Termín 1598796168: 31.8. - 14.9. 2+0 letecky s plnou penzí


Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Rhodos

Místo Kalathos


Strava Plná penze

Základní cena za osobu 62.990 Kč

Vybavení

Cena

Kalkulace celkové ceny pro 2 dospělé, odlet Bratislava

Charakteristika ubytováníCenaCelkem
Juniorsuita (2 dospělí)2 x 62.990 Kč125.980
Cena celkem 125.980 Kč

Informace

Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Villas
Poloha objektu:
10 minut chůze od vesničky Kalathos s pár restauracemi a obchody. Městečko Lindos s historickým centrem, restauracemi, bary a obchody cca 6 km. Autobusová zastávka pouhých 5 minut chůze od hotelu.

Vybavení hotelu:
Hlavní budova se dvěma křídly a vilami v zahradě, recepce, lobby bar, restaurace s venkovní terasou v hlavní budově, restaurace `a la carte u bazénu, restaurace `a la carte s výhledem na moře, café a koktejl bar, 2 bary u bazénu, minimarket s mezinárodním tiskem, zlatnictví, pokojový servis. Venkovní kaskádovitý bazén, dalších pět menších bazénů. Vnitřní bazén (děti pouze s dospělými). Terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci. Konferenční místnost včetně vybavení.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), centrální klimatizace, TV/sat., minibar, balkon nebo terasa. DRSS: viz DR, strana k moři. DRSV: viz DR, výhled na moře. DRPP: viz DR, mají přímý vstup do privátního bazénu. JS: viz DR, 1 prostornější místnost, kávovar. SU: viz DR, mají oddělenou ložnici. Atrium vily: Mají toto vybavení: vlastní zahradu s vyhřívaným bazénem, pergolu a terasu na slunění, koupelnu/WC, jacuzzi, klimatizaci, TV/sat., DVD, minibar, trezor, telefon, internetové připojení za poplatek. VIX: 1 pokoj – kombinovaná obývací část s ložnicí, vlastní zahrada s vyhřívaným bazénem, pergola, terasa na slunění, koupelna/WC, jacuzzi, klimatizace, TV/sat. s hudebním kanálem, DVD, minibar, elektronický trezor, telefon s přímou volbou, internetové připojení za poplatek, 50 m2. VIE: viz VIX, prostornější, 2 pokoje propojené dveřmi – kombinace ložnice a obývacího pokoje s prostorem na spaní, 70 m2. VIS: viz VIX, prostornější, 2 pokoje propojené dveřmi – kombinace ložnice a obývacího pokoje s prostorem na spaní, 2 koupelny, 78 m2.

Zábava:
Animační programy během dne. Hotel nepravidelně pořádá řecké večery s živou hudbou a tancem.

Stravování:
Snídaně formou bufetu. U večeře velký výběr salátů, studených a teplých předkrmů a dezertů formou bufetu, hlavní jídlo formou výběruze 3 menu, 4× týdně tematická večeře s aperitivem zdarma. V den příletu klienti obdrží na pokoj mísu ovoce, minerální vodu a láhev řeckého vína.

Sportovní vyžití:
Písečnooblázková pláž vzdálená cca 300 m, lehátka a slunečníky zdarma.

Pro děti:
Zdarma: fitness, tenisový kurt, stolní tenis, volejbal a basketbal.

Program All Inclusive:
Dětský bazén a dětské hřiště. Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Přístup na Internet:
Thalasso & spa centrum Ana Genesis Thalasso Spa Center (2 000 m2) s výběrem masáží, wellness programů, vyhřívaným vnitřním bazénem s mořskou vodou v kombinaci s podvodními masážemi (pouze pro dospělé osoby) Vyberte si z řady wellness programů již před svým odletem na dovolenou (u vašeho prodejce)

Cena platná pro pokoj(e) JS0F20ST0,JS0F21ST0,JS0F22ST0:

Kód JS0F20ST0 -> Ubytování: junior suite, stravování: plná penze
Bližší specifikace ubytování: Juniorsuita při obsazení 2 dospělými.
Kód JS0F21ST0 -> Ubytování: junior suite, stravování: plná penze
Bližší specifikace ubytování: Juniorsuita při obsazení 2 dospělými.
Kód JS0F22ST0 -> Ubytování: junior suite, stravování: plná penze
Bližší specifikace ubytování: Juniorsuita při obsazení 2 dospělými.

Nezávazná rezervace

Zájezd je možné předběžně rezervovat odesláním tohoto formuláře. I když se snažíme o maximální aktuálnost naší nabídy, ve vzácných případech se může stát, že vámi vybraný zájezd už vám nebudeme schopni z důvodu vyprodání zajistit. Doporučujeme proto rezervovat vícero zájezdů.

1. 2. 3. 4. 5.

Odesláním nezávazné poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami.

Uvedené informace včetně fotografií a textů jsou získány z katalogu či elektronických materiálů pořádající cestovní kanceláře CK Fischer a.s., IČ 26141647. Provozovatel webu e-ck.cz neručí za jejich správnost a úplnost.