Aparthotel Elpida Apartments, Kato Gouves

Typ ubytování Aparthotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Kato Gouves

Strava Bez stravy, Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 9.290 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Stručné Informace
Studia a apartmány se vstupní halou a recepcí, hlavní restauraci, bar, venkovní bazén se sluneční terasou, půjčovna motorových vozidel, prádelna, wifi internetové připojení ve veřejných prostorách.

Popis
Vzdálenost od letiště: 16 km  Nejbližší město: Hersonissos (4 km) Typ pláže: písčitě-oblázková Vzdálenost od pláže: 800 m

Poloha
4 km od centra města Hersonissos, 16 km od mezinárodního letiště Heraklion

Pláž
Veřejná písčitě-oblázková  pláž je ve vzdálenosti 800 m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek

Ubytování
Balkon/terasa, klimatizace, TV, lednice, telefon, koupelna se sociálním zařízením, trezor (za poplatek)

Sport A Zábava
bazén, půjčovna motorových vozidel

Služby Za Poplatek
Půjčovna motorových vozidel, prádelna

Pro Děti
dětské postýlky na vyžádání

Url
www.elpida-apts.com

Dodatečné Informace
Od 1. 1. 2018 bude zavedena povinná tzv. turistická taxa, která se týká všech osob cestujících na některý z řeckých ostrovů. Výše této taxy je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii zařízení (hotel, apartmán, aj.), kde jsou klienti ubytováni. Turistická taxa musí být vybírána v hotovosti v místě pobytu, přímo v ubytovacích zařízeních. Hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 3* - 1,5 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 4* - 3 EUR/pokoj/den. Hotely kategorie 5* - 4 EUR/pokoj/den.
Poloha a popis:
Elpida Apartments se nachází v klidném letovisku Kato Gouves, kde naleznete řadu obchodů se suvenýry, taverny a pár menších barů, pouhých 500 metrů od aparthotelu. Elpida Apartments je situovaná u hlavní komunikace k rušnému letovisku Hersonissos, který je vzdálený cca 7 kilometrů. Mezinárodní letiště je vzdálené cca 14 kilometrů. Pouhé 2 kilometry se nachází Dinosouria Park a cca 3 kilometry Cretaquarium. Aparthotel je vhodný zejména pro strávení klidné dovolené.

Vybavení hotelu:
V aparthotelu je k dispozici recepce, zahrada, restaurace, bar, bazén, Wi-Fi připojení (za poplatek), parkoviště.

Vybavení pokoje:
Aparthotel nabízí ubytování ve studiu pro 2 osoby, ve studiu pro 2-3 osoby a v apartmánech pro 2 - 4 osoby. STUDIO - jedna místnost s koupelnou se sociálním zařízením, chladničkou, klimatizací (za poplatek 5€/den), trezorem (za poplatek 3€/den), Wi-Fi připojením (za poplatek), satelitní TV, vysoušečem vlasů, balkonem nebo terasou. Ve studiu pro 2 - 3 osoby je vždy 3. osoba na přistýlce. APARTMÁN - jedna místnost s možností 2 přistýlek, koupelnou se sociálním zařízením, chladničkou, klimatizací (za poplatek 5€/den), trezorem (za poplatek 2€/den), satelitní TV, vysoušečem vlasů, balkonem nebo terasou.

Pláž a plážový servis:
Nejbližší pláž je vzdálená cca 1 kilometr od aparthotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek

Pro děti:
Dětská postýlka pouze na vyžádání (za poplatek)

Sport a zábava:
Nabídku sportů a zábavy, které jsou k dispozici, získáte po příjezdu do aparthotelu.

Služby v ceně:
Lehátka a slunečníky u bazénu, dětská postýlka na vyžádání. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do aperthotelu.

Služby za poplatek:
Klimatizace, trezor, Wi-Fi připojení, lehátka a slunečníky na pláži. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu do aparthotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE DůležIté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Kato Gouves

Aparthotel Elpida Apartments není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kato Gouves se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Kato Gouves: Adonis Apartmens, Aphrodite Beach, Apollo, Astir Beach, Blue Aegean, Blue Sky Beach, Club Lyda, Cosmi, Depandance Anelin Clever, Despo, Despoina Apartments, Diogenis Blue Palace, Erato, Fotis Studios, Gouves Bay, Gouves Sea and Mare, Gouves Water Park Holiday Resort, Grecotel Amirandes, Hara Ilios, Island, John Mary, Kaissa Beach, Kaissa Beach, Kalia Beach, Kleanthi, Klio, Kri Kri Village, Kritzas Beach, Lavris Hotel & Bungalows, Magda, Maya Beach, Nirever Apartments CLEVER, Palatium, Pallatium, Rena, St. Constantin, Sweet Memory Apartments, The Island, Villa Maria.