Hotel Astron, Ierapetra

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Ierapetra

Strava Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 14.511 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 14%

Vybavení

Hotel Astron - vybavení

připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, wellness, bezbariérový objekt
Základní informace: Řecko / Kréta / Ierapetra. Hotel se nachází v centru města Ierapetra, které je největším letoviskem jižní Kréty. Leží přímo u moře a pouze 250 metrů od dlouhé písčito oblázkové pláže. Hotel má dlouholetou tradici a nabízí pravou řeckou pohostinnost. Je vhodný pro všechny věkové kategorie a především pro ty, kteří hledají dobré ubytování v centru města s možností poznávání jeho krás a památek.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, Wi-Fi v lobby (zdarma),

Vybavení pokojů: Standardní pokojindividuálně ovladatelná klimatizace, telefon, TV se satelitním příjmem, Wi-Fi (zdarma), minibar (za poplatek), vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), trezor (za poplatek), balkon,

Vzdálenosti: pláže: 10 m, letiště: 90 km, centra: v centru, nákupních možností: v okolí hotelu,

Pláž: písčitá s oblázky, místy kamenitý vstup,

Informace ke stravování: Snídaně: formou bufetu s řeckými specialitami,

Další ubytovací kapacity v letovisku Ierapetra

Hotel Astron není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Ierapetra se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Ierapetra: Almyra Hotel & Village, Arion Palace, Aroma Creta Hotel And Apartments, Dessole Blue Star, Gialos, Petra Mare, Sunshine Crete Village, Tylissos Beach.