Hotel Iro, Hersonissos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Hersonissos

Strava Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 7.840 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 39%

Vybavení

Hotel Iro - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže
Poloha objektu:
Cca 500 metrů od historického středu města Chersonissos, 25 km od hlavního města Heraklion. V okolí nákupní možnosti, možnostnávštěvy tradičních vesnic a intenzivní noční život.

Vybavení hotelu:
55 pokojů, recepce, TV/sat., bar, hlavní restaurace. Venku bazén, snack bar, lehátka a slunečníky zdarma.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC, klimatizace za poplatek, telefon, TV/sat., minilednička za poplatek, trezor za poplatek, balkon nebo terasa.

Zábava:
Možnosti zábavy v centru střediska Chersonissos.

Stravování:
Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeře formou bufetu.

Sportovní vyžití:
Písečná pláž cca 300 m, lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Za poplatek: biliár, vodní sporty na pláži.

Program All Inclusive:
Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).
Stručné Informace
K dispozici vstupní hala s 24 hodinovou recepcí, restaurací, trezor na recepci, dále venkovní bazén, biliard, wifi internetové připojení

Popis
Vzdálenost od letiště: 25 km  Nejbližší město: Hersonissos (200m) Typ pláže: písčitá Vzdálenost od pláže: 80 m

Poloha
hotel se nachází v centru  Hersonissos vzdáleném 200m od hotelu, 25 km od centra Heraklionu a od mezinárodního letiště Heraklion

Ubytování
balkon/terasa, klimatizace (za poplatek), vysoušeč vlasů, koupelna se sociálním zařízením, TV; a telefon

Pláž
písečná pláž 80 m od hotelu, slunečníky, lehátka, matrace a ručníky u bazénu zdarma na pláži za poplatek

Sport A Zábava
vodní sporty, biliard, bazén

Služby Za Poplatek
vodní sporty na pláži, biliard, obchody, trezor

Url
www.irohotel.com
Poloha:
Iro Hotel se nachází na ideálním místě známého kosmopolitního města Hersonissos, zhruba cca 150 metrů od slunné pláže a 500 metrů od unikátního centra města Hersonissos. Samotné umístění Iro Hotelu Vám nabízí široké možnosti k návštěvě všech tradičních vesnic v okolí města Hersonissos (Koutouloufari, Piskopiano a Old Hersonissos). Další možnou volbou v tomto místě je objevit intenzivní noční život, který je zde v 24 hodin. Iro Hotel je postaven v tradičním Egejském stylu ve třech podlažích s celkovou kapacitou 53 pokojů pro 2 - 3 osoby. Hlavní město Heraklion je vzdáleno cca 25 km a letiště cca 28 km.

Vybavení hotelu:
Recepce, turistické služby (půjčení aut, kol , organizované výlety , atd. ), fén a žehlička jsou k zapůjčenína recepci, trezor na recepci (za poplatek), výtah, lobby bar se SAT/TV, bar s kulečníkem, bazén, lehátka a slunečníky zdarma, snack bar u bazénu, nekuřácká restaurace, na pokoji jsou možné masáže a kosmetické péče na vyžádání (za poplatek), praní prádla (za poplatek), internetový koutek - bezdrátové ADSL internet v hale ( za poplatek).

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové pokoje (dvojlůžko nebo dvě samostatná lůžka) s možností přistýlky jsou všechny vybaveny vlastním sociálním zařízením, telefonem, rádiem, televizí, balkonem či terasou. Chladnička, trezor a klimatizace za příplatek.
Poloha a popis:
Iro Hotel se nachází na ideálním místě známého kosmopolitního města Hersonissos, zhruba cca 150 metrů od slunné pláže a 500 metrů od unikátního centra města Hersonissos. Samotné umístění Iro Hotelu Vám nabízí široké možnosti k návštěvě všech tradičních vesnic v okolí města Hersonissos (Koutouloufari, Piskopiano a Old Hersonissos). Další možnou volbou v tomto místě je objevit intenzivní noční život, který je zde v 24 hodin. Iro Hotel je postaven v tradičním Egejském stylu ve třech podlažích s celkovou kapacitou 53 pokojů pro 2 - 3 osoby. Hlavní město Heraklion je vzdáleno cca 25 km a letiště cca 28 km. Hotel je vhodný pro klienty, kteří vyhledávají aktivní denní a noční život a upřednostňují jednoduché ubytování živém letovisku.

Vybavení hotelu:
Recepce 24H - turistické služby (půjčení aut, kol , organizované výlety , atd. ), fén a žehlička jsou k zapůjčenína recepci, trezor na recepci (za poplatek), výtah, lobby bar se SAT/TV, bar s kulečníkem, bazén, lehátka a slunečníky zdarma, snack bar u bazénu, nekuřácká restaurace, na pokoji jsou možné masáže a kosmetické péče na vyžádání (za poplatek), praní prádla (za poplatek), internetový koutek - za poplatek.

