Hotel Gouves Sea and Mare, Kato Gouves

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Kato Gouves

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 16.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha:
Hotel Gouves Mare se nachází ve středisku Gouves nedaleko známějšího Hersonissos a přibližně 15 km východně od Heraklionu. Poloha hotleu zaujme nejen romaticky založené cestovatele, kteří očekaávají hladvně klidnější ráz letoviska, ale své si najdou i dobroduržnější povahy, kteří plánují pronájem automobilu nebo budou chtít využít dobré autobusové spojení. Pravidelnou linkou se dostanete jak do nedalekého Heraklionu s blízkostí nejvýznamější památky Paláce Knossos, tak i do Agios Nikolaos významného města východní Kréty. Písečná až písečně oblázková pláže je v blízkosti hotelu necelých 100 m přes místní komunikaci.Vybavení hotelu:
recepce, směnárna, trezory, wi fi, internet, společenská místnost, 2 restaurace, plážový bar/taverna, bazén, stolní tenis, basketbal, kulečník,elektronické hry.Vybavení pokoje:
Hotel nabízí ubytování ve standardních pokojích s možností přistýlky, suitech s privátním bazénem nebo se sdíleným bazénem a rodinných pokojích pro 4 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, vysoušečem vlasů, SAT TV, telefonem, menší ledničkou pro chlazené nápoje, trezorem (za poplatek cca 2 Eur/den), balkonem nebo terasou. Na každém pokoji k dispozici internetové připojení Wi-Fi.
Poloha
hotel se skládá ze dvou částí - Sea a Mare. Tento komplex se skládá z několika budov rozmístěných přímo u písečné pláže v klidnějším letovisku Gouves. Jednotlivé budovy jsou rozmístěny v rozlehlé zahradě (9000 m2), kterou vede cesta přímo na krásnou písečnou pláž. Hotel je vzdálen 16 km od letiště v Heraklionu a 7 km od rušného letoviska Hersonissos, se kterým zajišťuje spojení místní autobusová doprava. Lze si i vypůjčit automobil.


Vybavení
resort nabízí klientům 24 hodinovou recepci, lobby, WiFi v lobby, TV koutek, elektronické hry, restaurace, venkovní bazén, dětské hřiště, tenisový kurt, stolní tenis, basketbal, parking u hotelu.


Ubytování
hotel nabízí prostorné 2-3 lůžkové pokoje a rodinné pokoje, z nichž všechny jsou pěkně zařízeny v moderním a komfortním stylu, sociální zařízení (vana nebo sprcha), WC, klimatizace, SAT/TV, rádio nebo hudební kanál, telefon, minilednička, fén, trezor, WiFi, balkon nebo terasa.


Informace o stravování
All inclusive: snídaně (07.30-10.00 hod.0) - v hlavní restauraci formou bufetu. Časné snídaně (05.00-07.00 hod.) - časné snídaně pouze po předchozí rezervaci do 18.00 hod. předem. Pozdní snídaně (10.00-10.30 hod.).Oběd (12.30-14.00 hod.) - v hlavní restauraci formou bufetu. Občerstvení během dne (10.00-18.00 hod.), široký sortiment občerstvení (pizza, dezerty, zmrzlina) v Pool baru. Káva, čaj se podává celý ( z automatu ) , v Pool baru. Večeře (19.30-21.30 hod.) - sedm různých tematických večeru v hlavní restauraci hotelu. Podle tématických večerů: téma bufetu, denně různé saláty, studené a teplé předkrmy, ovoce, pečivo. Dále je zde krétský koutek a koutek s dietními pokrmy. K večeři je požadováno vhodné formální oblečení, dlouhé kalhoty u mužů. Bary: Pool bar (10.30-01.00 hod.), Hlavní bar (18.00-01.00 hod.).V All inclusive barech podáváme (od 10.00 do 23.00 hod.) výběr místních lihovin, destiláty, pivo, místní víno, filtrovanou kávu, Nescafé, espresso ( z automatu zdarma, servírované za poplatek ) , cappuccino ( z automatu zdarma, servírované za poplatek ), kakao, čaj, nealkoholické nápoje a džusy. Nápoje za poplatek: dovozové a prémiové nápoje, jako jsou nějaké druhy whisky, šampaňské, apod. Fresh džusy jsou taktéž za poplatek. Služby all inclusive končí ve 23:00 hod. Po 23:00 hod za poplatek.


Doporučení pořadatele
Nádherný klubový hotel, který je vhodný pro milovníky krásných pláží a dobrého servisu. Resort prošel kompletní rekonstrukcí a je vhodný především pro rodiny s dětmi.

Další ubytovací kapacity v letovisku Kato Gouves

Hotel Gouves Sea and Mare není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kato Gouves se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Kato Gouves: Adonis Apartmens, Aphrodite Beach, Apollo, Astir Beach, Blue Aegean, Blue Sky Beach, Club Lyda, Cosmi, Depandance Anelin Clever, Despo, Despoina Apartments, Diogenis Blue Palace, Elpida Apartments, Erato, Fotis Studios, Gouves Bay, Gouves Water Park Holiday Resort, Grecotel Amirandes, Hara Ilios, Island, John Mary, Kaissa Beach, Kaissa Beach, Kalia Beach, Kleanthi, Klio, Kri Kri Village, Kritzas Beach, Lavris Hotel & Bungalows, Maya Beach, Nirever Apartments CLEVER, Palatium, Pallatium, Rena, St. Constantin, Sweet Memory Apartments, The Island, Villa Maria, Villa Marie Kelly.