-

Dovolená Icmeler - hotely

L Etoile

Náhled objektu L Etoile, Icmeler, Egejská riviéra, Turecko
Vybavení:
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Icmeler a na ubytování v hotelu L Etoile budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Egejské riviéře, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

SENTIDO Sea Star

Náhled objektu SENTIDO Sea Star, Icmeler, Egejská riviéra, Turecko
Vybavení:
Turisty vyhledávaný Hotel SENTIDO Sea Star je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Icmeler prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Egejské riviéře příjemný čas relaxace

Dovolená Icmeler - informace

Icmeler je jedno z nejoblíbenějších letovisek na Egejské riviéře v Turecku. Nalézá se ve stejné zátoce jako město Marmaris a je k nalezení na půli cesty mezi městy Fethiye a Bodrum. Na řecký ostrov Rhodos je to odsud asi 40 kilometrů směrem na jih. Letiště v Dalamanu je vzdáleno téměř 100 kilometrů a tak musejí turisté po příletu počítat s ještě asi dvě hodiny trvajícím transferem.

Dovolená Icmeler - fotografie

Podobně jako celá řada letovisek na pobřeží Středozemního moře, a to nejen v Turecku, ale například i v Řecku, byl Icmeler původně jen rybářskou vesničkou. Prudký rozvoj cestovního ruchu v oblasti Marmaris se však podepsal i na Icmeleru a během posledních několika desetiletí se vesnička transformovala v moderní a oblíbené letovisko.

I když jde o klidné letovisko, a to zejména ve srovnání s nedalekou oblastí Marmaris, nechybí vesničce Icmeler obvyklá turistická vybavenost, kterou návštěvníci Egejské riviéry již tak nějak očekávají. Nejsou tady žádné bary, diskotéky a noční kluby, které by poklidnou atmosféru střediska Icmeler jakkoli narušovali. Na druhou stranu současně mohou turisté zajít do několika restaurací na něco dobrého z vyhlášené turecké kuchyně a stejně tak posedět v kavárně či cukrárně. Tuto skutečnost určitě ocením rodiče, které mohou vzít své děti na něco dobrého.

Dovolená Icmeler - fotografie

Turisté, kteří by si chtěli svou dovolenou v Turecku prodloužit i do noci, se budou za zábavou muset vydat do 5 kilometrů vzdáleného Marmarisu. V něm s přicházejícím večerem otvírají nejrůznější taneční kluby, diskotéky, bary a další zábavní podniky, které se postarají o bujarý noční život až do rána následujícího dne.

Hlavním důvodem, proč však turisté cestují do oblasti Icmeler během své dovolené v Turecku, jsou zdejší pláže. Těch je tady hned několik a povrch většiny z nich tvoří písek, který v některých místech přechází v oblázky. O kvalitě pláží v oblasti Icmeler svědčí několikeré ocenění modrou vlajkou Evropské unie za čistotu a kvalitu.

Návštěvníci pláží si mohou vypůjčit slunečníky a také plážová lehátka a nechybí možnost rychlého občerstvení. Aktivní jedinci pak mohou na pláži v letovisku Icmeler vyzkoušet nejrůznější vodní sporty či plážové aktivity. Díky průzračně čisté vodě v přilehlém moři patří k nejoblíbenějším činnostem šnorchlování nebo potápění. Zájemci se tady mohou projet na vodním skútru nebo vodních lyžích. Milovníci plážových sportů si pak budou moci zahrát beach volejbal.

Kam jinam na Egejské riviéře na dovolenou?

Icmeler není jediným místem, kde se dá prožít na Egejské riviéře příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Turecka i na následujících místech: Bitez, Bodrum, Calis, Didim, Fethiye, Gümbet, Güvercinlik, Karaburun, Kusadasi, Marmaris, Ölüdeniz, Ortakent, Sarigerme, Torba, Turgutreis, Yalikavak.

Další sekce katalogu Icmeler, Egejská riviéra

Dovolená se slevou na poslední chvíli v letovisku Icmeler, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Icmeler.