Hotel Kalia Beach, Kato Gouves

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Kato Gouves

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 10.690 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 24%

Vybavení
Středisko:
GOUVES

Poloha:
Hotelový komplex se skládá z několika menších dvoupatrových budov; nachází se v blízkosti široké písčité pláže a je postavený v tradičním egejském stylu . Hotel má velmi příjemnou atmosféru, je situovaný v klidnější části letoviska Gouves. Hotel je vhodný pro klienty všech věkových kategorií a nabízí vynikající poměr ceny a nabízených služeb. Letiště Heraklion je cca 19 km odsud. Možnost nákupu v Gouvesu (1 km) a menší nákupy přímo v areálu hotelu.

Vybavení:
V areálu hotelu se nachází hala s 24h recepcí, dvě restaurace (jedna hlavní a jedna s obsluhou, kde mohou být některé pokrmy a drinky zpoplatněny), bar, minimarket, TV místnost, internetový koutek (za poplatek), směnárna, kavárna; možnost WiFi připojení zdarma na recepci a v některých částech areálu. V areálu jsou dva bazény, pro dospělé a malý dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénů zdarma; dětské hřiště; parkoviště u hotelu.

Sport a zábava:
Areál nabídne animační programy pro dospělé i děti; biliard, stolní tenis, hernu pro děti. Na pláži vodní sporty (vodní lyžování, windsurfing).

Ubytování:
K dispozici jsou standardní pokoje pro dva nebo s možností jedné přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana/sprchový kout,WC), individuální nastavitelnou klimatizací, telefonem, WiFi připojením (za poplatek), malou ledničkou, trezorem (za poplatek), balkonem nebo terasou. Rodinný pokoj je vybaven stejně jako standardní, jedná se o jednu prostorově větší místnost s možností dvou přistýlek.

Stravování:
All inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Občerstvení během dne, káva, čaj, zákusky, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby.

Pláž:
Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu přes místní komunikaci; lehátka a slunečníky za poplatek (cca 6,- EUR za set).

Tipy pro správnou volbu:
- rodinná dovolená - klidnější část letoviska Gouves - přímo u pláže

Upozornění:
Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Taxa dle kategorie hotelu: 1-2 hvězdy/ 0,50 EUR za noc 3 hvězdy/ 1,50 EUR za noc 4 hvězdy / 3,00 EUR za noc 5 hvězd / 4,00 EUR za noc Apartmány: 1 EUR/ za noc
Základní informace: Řecko / Kréta / Gouves. Hotelový komplex, postavený v tradičním egejském stylu, se nachází v blízkosti široké písčité pláže. Hotel má velmi příjemnou atmosféru a nachází se v klidnější části letoviska Gouves. Hotel je vhodný pro klienty všech věkových kategorií a nabízí vynikající poměr ceny a nabízených služeb.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou, bar, minimarket, připojení k internetu (za poplatek), Wi-Fi (zdarma na recepci a v okolí baru), bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, malé dětské hřiště,

Vybavení pokojů: individuálně ovladatelná klimatizace (zdarma), telefon, Wi-Fi (za poplatek), lednička, vlastní sociální zařízení (koupelna, WC), trezor (za poplatek), balkon nebo terasa,

Vzdálenosti: pláže: 100 m, letiště: Heraklion 16 km, centra: Gouves 1 km, nákupních možností: v areálu hotelu,

Pláž: písečná, přístupná přes místní komunikaci, lehátka a slunečníky za poplatek,

Informace ke stravování: All Inclusive: 11.00-22.30, kontinentální snídaně, obědy a večeře formou jednoduchého bufetu, lehké občerstvení během dne, zmrzlina, neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a místních alkoholických nápojů. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem. Během večeře muži nesmí nosit šortky.,

Zábava: stolní tenis,

Poloha:
Příjemný menší hotelový komplex se nachází v klidné části letoviska Gouves. Hotel je ideálním místem pro relaxační dovolenou spojenou s procházkami podélm mořského pobřeží. Doporučujeme klientům všech věkových kategorií.
POLOHA: pláž cca 150 m, letiště cca 16 km, centrum letoviska cca 450 m.