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové pokoje (dvoulůžko nebo dvě samostatná lůžka) s možností přistýlky jsou všechny vybaveny vlastním sociálním zařízením, telefonem, rádiem, televizí, balkonem či terasou. Za poplatek- chladnička (3€/den) a klimatizace ( 6€/den).

Pro děti:
Dětská postýlka (na vyžádání).

Sport a zábava:
Nabídku sportů a zábavy, které jsou v rámci all inclusive, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby v ceně:
Lehátka u bazénu a wifi v prostoru lobby baru.

Služby za poplatek:
Klimatizace 6€/den, chladnička 3€/den. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE DůležIté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku
Menší hotel v letovisku Chersonissos. Pláž cca 100 m. V blízkosti místního centra.

místní centrum cca 500 m. Letiště Heraklion cca 22 km.

cca 100 m.

53 pokojů rozdělených do třípodlažní budovy. Přijímací hala s recepcí (trezory k pronajmutí), restaurace, místnost s TV. Ve venkovním areálu se nachází bazén, snack bar u bazénu a opalovací terasa. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): satelitní TV, telefon, chladnička (za poplatek), klimatizace (za poplatek, cca 6 €/pokoj/den), WC, sprcha a balkon nebo terasa. Fén k zapůjčení na recepci.

snídaně nebo polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Za poplatek
biliár.

internetový koutek a WiFi v lobby za poplatek.

služby delegáta - telefonický kontakt.
Pláž
cca 300 m od pláže

Poloha
rodinný hotel postavený v postranní ulici se nachází v letovisku Hersonissos, cca 500 m od centra města se spoustou obchodů, restaurací, taveren a barů a 25 km od letiště v Heraklionu. 70 m od hotelu je autobusová zastávka s pravidelným spojením. 8 km od hotelu je golfové hřiště, 1 km od hotelu je Star Beach vodní park. Hotel doporučujeme pro nenáročné klienty. Oficiální kategorie: C (2*).

Vybavení
recepce, směnárna, výtah, trezory, internetový kout, společenská místnost se SAT TV, restaurace, hlavní bar, snack bar u bazénu (v hlavní sezóně), bazén, kulečník.

Ubytování
hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, rádiem, SAT TV, telefonem, wi fi, ledničkou a balkónem nebo terasou. 6 pokojů nemá balkón. Není možný výhled na moře. Na recepci lze zapůjčit vysoušeč vlasů a žehličku.

Služby za poplatek
lehátka a slunečníky na pláži (od 7 EUR/den), trezor, internet, lednička (5 EUR/den), klimatizace (7 EUR/den).

Strava
Polopenze: bufetové snídaně (07:30 – 09:30), bufetové večeře (19:00 – 21:00).

Další ubytovací kapacity v letovisku Hersonissos

Hotel Iro není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Hersonissos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Hersonissos: Acropolis, Adonis, Agrabella, Aldemar Knossos Royal, Amazones Village Suites, Amuse, Anatoli Apartments, Anesis Blue Boutique, Annabelle Beach Resort, Annabelle Village, Antinoos, Ariadni Palace, Armava, Arminda, Asterias Village, Astra Village, Athina Inn Apart, Blue Island, Central Hersonissos, Creta Maris, Diamond Apartments & Suites, Diamond Village, Dimico, Dimitra, Elgoni, Elmi Suites, Eri Beach & Village, Eri Sun Village (ex. Aqua Sun), Evelyn Beach, Golden Beach, Grand Hotel Holiday Resort, Happiness, Haris Apartments, Harma Boutique, Heronissos, Hersonissos Blue, Hersonissos Maris, Hersonissos Palace, Hersonissos Sun, Hersonissos Village, Chrysalis, Ilios, Iliostasi Beach, Imperial Belvedere, King Minos Palace, Krits, Lyttos Beach, Manos Maria, Maragakis, Marianna, Marietta, Mari Kristin, Mari Kristin Beach, Marni Village, Mediterraneo, Melpo, Mitsis Serita Beach, Nana Beach, Nana Princess, Nancy, Nikolas Villas, Oceanis, Palatia Village, Palmera Beach, Pela Maria, Piskopiano Village, Porto Plazza Hotel (Ex. Dimitrion Central), Porto Village Resort, Royal Belvedere, Semiramis Village, Senses Blue Boutique, Sergios, Silva Beach, Simple Blue Bay, Simple Friday, Simple Marieta, Smartline Village Resort & Waterpark, Star Beach, Stella Paradise, Thalia, The City, Velisarios, Venus Mare, Zorbas.