-

Dovolená Güvercinlik - hotely

Crystal Green Bay Resort & Spa

Náhled objektu Crystal Green Bay Resort & Spa, Güvercinlik, Egejská riviéra, Turecko
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Güvercinlik a na ubytování v hotelu Crystal Green Bay Resort & Spa budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Egejské riviéře, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

La Blanche Island

Náhled objektu La Blanche Island, Güvercinlik, Egejská riviéra, Turecko
Turisty vyhledávaný Hotel La Blanche Island je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Güvercinlik prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Egejské riviéře příjemný čas relaxace

Lujo Bodrum

Náhled objektu Lujo Bodrum, Güvercinlik, Egejská riviéra, Turecko
Využijte aktuální možnosti a poleťe na ubytování do hotelu Lujo Bodrum, kde si můžete v resortu Güvercinlik na Egejské riviéře bez omezení užívat skvělého času plného slunce, příjemně vyhřátého moře, rozpálených páží a především spousty pohody a odpočinku

Titanic Deluxe Bodrum

Náhled objektu Titanic Deluxe Bodrum, Güvercinlik, Egejská riviéra, Turecko
Vybavení:
Ubytujte se během turistické sezóny i mimo ni v prázdninovém středisku Güvercinlik, kde se nachází Hotel Titanic Deluxe Bodrum, a odkud vám cesta k vodě zabere jen chvíli, takže skvělá dovolená u moře na Egejské riviéře vám může začít prakticky ihned po příletu

Dovolená Güvercinlik - informace

Güvercinlik je letoviskem v jižní části Egejské riviéry v Turecku a nachází se necelých 30 kilometrů severovýchodně od zdejší metropole Bodrum. Na mezinárodní letiště je to odsud jen něco málo přes 10 kilometrů a tak turisté, mířící na dovolenou do Turecka právě do letoviska Güvercinlik, určitě uvítají skutečnost, že se po příletu budou do svých hotelů přepravovat jen asi 20 minut.

Dovolená Güvercinlik - fotografie

Vesnička Güvercinlik je situována v asi kilometr široké zátoce, která je obklopena zalesněnými vrcholky. Celá oblast tak působí velmi svěže a tyrkysově modrá hladina Egejského moře dotváří zdejší jedinečnou atmosféru. Güvercinlik je klidným letoviskem a vzhledem ke skutečnosti, že zde zatím neproběhl prudký rozvoj cestovního ruchu, je tady nabídka ubytování omezená.

Návštěvníci letoviska Güvercinlik tak mohou bydlet v několika dobře vybavených hotelích, stejně tak jako v cenově příznivých apartmánech a studiích. Turistická vybavenost vesničky je dobrá a zejména při pobřeží je možné zastavit se na něco dobrého hned v několika restauracích. Posedět s rodinou či přáteli pak mohou turisté v jedné ze zdejších kaváren.

Dovolená Güvercinlik - fotografie

Hlavní devizou oblasti Güvercinlik je však zdejší pláž. Ta lemuje prakticky celé letovisko a protože zde nejsou ubytovací kapacity tak veliké, jako třeba v Bodrumu, či sousedních letoviscích Gümbet a Bitez, nebývá ani uprostřed hlavní turistické sezóny nijak přeplněná.

Oblast Güvercinlik je ideálním místem pro dovolenou v Turecku pro všechny turisty, kteří si chtějí odpočinout od všedního pracovního života a užít si klidu a pohody. Jedinci, kteří se chtějí bavit nejen přes den u moře, ale i po západu slunce v některém z nočních klubů, diskoték a jiných zábavních podniků, by se však měli poohlédnout po nějakém rušnějším letovisku v jižní části Egejské riviéry, jako jsou kupříkladu již zmiňované oblasti Bodrum nebo Fethiye.

Kam jinam na Egejské riviéře na dovolenou?

Güvercinlik není jediným místem, kde se dá prožít na Egejské riviéře příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Turecka i na následujících místech: Bitez, Bodrum, Calis, Didim, Fethiye, Gümbet, Icmeler, Karaburun, Kusadasi, Marmaris, Ölüdeniz, Ortakent, Sarigerme, Torba, Turgutreis, Yalikavak.

Další sekce katalogu Güvercinlik, Egejská riviéra

Dovolená se slevou na poslední chvíli v letovisku Güvercinlik, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Güvercinlik. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Güvercinlik jsou prezentovány v sekci Güvercinlik first minute.