-

Dovolená Gennadi - hotely

Gennadi Grand Resort

Náhled objektu Gennadi Grand Resort, Gennadi, ostrov Rhodos, Řecko
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Gennadi a na ubytování ve studiu nebo apartmánu Gennadi Grand Resort budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Rhodu, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Zenith Seaside

Náhled objektu Zenith Seaside, Gennadi, ostrov Rhodos, Řecko
Turisty vyhledávaný Hotel Zenith Seaside je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Gennadi prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Rhodu příjemný čas relaxace

Dovolená Gennadi - informace

Vesnička Gennadi je poklidným letoviskem v jižní části ostrova Rhodos u jeho jihovýchodního pobřeží. Leží nedaleko letovisko Kiotari, do kterého je to z Gennadi asi 3 kilometry, a možnosti ubytování jsou zde na poměry Řecka a jeho ostrovů jen velmi omezené. Dovolená v Gennadi tak bude vyhovovat zejména všem, kdo si chtějí na ostrově Rodos během svých dnů volna odpočinout od všedních dnů a ruchu měst a strávit tady svůj zasloužený volný čas v klidu a pohodě.

Dovolená Gennadi - fotografie

Gennadi se rozkládá asi na 10 kilometrů dlouhé pláži, která začíná již ve zmiňovaném Kiotari a táhne se směrem k poloostrovu Prasonisi. Její povrch je tvořen směsí písku a oblázků a díky své délce je dostatečně prostorná na to, aby ani uprostřed hlavní turistické sezóny nebyla nijak přeplněná. Vstup do vody je v Gennadi mírný a tak je vhodná ke koupání malých dětí, jejichž rodiče se nemusejí bát pustit je do vody samotné.

Návštěvníci jistě ocení, že přímo v letovisku mají možnost zajít na jídlo do několika restaurací a taveren. Dokonce je zde otevřeno několik obchodů s nejrůznějšími potravinami a další věci je možné nakoupit v místním minimarketu. Letovisku Gennadi se nevyhnul prakticky všudypřítomný turistický rozvoj a tak zde vyrůstají nové hotely a apartmány, které nabídku ubytování rozšiřují. Vesměs se však jedná o spíše menší objekty a tak si vesnička Gennadi zachovává svůj poklidnější ráz a atmosféru až do současnosti.

Dovolená Gennadi - fotografie

Ubytování v Gennadi pak hojně využívají milovníci windsurfingu, pro které je jih ostrova Rhodos doslova rájem a každým rokem sem přijíždějí ze všech koutů Evropy.

Kam jinam na Rhodu na dovolenou?

Gennadi není jediným místem, kde se dá prožít na Rhodu příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Afandou, Archangelos, Faliraki, Fanes, Ialyssos (Trianta), Ixia, Kalathos, Kalithea, Kiotari, Kolymbia, Koskinou, Kremasti, Lachania, Lardos, Lindos, město Rhodos, Pefki / Pefkos, Stegna, Theologos (Tholos).

Další sekce katalogu Gennadi, ostrov Rhodos

Dovolená se slevou na poslední chvíli v letovisku Gennadi, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Gennadi. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Gennadi jsou prezentovány v sekci Gennadi first minute.