Hotel Sirios Village, Kato Daratso

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Kato Daratso

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Sirios Village - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace, fitness, wellness, bezbariérový objekt
Poloha objektu
velmi příjemný hotelový areál leží v oblasti Kato Daratso, která je cca 4 km západně od města Chanie. Hlavní budova a komplex nízkých bílých domečků je vkusně zasazen do klidného prostředí rozsáhlé a pěkně udržované zahrady s pal-mami, keři a květinami. V okolí je několik obchodů, restaurací a taveren. Název hotelu SIRIOS je odvozen od nejjasnější hvězdy na obloze. V okolí hotelu najdete dostatek obchodů, restaurací a taveren. Během pobytu doporučujeme navští-vit město Chanii (přezdívané Benátkami východu), přes den i večer, které má zcela jedinečnou a neopakovatelnou at-mosféru. Proslulé je místní tržiště, promenáda, přístav s majákem, zbytky pevnosti, muzea, chrámy, kostely…, příjemné svou zdejší kavárny, taverny, restaurace, stánky s rychlým občerstvením, obchody, krámky i butiky. Autobusová za-stávka je cca 100 m od hotelu.

Popis objektu
v hotelovém areálu v hlavní budově a bungalovech je celkem 243 pokojů (1-, 2 lůžkových s možností 1 přistýlky nebo rodinné pokoje typu apartmán až pro 4 osoby, které tvoří 2 místnosti. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním, malou chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, na hory, na bazén, bočním nebo přímým výhledem na moře. Rodin-né pokoje mají navíc malou kuchyňku s kávovarem. Trezor na pokoji (za poplatek cca 2,50€/den). Dále hotel disponuje pokoji typu Junior suite s vlastními bazénem a superior pokoji - jejich přesný popis a cenu Vám rádi sdělíme na vyžá-dání. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Hotel akceptuje ubytování se psem do 6 kg (zdravotní dokumentace psa je požadována).

Vybavení
vstupní hala s recepcí, výtah (pouze v hlavní budově), restaurace, místnost s TV, terasa na slunění, bar, bar u bazénu, konferenční místnost (moderní vybavení, až pro 250 osob), internetový koutek v lobby (za poplatek cca 1,50€/30minut, 3€/hodina), obchod se suvenýry/minimarket, zahrada, parkoviště. Hlídání dětí na vyžádání (za poplatek - dle délky hlí-dání a množství dětí). Hotel (za poplatek) zajistí i služby prádelny a čistírny. Hotel svým hostům půjčuje ručníky k bazé-nu (za poplatek 1€/kus + vratnou zálohu 5€/kus, výměna 2x týdně na recepci). Wifi v areálu hotelu i na pokojích zdarma.

Stravování
formou ALL INCLUSIVE (viz popis).

Program all inclusive
All inclusive zahrnuje:
O přesném rozsahu stravy a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu
Snídaně (07:30-10:00), obědy (12:00-14:00) a večeře (18:00-21:00) formou bufetu v hlavní hotelové restauraci. Večeře bývají tematické, na terase (například - čínská, mexická, barbeque, italská, řecká a sladká - sladkosti a různé sladké pochoutky)
Během obědů a večeří neomezená konzumace rozlévaných nealkoholických nápojů (voda, cola, cola light, soda, pome-rančová šťáva, filtrovaná káva, cappuccino, espresso, čaj a horká čokoláda) a rozlévaných místních alkoholických ná-pojů (točené pivo, bílé, růžové a červené víno, ouzo, rakie a brandy) v hlavní hotelové restauraci
Lehké občerstvení formou snacků, sandwichů, pizzy, ovoce a saláty od 10:00-23:00 v hlavní restauraci
Zmrzlinu (kopečkovou, více druhů) od 10:00-12:00 a od 16:00-18:00 v baru u bazénu
Neomezenou konzumaci rozlévaných nealkoholických nápojů (voda, cola, cola light, soda, pomerančová šťáva, džusy) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, domácí víno (bílé, růžové, červené), ouzo, brandy, rakie od 10:00-23:00 v baru u bazénu
Neomezenou konzumaci - výběr z 3 různých koktejlů vyrobených z místního rumu, vodky, whiskey a ginu - v baru u bazénu
Denně možnost řeckého souvlaki nebo hot dog s hranolkami od 12:00-17:00 ve snackbaru u bazénu
Služby Wellness & Beauty centrum - sauna a pára od 12:00 do 18:00, posilovna od 08:30 do 18:00 - denně během po-bytu - nutné předem se nahlásit na recepci
Sportovní vyžití: plážový volejbal, stolní tenis, zahradní šachy, šipky
Vyžití pro děti: vodní park o rozloze 400 m2 vodní plochy se skluzavkami pro děti od 2-12 let od 10:00 do 18:00. Platí jen v doprovodu dospělých osob
V případě strávení dne mimo hotel je možné předem na recepci vyžádat balíček nebo brzkou snídani (nejpozději den předem do 20:00 hodin)

Sport a zábava
2 venkovní bazény, 2 dětské bazény se skluzavkami, dětské hřiště, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek (cca 6-8€/den/set). Stolní tenis (zdarma), šipky (zdarma), tenis (za poplatek cca 10€/hodina, noční osvětlení není možné). Služby SPA & wellness: sauna (zdarma), pára (zdarma) od 12:00 do 18:00 hodin, posilovna (zdarma) od 08:30 do 18:00, SPA od 10:00 do 19:00 za poplatek - různé masáže a procedury, od cca 30€ a výše. Zahradní šachy (zdarma), plážový volejbal (zdarma), kulečník (za poplatek cca 2€/hra), videohry (za poplatek cca 0,50-1€/hra). Hotel pro své hosty v hlavní sezóně pořádá 3-4x za týden různé animační programy, v cizím jazyce

Výhody
pěkné bazény a aktivity pro děti

Poloha objektu:
Hotelový komplex v oblasti Kato Daratso cca 4 km západně od města Chania a cca 14 km od letiště Chania. V okolí obchody, restaurace, taverny.

Vybavení hotelu:
Hlavní budova a komplex nízkých budov v zahradě, vstupní hala s recepcí a možností pronájmu trezoru, restaurace, bar, TV místnost, konferenční místnost, obchod se suvenýry, minimarket. Venku 2 bazény, terasa na slunění, lehátka a slunečníky zdarma, bar u bazénu.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, minibar (za poplatek), balkon nebo terasa. AP: viz DR, kuchyňský kout s ledničkou, oddělená ložnice.

Zábava:
Animační programy.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Hotel cca 350m od písečné pláže. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Zdarma: fitnes, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, šipky, sauna, turecké lázně. Za poplatek: biliár, videohry.

Program All Inclusive:
2 dětské bazény, dětské hřiště, hlídání dětí na vyžádání (za poplatek). Dětská postýlka zdarma.

Další informace:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Snack, pizza, sendviče, ovoce (10.00–23.00 hod.) Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10.00–23.00 hod.)

Další ubytovací kapacity v letovisku Kato Daratso

Hotel Sirios Village není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kato Daratso se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Kato Daratso: Nontas & Apartments.