Vybavení hotelu:
hotel je vybaven vstupní halou s recepcí, salónkem s TV, internetovým koutkem (za poplatek), barem, snackbarem, restaurací, bazénem

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové pokoje umístěné ve vedlejší budově jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, chladničkou, bezpečnostní schránkou (za poplatek), klimatizací (za poplatek), balkonem nebo terasou
Poloha
Částečně zrenovovaný menší hotelový komplex se nachází v klidné části letoviska Gouves, ve vzdálenosti cca 15 m od mořského pobřeží, přes silnici. Centrum s obchody s potravinami, suvenýry, šperky, keramikou, oblečením, restauracemi, tavernami, kavárnami, bary je cca 15 minut chůze. Bankomat, zdravotní středisko, lékárna je cca 1-1,5 km. Letovisko a hotel představují ideální místo pro dovolenou spojenou s procházkami podél mořského pobřeží. Gouves patří k tradičním letoviskům na ostrově, dnes už je prakticky součástí velké turistické oblasti, poblíž středisek Chersonisos, Analipsi a Kokkini Hani. Z Kato Gouves (Dolního Gouvesu) jezdí linkové autobusy ze zastávky 11 (od hlavní silnice, cca 500 m) v cca 15-30 minutových intervalech (během dne, v sezóně je spojení obvykle až do půlnoci) do Heraklionu (jízdenka stojí cca 2,30€). Taxi vyjde na cca 1,50€/1 km. Jízdenky se kupují u řidiče, zpět na autobusových nádražích nebo v trafice. Doporučujeme individuálně navštívit Krétské akvárium - Crete Aquarium v Gournes (www.cretaquarium.gr), cca 4,5 km, mezi letovisky Kokkini Hani, Gouves a Gournes. Vstupné v sezóně 2016 - dítě do 5 let zdarma, děti do 17 let, studenti a osoby nad 65 let 6€ a dospělé osoby 9€, otevřeno bývá denně od 09:30-21:00, audioprůvodce - 3€/osoba. Dále můžete navštívit nový park Dinosauria (www.dinosauriapark.com), který je otevřen vždy denně od 09:30-19:30 hodin. Cesta trvá cca 20 minut chůzí kolem moře. Dalším tipem jsou projížďky výletním vláčkem (jezdí zhruba každé 2 hodiny) - přes letoviska Gouves, Gournes, Kokkini Hani, Vathianos Kambos, délka cca 75 minut, cena 9€/osoba a cca 5€/děti (sleva při opakované vyjížďce cca 2€). Zastávka je cca 150 m od hotelu Kalia Beach. Malý kostelíček, kde každou neděli probíhá mše, v sobotu zde bývají svatby a jsou odtud krásné pohledy na západ slunce, je cca 1 km od hotelu. Malý přístav v zátoce, kde je možnost klidného koupání i za větrného počasí, je cca 200 m.

Vybavení a služby hotelu
Recepce, vstupní hala, salónek s TV (jen řecké programy), internetový koutek (za poplatek cca 0,50€/8 minut), bar a snackbar u bazénu, vnitřní restaurace, venkovní taverna, kavárna, restaurace u moře, prodej opalovacích krémů a drobných suvenýrů přes hotelovou recepci, zahrada, parkoviště. Wifi v prostoru bazénu a snackbaru zdarma. Wifi na pokojích za poplatek (cca 20€/týden - 2 přístroje). Hotel se skládá z hlavní budovy a 4 vedlejších křídel. Celková kapacita je 85 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny, které tvoří větší místnost se třemi pevnými lůžky a jedna přistýlka). Všechny naše pokoje jsou umístěny v budově přes ulici - depandance (annex). Vzdálenost mezi vchodem do hlavní budovy a depandacemi je asi 90m. Vzdálenost z depandancí do restaurace asi 100m, vzdálenost k moři asi 100m a vzdálenost na písčitou pláž asi 200m.

Vybavení pokoje
Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou, WC, telefonem, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí nebo do zahrady. Klimatizace (za poplatek cca 7€/den), trezor na pokoji (za poplatek cca 2€/den), Wifi za poplatek. Fén je k zapůjčení na recepci (zdarma). Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Pokoje jsou ve vedlejší budově přes silnici - depandance (annex).

