-

Dovolená Fanes - hotely

Nautica Blue Exclusive Resort

Náhled objektu Nautica Blue Exclusive Resort, Fanes, ostrov Rhodos, Řecko
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Fanes a na ubytování v hotelu Nautica Blue Exclusive Resort budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Rhodu, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Dovolená Fanes - informace

Fanes je velmi poklidnou vesničkou na severozápadním pobřeží ostrova Rhodos a nabídka ubytování je zde jen velmi omezená. Z Fanes je to do nedalekého Theologos asi 5 kilometrů a obě letoviska mají podobnou charakteristiku. Fanes je vhodným prázdninovým střediskem pro všechny turisty, kteří si chtějí, stranou od hlavního turistického ruchu na ostrově Rhodos, odpočinout od ruchu města a užít si během dovolené klidu a pohody.

Dovolená Fanes - fotografie

Ve Fanes mají turisté k dispozici dvě pláže, které jsou odděleny malým přístavem. Jejich povrch tvoří kamínky a oblázky a vstup do moře je jen mírný. To je dobrou zprávou pro všechny, kdo se chtějí koupat v prohřátém moři na bezpečném místě. Proto je dovolená v Fanes tak oblíbená mezi rodinami s malými dětmi a též méně zdatnými plavci.

Fanes sice patří k nejklidnější letoviskům na ostrově Rhodos a je pravým opakem rušného Faliraki, ovšem ani tady nechybí základní turistická vybavenost. Návštěvníci Fanes mohou zajít na něco dobrého k jídlu hned do několika taveren a je tady k dispozici i minimarket.

Dovolená Fanes - fotografie

Ovšem turisté, kteří si chtějí svou dovolenou v Řecku užívat i po setmění a rádi tráví noci na diskotékách nebo v podobných zábavních podnicích, by se měli poohlédnout spíše po rušnějších letoviscích na východním pobřeží ostrova. Fanes totiž není tím pravým letoviskem, kde by si svou dovolenou u moře mohli dokonale užít.

Kam jinam na Rhodu na dovolenou?

Fanes není jediným místem, kde se dá prožít na Rhodu příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Afandou, Archangelos, Faliraki, Gennadi, Ialyssos (Trianta), Ixia, Kalathos, Kalithea, Kiotari, Kolymbia, Koskinou, Kremasti, Lachania, Lardos, Lindos, město Rhodos, Pefki / Pefkos, Stegna, Theologos (Tholos).

Další sekce katalogu Fanes, ostrov Rhodos

Dovolená se slevou na poslední chvíli v letovisku Fanes, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Fanes.