-

Dovolená Firostefani - hotely

Belvedere Suites

Náhled objektu Belvedere Suites, Firostefani, ostrov Santorini, Řecko
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Firostefani a na ubytování v hotelu Belvedere Suites budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Santorini, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Santorini Palace Hotel

Náhled objektu Santorini Palace Hotel, Firostefani, ostrov Santorini, Řecko
Vybavení:
Turisty vyhledávaný Hotel Santorini Palace Hotel je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Firostefani prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Santorini příjemný čas relaxace

Dovolená Firostefani - informace

Firostefani je nejsevernější částí hlavního města ostrova Santorini Fira. Nalézá se na půli cesty mezi hlavním městem a letoviskem Imerovigli a podobně jako tato dvě místa je i Firostefani typickou santorinskou osadou, situovanou na ikonických útesech tohoto Egejského ostrova.

Dovolená Firostefani - fotografie

Obec Firostefani rozhodně není typickým prázdninovým letoviskem na řeckých ostrovech, neboť nenabízí vlastní pláže, které turisté na ostrovech pro dovolenou v Řecku již tak nějak očekávají. Na turistickém výsluní však Firostefani boduje tím, čím boduje kupříkladu i již zmíněné hlavní město ostrova Fira a sice svou jedinečnou polohou a dokonale romantickou atmosférou.

Takové západy slunce, jaké mohou pozorovat turisté ve Firostefani, se nikde jinde ve Středomoří pozorovat nedají. Proto je Firostefani žádanou destinací mezi romanticky založenými jedinci a také zamilovanými páry, které na Santorini přilétají užít si zdejší atmosféru a nikoliv typické plážové lenošení a odpočinek.

Dovolená Firostefani - fotografie

To ale neznamená, že by si turisté ve Firostefani nemohli užít průzračně čistých vod Egejského moře. Pouze kvůli nim budou muset cestovat asi 3 nebo 4 kilometry na východ, kde se nalézá podél pobřeží hned několik pláží se sopečným podkladem. Tady si pak budou moci užívat moře, odpočinku a dalších typicky dovolenkových činností do sytosti.

Kam jinam na Santorini na dovolenou?

Firostefani není jediným místem, kde se dá prožít na Santorini příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Agia Paraskevi (Santorini), Akrotiri, Fira (Thira), Imerovigli, Kamari, Megalohori, Perissa, Perivolos.