-

Dovolená Lachania - hotely

Atrium Prestige Thalasso Spa & Villas

Náhled objektu Atrium Prestige Thalasso Spa & Villas, Lachania, ostrov Rhodos, Řecko
Vybavení:
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Lachania a na ubytování v hotelu Atrium Prestige Thalasso Spa & Villas budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Rhodu, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Dovolená Lachania - informace

Lachania je malou vesničkou v jižní části ostrova Rhodos, která leží asi 7 kilometrů jižně od Gennadi. Z pohledu turistiky jde o jedno z nejodlehlejších letovisek na ostrově a dovolená se tady bude líbit všem turistům, kteří vyhledávají klid a pohodu a preferují stranou ležící letoviska před rušnými a nočním životem pulzujícími prázdninovými resorty.

Dovolená Lachania - fotografie

Obec Lachania leží asi 60 kilometrů od hlavního města Rhodos a stejnou vzdálenost je potřeba překonat z mezinárodního letiště. Turisté, kteří se rozhodnou strávit svou dovolenou na ostrově Rhodos právě ve vesničce Lachania, budou muset absolvovat více než hodinu trvající transfer při příletu a při odletu.

Vesnička Lachania je typickou obcí, která si až do současnosti zachovala svůj starobylý ráz. V minulosti se většina zdejších obyvatel odstěhovala za prací na sever ostrova nebo na pevninu, ovšem obec se stala atraktivní pro zahraniční investory. A tak zde v současnosti většina nemovitostí patří zahraničním majitelům, nejvíce z Německé spolkové republiky. Peníze, které přitekly ze zahraničí, jsou na vzhledu vesničky Lachania znát a většina zdejších nemovitostí je upravená a pečlivě udržovaná.

Dovolená Lachania - fotografie

Nabídka ubytování v obci Lachania je jen velmi omezená a tak i uprostřed sezóny tady panuje klid a pohoda. K moři je to z centra obce Lachania asi 2 kilometry, ale turistům, kterým nevadí cestovat každý den k vodě a chtějí si užívat až nebeského klidu, bude dovolená v prázdninovém letovisku Lachania naprosto vyhovovat. Tento region je též vyhledáván milovníky windsurfingu, kteří odsud jezdí provozovat svůj oblíbený vodní sport na nejjižnější výběžek ostrova Rhodos, známé Prasonisi.

V obci Lachania je k dispozici jen pár taveren a jeden minimarket. Žádnou další turistickou vybavenost zde nečekejte. A tak tady bude dovolená vyhovovat skutečně těm turistům, kteří sem přijíždějí prožít svůj volný čas na ostrově Rhodos hlavně kvůli klidu a prakticky naprosté absenci masového cestovního ruchu, s jakým je možné se setkat například v severní části ostrova.

Kam jinam na Rhodu na dovolenou?

Lachania není jediným místem, kde se dá prožít na Rhodu příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Afandou, Archangelos, Faliraki, Fanes, Gennadi, Ialyssos (Trianta), Ixia, Kalathos, Kalithea, Kiotari, Kolymbia, Koskinou, Kremasti, Lardos, Lindos, město Rhodos, Pefki / Pefkos, Stegna, Theologos (Tholos).