Hotel Minos Village, Karteros

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Karteros

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Minos Village se nachází v srdci letoviska Karteros jen 6 km od kosmopolitního hlavního města Heraklion. Hotel má ideální polohu pro pořádání výletů do okolí, které nabízí moře, písečné pláže a hory vhodné pro procházky i pěší turistiku. Nákupní možnosti a taverny se nacházejí v okolí hotelu. Ubytování je vhodné pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu:
V hotelu se nachází: - recepce - venkovní restaurace a vntřní prostor pro snídaně - bar u bazénu - bazén - dětský bazén - dětské hřiště - zahrada - fitness - Wi-Fi připojení ve veřejném prostoru (zdarma) - trezor za poplatek (2 EUR/den) - parkování - obchod se suvenýry

Vybavení pokoje:
Pokoje ve středomořských barvách jsou účelně vybavené a zaručují klidný a příjemný pobyt. Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky: - výhled na moře, hory nebo květinové zahrady - balkón - koupelna s vanou či sprchou - individuální klimatizace (cca 5 EUR/den) - SAT/TV - fén - Wi-Fi - chladnička Family room pro 2 - 4 osoby: - 2 místnosti - výhled na moře, hory nebo květinové zahrady - balkón - koupelna s vanou či sprchou - individuální klimatizace (cca 5 EUR/den) - SAT/TV - fén - Wi-Fi - chladnička - kuchyňský kout (se základním vybavením)

Pláž a plážový servis:
Pláž je vzdálena cca 300 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži (za poplatek).

Pro děti:
Dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Sport a zábava:
Fitness v hotelu. Možnost vodních sportů na pláži (za poplatek)

Služby v ceně:
Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu a jsou zdarma, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Individuální klimatizace (cca 5 EUR/den), trezor za poplatek (2 EUR/den), vodní sporty na pláži, lehátka a slunečníky na pláži. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v Karterosu

Hotel Minos Village není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Karteros se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Karteros: Anemos Suites.