Aparthotel Klio, Kato Gouves

Typ ubytování Aparthotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Kato Gouves

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis
Apartmánový komplex vystavěný v tradičním stylu se nachází na okraji letoviska Gouves (Řecko, Kréta) jen 250 m od písečné pláže. Na nedaleké promenádě naleznete mnoho obchodů se suvenýry, taverny, kavárny, diskotéky i bary. V letovisku jezdí vláček, kterým se můžete dostat i k hlavnímu krétskému akváriu. Součástí komplexu je vstupní hala s recepcí, internetový koutek (za poplatek), restaurace, minimarket, hlavní bar, pool bar, bazén a dětský bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Pro děti je k dispozici dětské hřiště a dětský koutek. Hotel pořádá karaoke a filmové večery nebo si můžete zahrát tenis, fotbal, minigolf, badminton či kulečník (za poplatek). Díky dobrému zázemí a přátelské atmosféře doporučujeme nejen rodinám s dětmi.

Ubytování
Dvoulůžková studia nebo apartmány až pro 4 osoby (2 místnosti), zařízený kuchyňský kout, klimatizace (6 €/ den), lednice, TV/SAT, telefon, sejf (za poplatek), fén, koupelna, balkon nebo terasa. Dětská postýlka zdarma.

Stravování
Polopenze: Snídaně (08.00-10.00) a večeře (19.00-20.30) formou bufetu.

Cena zahrnuje
• letištní taxy a palivový příplatek
• ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou
• leteckou přepravu tam i zpět
• transfery letiště/hotel/letiště
• činnost stálého delegáta

Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)

Doprava
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/osoba z Prahy a Ostravy.

Příbuzné produkty
Aparthotel Klio***+ - 7 nocí

Způsob prodeje
na vyžádání

Další ubytovací kapacity v letovisku Kato Gouves

Aparthotel Klio není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kato Gouves se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Kato Gouves: Adonis Apartmens, Aphrodite Beach, Apollo, Astir Beach, Blue Aegean, Blue Sky Beach, Club Lyda, Cosmi, Depandance Anelin Clever, Despo, Despoina Apartments, Diogenis Blue Palace, Elpida Apartments, Erato, Fotis Studios, Gouves Bay, Gouves Sea and Mare, Gouves Water Park Holiday Resort, Grecotel Amirandes, Hara Ilios, Island, John Mary, Kaissa Beach, Kaissa Beach, Kalia Beach, Kleanthi, Klio, Kri Kri Village, Kritzas Beach, Lavris Hotel & Bungalows, Maya Beach, Nirever Apartments CLEVER, Palatium, Pallatium, Rena, St. Constantin, Sweet Memory Apartments, The Island, Villa Maria, Villa Marie Kelly.