Hotel Mistral Mare, Istron

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Istron

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 16.160 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 24%

Vybavení
Pláž
cca 300 m od pláže

Poloha
hotel se nachází na kopci s krásným výhledem na záliv Mirabello nedaleko od písčité pláže Istron Golden beach v letovisku Kalo Horio, 10 km od města Agios Nikolaos a 75 km od letiště v Heraklionu. Oficiální kategorie: 4*.

Vybavení
recepce, 2 výtahy, wi fi ve veřejných prostorách, internet, půjčovna laptopů, místnost se SAT TV, hlavní restaurace Sophia, a la carte restaurace Belleview, lobby bar odysseus, bar Penelope u bazénu, bar u bazénu Agnanti pouze pro klienty Golden Wing, bazén Belleview, bazén Agnanti pouze pro klienty Golden Wing, masáže na vyžádání, tělocvična, sauan, mini spa, stolní tenis, kulečník, 2x týdně animace, mini market.

Ubytování
hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek s výhledem na hory nebo na moře, nadstandardní dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek s výhledem na moře nebo v tzv. Golden Wing (zlatém křídle) s výhledem na moře. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, SAT TV, mini ledničkou, trezorem a balkónem nebo terasou. Nadstandardní pokoje mají navíc příslušenství na přípravu čaje/kávy, lahev místního vína a lahev vody při příjezdu, župany, trepky a dárek na rozloučenou. Pokoje Golden Wing mají oproti nadstandardním pokojům navíc možnost videa na vyžádání, hydrosaunu, lahev šumivého vína a lahev místního vína při příjezdu, zdarma ledničku naplněnou minerální vodou, nealkoholickými nápoji, džusy, oříšky a čokoládkami a přístup do soukromého baru u bazénu Agnanti, pouze pro klienty Golden Wings (11:00 – 17:00).

Služby za poplatek
lehátka a slunečníky na pláži (cca 7 EUR/den), trezor (cca 2 EUR/den), masáže, sauna, mini spa, kulečník, internet.

Pro děti
dětský bazén, dětská postýlka na vyžádání.

Strava
All inclusive: bufetové snídaně, bufetové obědy, bufetové večeře, občerstvení (11:00 – 12:30 a 15:00 – 16:00), odpolední káva se zákusky, sušenkami a zmrzlinou (16:00 – 17:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11:00 – 22:45).