Aldemar Knossos Royal, Amazones Village Suites, Amuse, Anatoli Apartments, Anesis Blue Boutique, Annabelle Beach Resort, Annabelle Village, Antinoos, Aqua Sun Village (Ex Eri Sun), Ariadni Palace, Armava, Arminda, Asterias Village, Astra Village, Athina Inn Apart, Blue Island, Central Hersonissos, Creta Maris, Diamond Apartments & Suites, Diamond Village, Dimico, Dimitra, Elgoni, Elmi Suites, Eri Beach & Village, Evelyn Beach, Galini Chersonissos, Glaros Beach, Golden Beach, Happiness, Haris Apartments, Harma Boutique, Heronissos, Hersonissos Blue, Hersonissos Maris, Hersonissos Palace, Hersonissos Sun, Hersonissos Village, Chrysalis, Ilios, Iliostasi Beach, Imperial Belvedere, Iro, Kassavetis, King Minos Palace, Krits, Lyttos Beach, Manos Maria, Maragakis, Marianna, Marietta, Mari Kristin, Mari Kristin Beach, Marni Village, Mediterraneo, Melpo, Memory, Mitsis Serita Beach, Nana Beach, Nana Princess, Nancy, Nikolas Villas, Oasis Beach, Oceanis, Palatia Village, Palmera Beach, Pela Maria, Piskopiano Village, Porto Plazza Hotel (Ex. Dimitrion Central), Porto Village Resort, Royal Belvedere, Semiramis Village, Senses Blue Boutique, Sergios, Silva Beach, Simple Averino, Simple Blue Bay, Simple Marieta, Smartline Village Resort & Waterpark, Star Beach, Stella Paradise, Thalia, The City, Velisarios, Venus Mare, Zorbas.