Hotel Tsalos Beach, Hersonissos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Hersonissos

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha:
příjemný a vyhledávaný hotel pro všechny věkové kategorie i rodiny s dětmi se nachází v blízkosti největšího krétského akvária - Aquaworld Aquarium a přímo naproti krásné písečné pláže s možností vodních sportů. Taverny, restaurace i obchůdky cca 250 m od hotelu. Hotel je vzdálen cca 4 km od Hersonissosu, jednoho z největších turistických letovisek, kam je pravidelné příměstské autobusové spojení.

Vybavenost:
vstupní hala, recepce, hotelová restaurace, dětský bazén, velký bazén, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), menší pool bar s možností občerstvení, WiFi (za poplatek).

Ubytování:
dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky s balkonem nebo terasou a výhledem na moře nebo do zahrady a okolí, vlastní soc. zařízení, minikuchyňka se základním vybavením, klimatizace a trezor (za poplatek).

Stravování:
POLOPENZE - snídaně a večeře formou švédských stolů, nealkoholické nápoje k polopenzi v ceně. Nealkoholické a alkoholické nápoje u mini pool baru (za poplatek).

Pláž:
krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je oddělená od hotelu pouze místní komunikací. Možnost vodních sportů na pláži (za poplatek).

Náš názor:
pěkný a příjemný hotel postavený v klasickém krétském stylu je vhodný pro strávení pohodové dovolené, určen všem věkovým kategoriím i rodinám s dětmi. Hotel občasně pořádá zábavní večery krétského tance.

Cena za osobu zahrnuje:
7x/14x ubytování, 7x/14x polopenzi, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový a emisní poplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Cena nezahrnuje:
pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 490 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz)

Poznámka:
příplatek za neobsazené lůžko / jednolůžkový pokoj +10 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +18 990 Kč/os
Poloha a popis:
Skvělé místo jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi. Komplex několika budov se nachází 50 metrů od organizované písečné pláže v letovisku Analipsi 15 km od letiště a cca. 5 km od města Hersonissos, známý pro své zajímavé turistické centrum s mnoha bary, taverny a obchody, tradiční krétské architektury a písečné pláže s mírným sestupem do moře. Oficiální kategorii uvádí hotel 4*, prodejní je však 3*.

Vybavení hotelu:
Recepce, sejf (za poplatek), bazén s částí pro děti, zdarma lehátka a slunečníky u bazénu, snack bar, restaurace, kulečník, sauna, společenská místnost, pronájem aut.

Vybavení pokoje:
Studio pro 2 - 3 osoby - jsou zařízeny v typickém krétském stylu, sprcha, WC, SAT/TV s plochou obrazovkou, sejf (za poplatek, klimatizace (za poplatek), kuchňský kout se základním vybavením, chladnička, balkon nebo terasa, výhled do zahrady nebo na moře. Apatmán pro 2 - 4 osoby - jsou zařízeny v typickém krétském stylu, 2 oddělené místnosti (někdy částečně), sprcha, WC, SAT/TV s plochou obrazovkou, sejf (za poplatek, klimatizace (za poplatek), kuchňský kout se základním vybavením, chladnička, balkon nebo terasa, výhled do zahrady nebo na moře.

Pláž a plážový servis:
50 m od písečné pláže mírně se svažující do moře, od hotelu cca 50 m (přes ulici). Lehátka a slunečníky za poplatek, stejně tak vodní sporty.

Pro děti:
Malé dětské hřiště, dětské brouzdaliště.

Sport a zábava:
Kulečník, sauna, vodní sporty a sporty na pláži.

Služby v ceně:
Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Sejf, klimatizace, sauna, kulečník. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Hersonissos

Hotel Tsalos Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Hersonissos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Hersonissos: Acropolis, Adonis, Agrabella, Albatros Spa Resort, Aldemar Knossos Royal, Amazones Village Suites, Amuse, Anatoli Apartments, Anesis Blue Boutique, Annabelle Beach Resort, Annabelle Village, Antinoos, Ariadni Palace, Armava, Arminda, Asterias Village, Astra Village, Athina Inn Apart, Blue Island, Central Hersonissos, Creta Maris, Diamond Apartments & Suites, Diamond Village, Dimico, Dimitra, Elgoni, Elmi Suites, Eri Beach & Village, Eri Sun Village (ex. Aqua Sun), Evelyn Beach, Golden Beach, Grand Hotel Holiday Resort, Happiness, Haris Apartments, Harma Boutique, Heronissos, Hersonissos Blue, Hersonissos Maris, Hersonissos Palace, Hersonissos Sun, Hersonissos Village, Chrysalis, Ilios, Iliostasi Beach, Imperial Belvedere, Iro, King Minos Palace, Krits, Lyttos Beach, Manos Maria, Maragakis, Marianna, Marietta, Mari Kristin, Mari Kristin Beach, Marni Village, Mediterraneo, Melpo, Mitsis Serita Beach, Nana Beach, Nana Princess, Nancy, Nikolas Villas, Oceanis, Palatia Village, Palmera Beach, Pela Maria, Piskopiano Village, Porto Plazza Hotel (Ex. Dimitrion Central), Porto Village Resort, Royal Belvedere, Semiramis Village, Senses Blue Boutique, Sergios, Silva Beach, Simple Blue Bay, Simple Friday, Simple Marieta, Smartline Village Resort & Waterpark, Star Beach, Stella Paradise, Thalia, The City, Velisarios, Venus Mare, Zorbas.