Stravování
Formou ALL INCLUSIVE (viz popis). O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu Snídaně (08:00-10:00), obědy (13:00-14:30) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu v hotelové restauraci. Během obědů a večeří neomezená konzumace rozlévaných místních nealkoholických nápojů, místního točeného piva a místního vína Během večeří není povolen vstup do restaurace v šortkách a plážovém oblečení Lehké občerstvení formou snacků od 15:00-18:00 a zmrzliny (kopečkové) od 15:00-18:00 Rozlévané místní nealkoholické (ovocné šťávy, nealko, filtrovaná káva, čaj) a rozlévané místní alkoholické nápoje (točené pivo, místní víno, ouzo, raki, brandy) v hlavním baru od 11:00-22:30 Konzumace po 22:30 se hradí extra Sportovní vyžití: dětské hřiště, stolní tenis

Shrnutí
Oblíbený hotel s přátelskou atmosférou a personálem. Dobrý poměr kvalita/cena.

Pláž
Nejbližší písečná pláž je cca 100 m (podél silnice) - směrem na Kokkini Hani. Vstup do moře je pozvolný, ideální pro rodiny s dětmi a seniory; je zde též plážový servis. Podél pláže jsou taverny, restaurace a v blízkosti je i sprcha a toaleta.

Vzdálenosti
Pláž: cca 100 m Centrum: cca 1 km

Sport a zábava
Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), na pláži (za poplatek cca 6-8€/set/den), dětské hřiště, kulečník (za poplatek cca 1-2€/hra), hrací automaty (za poplatek cca 0,50-1€/hra), stolní tenis (zdarma). Na pláži v letovisku je omezená nabídka vodních a plážových sportů (za poplatek).
Poloha
Částečně zrenovovaný menší hotelový komplex se nachází v klidné části letoviska Gouves, ve vzdálenosti cca 15 m od mořského pobřeží, přes silnici. Centrum s obchody s potravinami, suvenýry, šperky, keramikou, oblečením, restauracemi, tavernami, kavárnami, bary je cca 15 minut chůze. Bankomat, zdravotní středisko, lékárna je cca 1-1,5 km. Letovisko a hotel představují ideální místo pro dovolenou spojenou s procházkami podél mořského pobřeží. Gouves patří k tradičním letoviskům na ostrově, dnes už je prakticky součástí velké turistické oblasti, poblíž středisek Chersonisos, Analipsi a Kokkini Hani. Z Kato Gouves (Dolního Gouvesu) jezdí linkové autobusy ze zastávky 11 (od hlavní silnice, cca 500 m) v cca 15-30 minutových intervalech (během dne, v sezóně je spojení obvykle až do půlnoci) do Heraklionu (jízdenka stojí cca 2,30€). Taxi vyjde na cca 1,50€/1 km. Jízdenky se kupují u řidiče, zpět na autobusových nádražích nebo v trafice. Doporučujeme individuálně navštívit Krétské akvárium - Crete Aquarium v Gournes (www.cretaquarium.gr), cca 4,5 km, mezi letovisky Kokkini Hani, Gouves a Gournes. Vstupné v sezóně 2016 - dítě do 5 let zdarma, děti do 17 let, studenti a osoby nad 65 let 6€ a dospělé osoby 9€, otevřeno bývá denně od 09:30-21:00, audioprůvodce - 3€/osoba. Dále můžete navštívit nový park Dinosauria (www.dinosauriapark.com), který je otevřen vždy denně od 09:30-19:30 hodin. Cesta trvá cca 20 minut chůzí kolem moře. Dalším tipem jsou projížďky výletním vláčkem (jezdí zhruba každé 2 hodiny) - přes letoviska Gouves, Gournes, Kokkini Hani, Vathianos Kambos, délka cca 75 minut, cena 9€/osoba a cca 5€/děti (sleva při opakované vyjížďce cca 2€). Zastávka je cca 150 m od hotelu Kalia Beach. Malý kostelíček, kde každou neděli probíhá mše, v sobotu zde bývají svatby a jsou odtud krásné pohledy na západ slunce, je cca 1 km od hotelu. Malý přístav v zátoce, kde je možnost klidného koupání i za větrného počasí, je cca 200 m.

Vybavení a služby hotelu
Recepce, vstupní hala, salónek s TV (jen řecké programy), internetový koutek (za poplatek cca 0,50€/8 minut), bar a snackbar u bazénu, vnitřní restaurace, venkovní taverna, kavárna, restaurace u moře, prodej opalovacích krémů a drobných suvenýrů přes hotelovou recepci, zahrada, parkoviště. Wifi v prostoru bazénu a snackbaru zdarma. Wifi na pokojích za poplatek (cca 5€/90 minut, cca 10€/200 minut, cca 20€/500 minut). Hotel se skládá z hlavní budovy a 4 vedlejších křídel. Celková kapacita je 85 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny, které tvoří větší místnost se třemi pevnými lůžky a jedna přistýlka).

