Hotel Hara Ilios, Kato Gouves

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Kato Gouves

Strava Polopenze

Ceny za osobu od 14.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Hara Ilios - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, bezbariérový objekt
Informace o ubytování
Web Hotelu: http://www.hara-ilios.gr/ Facebook Hotelu: www.facebook.com/hara.ilios

Poloha
Velmi příjemný hotelové areál postavený ve stylu krétské vesničky v bílomodrých barvách se nachází v letovisku Gouves v klidném prostředí. Komplex je pěkně upravený, dobře a pečlivě udržovaný, čistý; zasazen do příjemné zahrady se stromy, palmami, olivovníky, krásnými ibišky, buganviliemi...Nejbližší minimarket Menir je cca 50 m, krámek Hellas je o něco dále (lépe zásobený a příjemná rodina). Autobusová zastávka cca 400 m u hlavní silnice. Zdejší prostředí je ideální pro rodiny s dětmi. Doporučujeme ubytování pokojích typu superior (většina renovována v roce 2015). Hotel má velmi dobré recenze na internetu od svých hostů, kteří se sem rádi opakovaně vracejí. Centrum s obchody s potravinami, suvenýry, šperky, keramikou, oblečením, restauracemi, tavernami, kavárnami, bary je cca 20 minut chůze. Bankomat, zdravotní středisko, lékárna je cca 2,5 km. Letovisko a hotel představují ideální místo pro dovolenou spojenou s procházkami podél mořského pobřeží. Gouves patří k tradičním letoviskům na ostrově, dnes už je prakticky součástí velké turistické oblasti, poblíž středisek Chersonisos, Analipsi a Kokkini Hani. Z Kato Gouves (Dolního Gouvesu) jezdí linkové autobusy ze zastávky 11 (od hlavní silnice, cca 400 m) v cca 15-30 minutových intervalech (během dne, v sezóně je spojení obvykle až do půlnoci) do Heraklionu (jízdenka stojí cca 2,30€). Taxi vyjde na cca 1,50€/1 km. Jízdenky se kupují u řidiče, zpět na autobusových nádražích nebo v trafice. Doporučujeme individuálně navštívit Krétské akvárium - Crete Aquarium v Gournes (www.cretaquarium.gr), cca 4,5 km, mezi letovisky Kokkini Hani, Gouves a Gournes. Vstupné v sezóně 2017 - dítě do 5 let zdarma, děti do 17 let, studenti a osoby nad 65 let 6€ a dospělé osoby 9€, otevřeno bývá denně od 09:30-21:00, audioprůvodce - 3€/osoba. Dále můžete navštívit nový park Dinosauria (www.dinosauriapark.com), který je otevřen vždy denně od 09:30-19:30 hodin. Cesta trvá cca 30 minut chůzí kolem moře. Dalším tipem jsou projížďky výletním vláčkem (jezdí zhruba každé 2 hodiny) - přes letoviska Gouves, Gournes, Kokkini Hani, Vathianos Kambos, délka cca 75 minut, cena 9€/osoba a cca 5€/děti (sleva při opakované vyjížďce cca 2€).

Vybavení a služby hotelu
Prostorná vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (cca 1€/hodina), vnitřní restaurace, bar & snackbar a kavárna u bazénu. Zahrada, parkoviště. Osušky na pláž hotel v sezoně 2017 účtoval cca 1€/den/každodenní výměna + záloha cca 10€/kus. Wifi v celém areálu zdarma. Areál tvoří celkem 5 jednopatrových budov; je zde 65 standardních a superior pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky a superior pokoje s možností až 2 přistýlek).

Vybavení pokoje
Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchových koutem nebo vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, chladničkou, TV se satelitním příjmem, balkónem nebo teráskou s výhledem na bazén, zahradu, areál nebo okolí. Pokoje typu superior mají vanu a jsou moderněji vybaveny. Trezor na pokoji nebo recepci (za poplatek cca 2€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování
Formou polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu.

Shrnutí
Hotel je obklopen zelení s milým a ochotným personálem. Výborná kuchyně. Možnost procházek a dalších aktivit během pobytu.

