-

Dovolená Firostefani - hotely

Belvedere Suites

Náhled objektu Belvedere Suites, Firostefani, ostrov Santorini, Řecko
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Firostefani a na ubytování v hotelu Belvedere Suites budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Santorini, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Santorini Palace Hotel

Náhled objektu Santorini Palace Hotel, Firostefani, ostrov Santorini, Řecko
Vybavení:
Turisty vyhledávaný Hotel Santorini Palace Hotel je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Firostefani prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Santorini příjemný čas relaxace

Splendour

Náhled objektu Splendour, Firostefani, ostrov Santorini, Řecko
Využijte aktuální možnosti a poleťe na ubytování do hotelu Splendour, kde si můžete v resortu Firostefani na Santorini bez omezení užívat skvělého času plného slunce, příjemně vyhřátého moře, rozpálených páží a především spousty pohody a odpočinku

Dovolená Firostefani - informace

Firostefani je nejsevernější částí hlavního města ostrova Santorini Fira. Nalézá se na půli cesty mezi hlavním městem a letoviskem Imerovigli a podobně jako tato dvě místa je i Firostefani typickou santorinskou osadou, situovanou na ikonických útesech tohoto Egejského ostrova.

Dovolená Firostefani - fotografie

Obec Firostefani rozhodně není typickým prázdninovým letoviskem na řeckých ostrovech, neboť nenabízí vlastní pláže, které turisté na ostrovech pro dovolenou v Řecku již tak nějak očekávají. Na turistickém výsluní však Firostefani boduje tím, čím boduje kupříkladu i již zmíněné hlavní město ostrova Fira a sice svou jedinečnou polohou a dokonale romantickou atmosférou.

Takové západy slunce, jaké mohou pozorovat turisté ve Firostefani, se nikde jinde ve Středomoří pozorovat nedají. Proto je Firostefani žádanou destinací mezi romanticky založenými jedinci a také zamilovanými páry, které na Santorini přilétají užít si zdejší atmosféru a nikoliv typické plážové lenošení a odpočinek.

Dovolená Firostefani - fotografie

To ale neznamená, že by si turisté ve Firostefani nemohli užít průzračně čistých vod Egejského moře. Pouze kvůli nim budou muset cestovat asi 3 nebo 4 kilometry na východ, kde se nalézá podél pobřeží hned několik pláží se sopečným podkladem. Tady si pak budou moci užívat moře, odpočinku a dalších typicky dovolenkových činností do sytosti.

Kam jinam na Santorini na dovolenou?

Firostefani není jediným místem, kde se dá prožít na Santorini příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Agia Paraskevi (Santorini), Akrotiri, Fira (Thira), Imerovigli, Kamari, Megalohori, Oia, Perissa, Perivolos.

Další sekce katalogu Firostefani, ostrov Santorini

Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Firostefani jsou prezentovány v sekci Firostefani first minute.