-

Dovolená Kalathos - hotely

Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Villas

Náhled objektu Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Villas, Kalathos, ostrov Rhodos, Řecko
Vybavení:
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Kalathos a na ubytování v hotelu Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Villas budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Rhodu, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Dovolená Kalathos - informace

Kalathos je malou vesničkou na východním pobřeží, asi v polovině ostrova Rhodos, a jde o poměrně klidné letovisko s jen několika málo možnostmi ubytování. A tak se tady bude dovolená líbit všem turistům, kteří si chtějí odpočinout od městského života a nasát na ostrově Rhodos poklidnou atmosféru.

Dovolená Kalathos - fotografie

Z letoviska Kalathos je to do nedalekého střediska Lindos jen asi 5 kilometrů. Známé letovisko Pefki leží vzdušnou čarou necelých 7 kilometrů jižně od centra obce Kalathos. Hlavní město ostrova Rhodos leží asi 50 kilometrů na severu a turisté, kteří přistávají na mezinárodním letišti v severní části ostrova, budou muset počítat s asi hodinu trvajícím transferem. Ten projíždí další známá letoviska na ostrově jako je Faliraki, Kolymbia nebo Archangelos.

Letovisku Kalathos nechybí nic z obvyklé turistické infrastruktury, kterou už turisté na řeckých ostrovech tak nějak očekávají. K návštěvě a pochutnání si na skvělé středomořské kuchyni zvou zdejší restaurace a taverny a na nákup je možné zajít do několika obchodů. Komu by zdejší nákupní možnosti nestačily, může se vydat do již zmíněného Lindosu, který má s letoviskem Kalathos dobré autobusové spojení.

Dovolená Kalathos - fotografie

Pláž letoviska Kalathos působí skutečně velkoryse a její šířka se pohybuje od 50 do 100 metrů. Začíná u přístavu v nedaleké vesničce Theotokos a táhne se v délce několika kilometrů směrem na sever. Její povrch je tvořen pískem a jemnými oblázky a díky mírnému vstupu do vody je pobyt v letovisku Kalathos skvělým způsobem, jak strávit dovolenou na ostrově Rhodos pro rodiny s malými dětmi. Děti a neplavci se totiž mohou na místní pláži koupat naprosto bez obav o svou bezpečnost.

Kam jinam na Rhodu na dovolenou?

Kalathos není jediným místem, kde se dá prožít na Rhodu příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Afandou, Archangelos, Faliraki, Fanes, Gennadi, Ialyssos (Trianta), Ixia, Kalithea, Kiotari, Kolymbia, Koskinou, Kremasti, Lachania, Lardos, Lindos, město Rhodos, Pefki / Pefkos, Stegna, Theologos (Tholos).

Další sekce katalogu Kalathos, ostrov Rhodos

Dovolená se slevou na poslední chvíli v letovisku Kalathos, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Kalathos. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Kalathos jsou prezentovány v sekci Kalathos first minute.