Hotel Kalyves Beach, Kalyves

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Kalyves

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 17.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha objektu
Rodinný hotel je zasazen do příjemného prostředí menšího tradičního letoviska, vesničky Kalyves u říčky Xydas, po které plavou kachny. Ve vesnici žije kolem 1 500 obyvatel, živí se zemědělstvím, pastevectvím, nastálo se zde usídlilo též několik cizinců, najdete tu kostel i rybářský přístav, u kterého kotví malé lodě. Areál leží hned u krásné pláže. Hotel byl rekonstruován v roce 2011. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází centrum s několika málo obchůdky, vyhlášenými tavernami, je zde i lékař. Ve vzdálenosti cca 50 m od hotelu zastavuje autobus hromadné dopravy, který lze využít k cestám do měst Almyrida a Chanie (cena jízdenky cca 2,30€). Lze cestovat i do Rethymna, zastávka je na hlavní silnici, cca 15 minut chůze od hotelu. Doporučujeme též vyrazit na výlety po okolí. Taxi do Chanie vyjde na cca 28€/cesta a do Rethymna na cca 40€/cesta.

Popis objektu
Hotelový areál je tvořen dvěma třípodlažními budovami. Celkem je zde 120 pokojů (1-, 2lůžkové s možností až dvou přistýlek nebo pevných lůžek, event. s palandou). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, balkónem s výhledem na moře, hory nebo řeku. Výhledy na moře jsou za příplatek. Trezor na pokoji (za poplatek 20€/týden). Ubytování pro 1 osobu je možné v pokoji s neobsazeným lůžkem. Některé pokoje mohou být propojené - na vyžádání. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení
Recepce, salónek s TV, plně vybavené konferenční centrum pro 150-200 osob (na vyžádání, služby za poplatek), malá knihovna, dva výtahy, internetový koutek (zdarma), restaurace, á la carte restaurace, snackbar, možnost za půjčení přenosného počítače na recepci (za poplatek), venkovní parkoviště. Osušky na pláž za poplatek (cca 1,50€/den). Wifi ve veřejných prostorech, na pokojích, na pláži (zdarma, ale pomalé připojení).

Stravování
Polopenze nebo za příplatek ALL INCLUSIVE

Sport a zábava
venkovní bazén, dětský bazén, vnitřní bazén (není vyhřívaný), lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma, dětský koutek. Fitcentrum (zdarma), stolní tenis (zdarma), kulečník (za poplatek cca 2€/hra), air hockey (za poplatek cca 1€/hra), sauna (za poplatek cca 5€/15 minut), jacuzzi (za poplatek cca 15€/45 minut). Masáže, manikúra, pedikúra - vše na vyžádání za poplatek. Hotel obvykle pořádá během hlavní sezóny pro své hosty tematický večer či mini disko.

Výhody
hned u krásné pláže

Poloha
hotel Kalyves Beach se nachází přímo na pláži u moře ve vesničce Kalyves, v oblasti Apokoronas. Vzdálenost do přístavu Souda cca 9 km, do centra Chanie cca 17 km.


Vybavení
24hodinová recepce, lobby, restaurace, bary, internet, wellness centrum, lékař v blízkosti.


Ubytování
pokoje jsou vybaveny koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, TV/SAT, ledničkou, klimatizací, trezorem (za poplatek), balkonem.


Informace o stravování
All inclusive: plná penze formou bufetu, snídně 07.30-09.30 hod. oběd 13.00-14.30 hod. večeře 18.30-20.30 hod. (vyžadovaný dress code). All inclusive zahrnuje studené a teplé nápoje, sendviče, ovoce a saláty, zmrzlina pro děti mezi 11.00-12.00 hod. a 16.00-17.00 hod., místní alkohol, bílé a červené víno, pivo, džusy (ne čertstvě lisované) , ouzo a rakije v rozmezí 11.00-23.00 (po 23.00 hodině si hosté všechny nápoje hradí sami).


Doporučení pořadatele
Klidný rodinný hotel Kalyves Beach leží u krásné pláže ve vesnici Kalyves.