Termín 1633361254: 11.7. - 18.7. 2+0 letecky s all inclusive


Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Kato Gouves


Strava All inclusive

Základní cena za osobu 23.990 Kč

Vybavení

Cena

Kalkulace celkové ceny pro 2 dospělé, odlet Pardubice

Charakteristika ubytováníCenaCelkem
1/2+1 (LM) (2 dospělí)2 x 23.990 Kč47.980
Cena celkem 47.980 Kč

Informace

Maya Beach Alexandria Club
Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, bazén s oddělenou částí pro děti, TV koutek, dětský klub, směnárna, bohaté animační programy v češtině.
Zdarma: Wi-Fi (v recepci), slunečníky a lehátka u bazénu, stolní tenis, stolní fotbal, dětská postýlka (nutno předem objednat).
Za poplatek: biliár.

Ubytování:
Nově zrekonstruované pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC,fén) jsou klimatizovány (zdarma) a vybaveny telefonem, TV, trezorem (za poplatek) a chladničkou. Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost čtyři dospělé osoby.

Stravování:
Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, obědy, večeře), odpolední občerstvení, neomezenou konzumaci vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době od 11:00 do 22:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Pláž:
Písčitá pláž je vzdálená cca 200 m od hotelu. Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži za poplatek.

dospělý - pevné lůžko, all inclusive, 7 nocí

Nezávazná rezervace

Zájezd je možné předběžně rezervovat odesláním tohoto formuláře. I když se snažíme o maximální aktuálnost naší nabídy, ve vzácných případech se může stát, že vámi vybraný zájezd už vám nebudeme schopni z důvodu vyprodání zajistit. Doporučujeme proto rezervovat vícero zájezdů.

1. 2. 3. 4. 5.

Odesláním nezávazné poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami.

Uvedené informace včetně fotografií a textů jsou získány z katalogu či elektronických materiálů pořádající cestovní kanceláře Alexandria spol. s.r.o., IČ 25661507. Provozovatel webu e-ck.cz neručí za jejich správnost a úplnost.