Hotel Petra Village, Hersonissos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Hersonissos

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Petra Village - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace
Útulné studia/apartmány s výhledem na moře. V blízkosti letoviska Chersonissos. WiFi zdarma ve veřejných částech hotelu.

hotel se nachází v letovisku Koutouloufari, cca 1 km od letoviska Chersonissos. Restaurace a obchody cca 200 m. Letiště Heraklion cca 28 km.

hotel se nachází cca 800 m od písečné pláže. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

hotel disponuje recepcí, internetovým koutkem (za poplatek), koutek s TV a restaurace. Ve venkovním areálu se nachází bazén s opalovací terasou a snack bar. Lehátka a slunečníky zdarma.

studia (B1A/B2A): kombinace obývací ložnice.

Vybavení
telefon, satelitní TV, trezor k pronajmutí, kuchyňský koutek, fén, sprcha, WC a balkon nebo terasa s výhledem na moře. Klimatizace za poplatek (cca 7 €/studio/den). Mezonety (C1A/C2A/C3A): v prvním patře jednolůžko a ložnice, v druhém patře dvoulůžko, jinak stejné vybavení jako B2A. Apartmány (C1B/C2B/C3B/C4B): navíc samostatná ložnice, vybavení jako B2A.

bez stravy, snídaně nebo polopenze. Pokrmy jsou servírované ve snack baru u bazénu.

Za poplatek
biliár.

WiFi ve veřejných prostorech zdarma.

samostatný dětský bazén, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma), dětské hřiště.

služby delegáta: prostřednictvím connected service; místní kategorie: 3; platba kartou: VISA, MasterCard.

leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby delegáta pokud není v popisku uvedeno jinak, služby connected service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Další ubytovací kapacity v letovisku Hersonissos

Hotel Petra Village není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Hersonissos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Hersonissos: Abaton Island Resort & Spa , Acropolis, Agrabella, Albatros Spa Resort, Aldemar Knossos Royal, Amazones Village Suites, Amuse, Anatoli Apartments, Anesis Blue Boutique, Annabelle Beach Resort, Annabelle Village, Antinoos, Aqua Sun Village (Ex Eri Sun), Ariadni Palace, Armava, Arminda, Asterias Village, Astra Village, Athina Inn Apart, Blue Island, Central Hersonissos, Creta Maris, Diamond Apartments & Suites, Diamond Village, Dimico, Dimitra, Elgoni, Elmi Suites, Eri Beach & Village, Evelyn Beach, Galini Chersonissos, Glaros Beach, Golden Beach, Happiness, Haris Apartments, Heronissos, Hersonissos Blue, Hersonissos Maris, Hersonissos Palace, Hersonissos Sun, Hersonissos Village, Chrysalis, Ilios, Iliostasi Beach, Imperial Belvedere, Iro, Kassavetis, King Minos Palace, Krits, Lyttos Beach, Manos Maria, Maragakis, Marianna, Marietta, Mari Kristin, Mari Kristin Beach, Marni Village, Mediterraneo, Melpo, Memory, Mitsis Serita Beach, Nana Beach, Nana Princess, Nancy, Nikolas Villas, Oasis Beach, Oceanis, Palatia Village, Palmera Beach, Pela Maria, Piskopiano Village, Porto Plazza Hotel (Ex. Dimitrion Central), Porto Village Resort, Royal Belvedere, Semiramis Village, Senses Blue Boutique, Sergios, Silva Beach, Simple Averino, Simple Blue Bay, Simple Marieta, Smartline Village Resort & Waterpark, Star Beach, Stella Paradise, Thalia, The City, Velisarios, Venus Mare, Zorbas.