Studio / Apartmán Despoina Apartments, Kato Gouves

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Kato Gouves

Strava Bez stravy

Ceny za osobu od 9.390 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Despoina Apartments je rodinný hotel v letovisku Gouves. Letiště je vzdálené 16,1 km a 20 km historické centrum hlavního města Heraklion. V blízkosti jsou restaurace a bary. Letovisko Gouves se pyšní svou pohodovou atmosférou. Nedaleko letoviska je největší aqaurium na Krétě, které stojí za návštěvu. 7 km je vzdálené rušnější město Hersonissos plné denní i noční zábavy.

Vybavení hotelu:
WIFI ve společných prostorech, bazén s barem, sluneční terasa, snack bar, bar, zahrada, mini market

Vybavení pokoje:
Studia pro 2-3 osoby. Studia jsou vybavená koupelnou s vlastním sociálním zařízením, klimatizací (za poplatek), fénem, kuchyňským koutem, mini chladnička a balkonem.

Pláž a plážový servis:
Nejbližší pláž je vzdálená 100 m. Plážový servis za poplatek.

Služby v ceně:
Lehátka a slunečníky u bazénu. Úklid studia 6x za týden. Výměna ručníku 3x za týden, výměna ložního prádla 2x za týden. Nabídku dalších služeb, které jsou zahrnuty do ceny, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Klimatizace, nabídku dalších služeb, které nejsou zahrnuty, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležité informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Kato Gouves

Studio / Apartmán Despoina Apartments není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kato Gouves se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Kato Gouves: Adonis Apartmens, Aphrodite Beach, Apollo, Astir Beach, Blue Aegean, Blue Sky Beach, Club Lyda, Cosmi, Depandance Anelin Clever, Despo, Diogenis Blue Palace, Elpida Apartments, Erato, Fotis Studios, Gouves Bay, Gouves Sea and Mare, Gouves Water Park Holiday Resort, Grecotel Amirandes, Hara Ilios, Island, John Mary, Kaissa Beach, Kaissa Beach, Kalia Beach, Kleanthi, Klio, Kri Kri Village, Kritzas Beach, Lavris Hotel & Bungalows, Maya Beach, Nirever Apartments CLEVER, Palatium, Pallatium, Rena, St. Constantin, Sweet Memory Apartments, The Island, Villa Maria, Villa Marie Kelly.