Vybavení pokoje
Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací (v provozu od cca 11.6. do 13.9.), telefonem, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí nebo do zahrady, několik málo pokojů má výhled na bazén a směrem na moře. Jednolůžkové pokoje mají výhled do zahrady nebo okolí. Trezor na pokoji (za poplatek cca 2€/den). Fén je k zapůjčení na recepci (zdarma). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování
Formou ALL INCLUSIVE (viz popis). O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu Snídaně (08:00-10:00), obědy (13:00-14:30) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu v hotelové restauraci. Během obědů a večeří neomezená konzumace rozlévaných místních nealkoholických nápojů, místního točeného piva a místního vína Během večeří není povolen vstup do restaurace v šortkách a plážovém oblečení Lehké občerstvení formou snacků od 15:00-18:00 a zmrzliny (kopečkové) od 15:00-18:00 Rozlévané místní nealkoholické (ovocné šťávy, nealko, filtrovaná káva, čaj) a rozlévané místní alkoholické nápoje (točené pivo, místní víno, ouzo, raki, brandy) v hlavním baru od 11:00-22:30 Konzumace po 22:30 se hradí extra Sportovní vyžití: dětské hřiště, stolní tenis

Shrnutí
Oblíbený hotel s přátelskou atmosférou a personálem. Dobrý poměr kvalita/cena.

Pláž
Nejbližší písečná pláž je cca 100 m (podél silnice) - směrem na Kokkini Hani. Vstup do moře je pozvolný, ideální pro rodiny s dětmi a seniory; je zde též plážový servis. Podél pláže jsou taverny, restaurace a v blízkosti je i sprcha a toaleta.

Vzdálenosti
Pláž: cca 100 m Centrum: cca 1 km

Sport a zábava
Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), na pláži (za poplatek cca 6-8€/set/den), dětské hřiště, kulečník (za poplatek cca 1-2€/hra), hrací automaty (za poplatek cca 0,50-1€/hra), stolní tenis (zdarma). Na pláži v letovisku je omezená nabídka vodních a plážových sportů (za poplatek).
Pláž
cca 20 m přes malou místní komunikaci od pláže

Poloha
malý rodinný hotel pro nenáročné klienty skládající se z hlavní budovy a přilehlých budov je postavený v tradičním egejském stylu a nachází se v blízkosti písčité pláže v letovisku Gouves, 1 km od jeho centra s obchody, bary a restauracemi, 100 m od nejbližších obchodů a 16 km od letiště v Heraklionu. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Oficiální kategorie: 3*.

Vybavení
recepce, trezory, internet, restaurace, taverna, bar, snack bar/kavárna, bazén, stolní tenis, kulečník, vodní sporty na pláži, mini market.

Ubytování
hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, trezorem, telefonem, TV a balkónem.

Služby za poplatek
lehátka a slunečníky na pláži (cca 7 EUR/den), trezor (cca 2 EUR/den), internet, kulečník, vodní sporty.

Pro děti
dětský bazén, malé dětské hřiště.

Strava
All inclusive: bufetové snídaně (08:00 – 10:00), bufetové obědy (13:00 – 14:30), bufetové večeře (19:00 – 21:00), občerstvení (15:00 – 18:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje11:00 – 23:00).
Popis:
Menší hotelový komplex se skládá z hlavní budovy a vedlejších křídel. Nachází se cca 15 m od kamenité pláže a 100 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře oddělené od hotelu místní komunikací. Centrum letoviska se spoustou obchůdků, barů a restaurací je vzdálené 15 min. chůze. K výletům po okolí můžete využít výletní vláček,který projíždí letoviskem nebo místní autobusovou linku. Hotel doporučujeme všem klientům, kteří ocení pobyt na klidnějším místě s možností vycházek kolem pobřeží.