Pláž
Nejbližší písečná pláž je cca 150 m, přes silnici. V okolí a docházkové vzdálenosti se nachází více pláží (jemný i hrubý písek, drobné kamínky, oblázky), vybrat si zde může skutečně každý. Voda je zde čistá, teplá a vstup pozvolný.

Vzdálenosti
Pláž: cca 150 m Centrum: cca 1 km

Sport a zábava
Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek (cca 6-8€/set/den), dětské hřiště, kulečník (cca 2€/hra), volejbal, boccia. Stolní tenis (zdarma).Vodní sporty na pláži (za poplatek).
Poloha a popis:
Hotel Hara Ilios Village je postaven v tradičním modro-bílém stylu řeckých ostrovů. Hotel se nachází v klidnějším letovisku Gouves jen cca 6 km od rušného letoviska Hersonissos a cca 16 km od hlavního města Heraklion. Do hlavního města si můžete udělat výlet místní dopravou nebo zapůjčeným dopravním prostředkem. Doporučujeme shlédnout staré město a přístav. Hara Ilios Village je ideální místo pro všechny, kteří chtějí strávit příjemnou dovolenou spojenou s relaxací. Odpočívat můžete na slunné terase, u bazénu nebo v krásné zahradě s barevnými květinami, palmami a olivovníky. Centrum letoviska je vzdáleno cca 1,2 km. V letovisku najdete řadu restaurací, taveren, kaváren i nákupních možností. Známé CretAquarium, které je vhodné pro děti i dospělé, je vzdáleno cca 4 km.

Vybavení hotelu:
Hotel disponuje vstupní halou s 24 hodinovou recepcí, Wi- Fi připojením (zdarma), internetovým koutkem, trezory (za poplatek), hlídání dětí (za poplatek - na vyžádání), TV místností, plaveckým bazénem. dětským bazénem, lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, restaurací, barem, barem u bazénu (nápoje a lehké občerstvení), dětským hřištěm, rozsáhlou zahradou a parkovištěm (zdarma).

Vybavení pokoje:
Hosté si mohou vybrat z těchto typů ubytování: Dvoulůžkovém pokoj Standard - koupelna se sociálním zařízením - telefon s přímou volbou - lednice - balkon nebo terasa Dvoulůžkový pokoj Superior s možností přistýlky - koupelna se sociálním zařízením - vysoušeč vlasů - satelitní TV - telefon s přímou volbou - lednice - balkon nebo terasa. Jednolůžkový pokoj s možností přistýlky pro dítě - koupelna se sociálním zařízením - telefon s přímou volbou - lednice - balkon nebo terasa Všechny pokoje mají klimatizaci (zdarma) a trezor (za poplatek).

Pláž a plážový servis:
Nejbližší pláž je vzdálena cca 150 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání zdarma, hlídání dětí (za poplatek).

Sport a zábava:
V areálu je k dispozici bazén (lehátka a slunečníky zdarma).

Služby v ceně:
Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Trezor, využití internetového koutku, hlídání dětí, nápoje a občerstvení v barech. Kompletní nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu a jsou za poplatek, obdržíte po příjezdu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA,, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Informace o ubytování
Web Hotelu: http://www.hara-ilios.gr/ Facebook Hotelu: www.facebook.com/hara.ilios

