Studio / Apartmán Anemos Suites, Karteros

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Karteros

Strava Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 12.090 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Studio / Apartmán Anemos Suites - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, wellness, bezbariérový objekt
Poloha a popis:
Anemos Suites nabízí ubytování v letovisku Karteros, pouhých 20 metrů od písčité pláže. Jedná se o komplex rekonstruovaných studií s moderním a komfortním zařízením. Letovisko Karteros leží v těsné blízkosti rušného Heraklionu. V blízkosti ubytování je supermarket 30 metrů, 250 metrů nejbližší lékárna, 12 km akvárium a 30 km palác Knossos. Mezinárodní letiště je vzdáleno 4 km.

Vybavení hotelu:
• snack bar • venkovní bazén • lehátka a slunečníky u bazénu zdarma

Vybavení pokoje:
Ubytování ve studiích pro 2 osoby a pro 2 osoby s možností přistýlky a studiu 2-4 osoby s oddělenou ložnicí. Všechny typy pokojů mají vlastní sociální zařízení se sprchou, fén, Wi-Fi připojení zdarma, SAT/TV, klimatizaci (za poplatek), trezor (za poplatek), kuchyňský kout s chladničkou, servis na přípravu kávy nebo čaje, balkon nebo terasu.

Pláž a plážový servis:
Anemos Suites se nachází 100 metrů od písčité pláže. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek, stejně tak vodní sporty či další služby na pláži.

Pro děti:
Dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby v ceně:
Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Klimatizace, trezor, lehátka a slunečníky na pláži. Kompletní nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně a jsou za poplatek, obdržíte po příjezdu na recepci hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležité informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.