Informace k ubytování:
zrekonstruované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek umístěné v hlavní budověsociální zařízení (WC, sprcha nebo vana, fén)telefon, lednice, klimatizacebalkon nebo terasa

Vybavení a služby:
vstupní hala s recepcíWi-Fi ve společných prostorách zdarmaTV místnost, internetový koutek za poplatektrezor (za poplatek cca 2 €/den)restaurace, bar, kavárna, snack bar u bazénuminimarketbazén, dětský bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma; na pláži za poplatek)zahrada, dětské hřiště, stolní tenisza poplatek: billiard, vodní sporty na pláži

Doprava:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.Cena zahrnuje:
letenku Brno - Heraklion - Brno vč. všech poplatkůletenku Ostrava - Heraklion - Ostrava vč. všech poplatkůletenku Praha - Heraklion - Praha vč. všech poplatkůletenku Bratislava - Heraklion - Bratislava vč. všech poplatkůtransfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpětubytováníall incusive službyslužby delegáta v místě pobytu

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.
Cena zahrnuje:
letenku Brno - Heraklion - Brno vč. všech poplatkůletenku Ostrava - Heraklion - Ostrava vč. všech poplatkůletenku Praha - Heraklion - Praha vč. všech poplatkůletenku Bratislava - Heraklion - Bratislava vč. všech poplatkůtransfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpětall inclusive službyslužby delegáta v místě pobytu

Cena nezahrnuje:
pobytovou taxu. Upozorňujeme, že je v Řecku od ledna 2018 nově zavedena místní pobytová taxa. Pobytová taxa je placená klienty přímo v místě pobytu, a to na recepci hotelu či u majitele ubytování.
Výše poplatku se liší pro jednotlivá ubytovací zařízení:
0,50 € za noc ve studiích či apartmánech všech kategorií
0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotelycestovní pojištění – informace o pojištěnífakultativní výlety k zakoupení v místě pobytuvolitelné příplatky – vyšší kategorie ubytování (pokoje s výhledem na moře, Superior, a jiné) nebo rozšíření stravystravu a nápoje na palubě letu, nadváhy zavazadel, rezervace míst v letadle – informace k letecké dopravě
Popis
Komplex tvořený hlavní budovou a několika menšími se nachází v oblíbeném prázdninovém letovisku Gouves (Řecko, Kréta) jen 20 m od moře a 100 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře oddělené místní komunikací. Na nedaleké promenádě naleznete obchody se suvenýry, potravinami nebo oblečením, taverny, kavárny a bary. Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, internetový koutek za poplatek, vnitřní restaurace, venkovní taverna, snack bar, pool bar s příjemným venkovním posezením u bazénu, kde je Wi‑Fi zdarma, venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma (na pláži za poplatek) či dětský bazén. K dispozici je stolní tenis, ti nejmenší se zabaví na hřišti, při návštěvě místního akvária anebo při cestě výletním vláčkem, ti větší pak u kulečníku, na hracích automatech nebo při dlouhých procházkách podél pobřeží. Doporučujeme rodinám s dětmi, které uvítají krátký transfer z letiště a blízkost pláže.

Ubytování
Renovované dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek pro děti nebo rodinné pokoje (2 místnosti), klimatizace (7 €/den), lednice, TV/SAT, telefon, sejf (2 €/ den), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Stravování
All inclusive: Snídaně (8.00-10.00), obědy (13.00-14.30) a večeře (19.00-21.00) formou bufetu v hotelové restauraci, odpolední občerstvení, káva, sušenky, zmrzlina. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (11.00-22.30).

Cena zahrnuje
• leteckou přepravu tam i zpět • ubytování příslušné kategorie na 7,10/11 nocí s vyznačenou stravou • leti štní taxy a palivový příplatek • transfery letiště/hotel/letiště • činnost stálého delegáta.

Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)

Příplatky
• Rodinný pokoj: 3x lůžko dospělý + 4. osoba 8 990 Kč

Doprava
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety z Brna, Prahy a Ostravy - středa/sobota.

Způsob prodeje
Na vyžádání

Další ubytovací kapacity v letovisku Kato Gouves

Hotel Kalia Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kato Gouves se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Kato Gouves: Adonis Apartmens, Aphrodite Beach, Apollo, Astir Beach, Blue Aegean, Blue Sky Beach, Club Lyda, Cosmi, Depandance Anelin Clever, Despo, Despoina Apartments, Diogenis Blue Palace, Elpida Apartments, Erato, Fotis Studios, Gouves Bay, Gouves Sea and Mare, Gouves Water Park Holiday Resort, Grecotel Amirandes, Hara Ilios, Island, John Mary, Kaissa Beach, Kaissa Beach, Kleanthi, Klio, Kri Kri Village, Kritzas Beach, Lavris Hotel & Bungalows, Magda, Maya Beach, Nirever Apartments CLEVER, Palatium, Pallatium, Rena, St. Constantin, Sweet Memory Apartments, The Island, Villa Maria.