-

Dovolená Nabeul

Nabeul

Užijte si bezezbytku příjemnou dovolenou u moře v letovisku Nabeul a sami se přesvědčte, proč je dovolená v Nabeulu v Tunisku mezi turisty tak oblíbená a pravidelně se sem kvůli zdejšímu moři, počasí a možnostem koupání rádi vracejí

Dovolená Nabeul - informace

Asi 15 km od Hammametu leží další letovisko - Nabeul, hlavní město guvernorátu Cap Bon, ale především město hrnčířů. Kvalita výrobků hrnčířů z Nabeulu byla známá již v dobách římských a i vás jistě okouzlí krámky a dílny plné keramiky v typické barvě modré, zelené a žluté na bílém podkladu. Každý pátek se zde koná poslulý velbloudí trh, na kterém kromě velbloudů a dalších zvířat najdete především krásné koberce, šperky, kůži a veškeré typické řemeslné výrobky.

Dovolená Nabeul - fotografie

Také v Nabeulu najdete krásné hotely a široké písečné pláže. Nezapomeňte ochutnat místní vína, nejúrodnější vinice se nacházejí právě v regionu Cap Bon.

Kam jinam v Tunisku na dovolenou?

Nabeul není jedinou oblastí, kde se dá v Tunisku prožít nezapomenutelná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi můžete vydat na dovolenou do Tuniska i na následující místa: Bizerta, Hammamet, Mahdia, Monastir, ostrov Djerba, Port El Kantaoui, Sousse, Zarzis.

Další sekce katalogu Nabeul

Dovolená se slevou na poslední chvíli v Nabeulu, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Nabeul. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do Nabeulu jsou prezentovány v sekci Nabeul first minute.