Poloha
Velmi příjemný hotelové areál postavený ve stylu krétské vesničky v bílomodrých barvách se nachází v letovisku Gouves v klidném prostředí. Komplex je pěkně upravený, dobře a pečlivě udržovaný, čistý; zasazen do příjemné zahrady se stromy, palmami, olivovníky, krásnými ibišky, buganviliemi...Nejbližší minimarket Menir je cca 50 m, krámek Hellas je o něco dále (lépe zásobený a příjemná rodina). Autobusová zastávka cca 400 m u hlavní silnice. Zdejší prostředí je ideální pro rodiny s dětmi. Doporučujeme ubytování pokojích typu superior (většina renovována v roce 2015). Hotel má velmi dobré recenze na internetu od svých hostů, kteří se sem rádi opakovaně vracejí. Centrum s obchody s potravinami, suvenýry, šperky, keramikou, oblečením, restauracemi, tavernami, kavárnami, bary je cca 20 minut chůze. Bankomat, zdravotní středisko, lékárna je cca 2,5 km. Letovisko a hotel představují ideální místo pro dovolenou spojenou s procházkami podél mořského pobřeží. Gouves patří k tradičním letoviskům na ostrově, dnes už je prakticky součástí velké turistické oblasti, poblíž středisek Chersonisos, Analipsi a Kokkini Hani. Z Kato Gouves (Dolního Gouvesu) jezdí linkové autobusy ze zastávky 11 (od hlavní silnice, cca 400 m) v cca 15-30 minutových intervalech (během dne, v sezóně je spojení obvykle až do půlnoci) do Heraklionu (jízdenka stojí cca 2,30€). Taxi vyjde na cca 1,50€/1 km. Jízdenky se kupují u řidiče, zpět na autobusových nádražích nebo v trafice. Doporučujeme individuálně navštívit Krétské akvárium - Crete Aquarium v Gournes (www.cretaquarium.gr), cca 4,5 km, mezi letovisky Kokkini Hani, Gouves a Gournes. Vstupné v sezóně 2016 - dítě do 5 let zdarma, děti do 17 let, studenti a osoby nad 65 let 6€ a dospělé osoby 9€, otevřeno bývá denně od 09:30-21:00, audioprůvodce - 3€/osoba. Dále můžete navštívit nový park Dinosauria (www.dinosauriapark.com), který je otevřen vždy denně od 09:30-19:30 hodin. Cesta trvá cca 30 minut chůzí kolem moře. Dalším tipem jsou projížďky výletním vláčkem (jezdí zhruba každé 2 hodiny) - přes letoviska Gouves, Gournes, Kokkini Hani, Vathianos Kambos, délka cca 75 minut, cena 9€/osoba a cca 5€/děti (sleva při opakované vyjížďce cca 2€).

Vybavení a služby hotelu
Prostorná vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (cca 1€/hodina), vnitřní restaurace, bar & snackbar a kavárna u bazénu. Zahrada, parkoviště. Osušky na pláž hotel v sezoně 2016 účtoval cca 1€/den/každodenní výměna + záloha cca 10€/kus. Wifi v celém areálu zdarma. Areál tvoří celkem 5 jednopatrových budov; je zde 65 standardních a superior pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky a superior pokoje s možností až 2 přistýlek).

Vybavení pokoje
Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchových koutem nebo vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, chladničkou, balkónem nebo teráskou s výhledem na bazén, zahradu, areál nebo okolí. Pokoje typu superior mají vanu a TV se satelitním příjmem - ceny za tento typ ubytování najdete na našem webu. Trezor na pokoji nebo recepci (za poplatek cca 2€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování
Formou polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu.

Shrnutí
Hotel je obklopen zelení s milým a ochotným personálem. Výborná kuchyně. Možnost procházek a dalších aktivit během pobytu.

Pláž
Nejbližší písečná pláž je cca 150 m, přes silnici. V okolí a docházkové vzdálenosti se nachází více pláží (jemný i hrubý písek, drobné kamínky, oblázky), vybrat si zde může skutečně každý. Voda je zde čistá, teplá a vstup pozvolný.

Vzdálenosti
Pláž: cca 150 m Centrum: cca 1 km

Sport a zábava
Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek (cca 6-8€/set/den), dětské hřiště, kulečník (cca 2€/hra), volejbal, boccia. Stolní tenis (zdarma).Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Další ubytovací kapacity v letovisku Kato Gouves

Hotel Hara Ilios není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kato Gouves se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Kato Gouves: Adonis Apartmens, Aphrodite Beach, Apollo, Astir Beach, Blue Aegean, Blue Sky Beach, Club Lyda, Cosmi, Depandance Anelin Clever, Despo, Despoina Apartments, Diogenis Blue Palace, Elpida Apartments, Erato, Fotis Studios, Gouves Bay, Gouves Sea and Mare, Gouves Water Park Holiday Resort, Grecotel Amirandes, Island, John Mary, Kaissa Beach, Kaissa Beach, Kalia Beach, Kleanthi, Klio, Kri Kri Village, Kritzas Beach, Lavris Hotel & Bungalows, Maya Beach, Nirever Apartments CLEVER, Palatium, Pallatium, Rena, St. Constantin, Sweet Memory Apartments, The Island, Villa Maria, Villa Marie Kelly.