Hotel Senses Blue Boutique, Hersonissos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Hersonissos

Strava Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 13.090 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Senses Blue Boutique Hotel se nachází v Hersonissos, pouhých 25 km od mezinárodního letiště Heraklion. Hotel se nachází v lokalitě nejvýznamnějších historických památek na Krétě, jako je Minoan palác Knossos a Festos, plošina Lassithi, stejně jako město Agios Nikolaos a Elounda. Hotel je jen pár kroků od centra města a plážové komunikace se všemi známými bary a nočními kluby.

Vybavení hotelu:
Bezplatné parkoviště přímo u hotelu a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve všech prostorách hotelu je k dispozici všem hostům. Hosté mají možnost si vychutnat krásný výhled na moře ze střechy hotelu.

Vybavení pokoje:
Hotel nabízí ubytování v těchto typech pokojů: Standard Suite - poko pro 2 osoby. Pokoje jsou vybavené balkoném, koupelnou, trezorem (za příplatek), klimatizace (za příplatek), TV, fén, WI-FI, mini ledničku, příslušenství k přípravě kávy a čaje Superior Suite - pokoj pro 2 až 4 osoby. Pokoje jsou vybavené balkoném, koupelnou, trezorem (za příplatek), klimatizace (za příplatek), TV, fén, WI-FI, mini ledničku, příslušenství k přípravě kávy a čaje Standard Suite - jednolůžkový pokoj - s možností přistýlky pro dítě.Pokoje jsou vybavené balkoném, koupelnou, trezorem (za příplatek), klimatizace (za příplatek), TV, fén, WI-FI, mini ledničku, příslušenství k přípravě kávy a čaje

Pláž a plážový servis:
Nejbližší písečná pláž jen 200 metrů od hotelu.

Služby v ceně:
Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Klimatizace, trezor. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Hersonissos

Hotel Senses Blue Boutique není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Hersonissos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Hersonissos: Abaton Island Resort & Spa , Acropolis, Agrabella, Albatros Spa Resort, Aldemar Knossos Royal, Amazones Village Suites, Amuse, Anatoli Apartments, Anesis Blue Boutique, Annabelle Beach Resort, Annabelle Village, Antinoos, Aqua Sun Village (Ex Eri Sun), Ariadni Palace, Armava, Arminda, Asterias Village, Astra Village, Athina Inn Apart, Blue Island, Central Hersonissos, Creta Maris, Diamond Apartments & Suites, Diamond Village, Dimico, Dimitra, Elgoni, Elmi Suites, Eri Beach & Village, Evelyn Beach, Galini Chersonissos, Glaros Beach, Golden Beach, Happiness, Haris Apartments, Harma Boutique, Heronissos, Hersonissos Blue, Hersonissos Maris, Hersonissos Palace, Hersonissos Sun, Hersonissos Village, Chrysalis, Ilios, Iliostasi Beach, Imperial Belvedere, Iro, Kassavetis, King Minos Palace, Krits, Lyttos Beach, Manos Maria, Maragakis, Marianna, Marietta, Mari Kristin, Mari Kristin Beach, Marni Village, Mediterraneo, Melpo, Memory, Mitsis Serita Beach, Nana Beach, Nana Princess, Nancy, Nikolas Villas, Oasis Beach, Oceanis, Palatia Village, Palmera Beach, Pela Maria, Piskopiano Village, Porto Plazza Hotel (Ex. Dimitrion Central), Porto Village Resort, Royal Belvedere, Semiramis Village, Sergios, Silva Beach, Simple Averino, Simple Blue Bay, Simple Marieta, Smartline Village Resort & Waterpark, Star Beach, Stella Paradise, Thalia, The City, Velisarios, Venus Mare, Zorbas.