-

Dovolená Ortakent - hotely

Club Müskebig

Náhled objektu Club Müskebig, Ortakent, Egejská riviéra, Turecko
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Ortakent a na ubytování v hotelu Club Müskebig budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Egejské riviéře, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Lighthouse

Náhled objektu Lighthouse, Ortakent, Egejská riviéra, Turecko
Turisty vyhledávaný Hotel Lighthouse je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Ortakent prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Egejské riviéře příjemný čas relaxace

Petunya Beach Resort

Náhled objektu Petunya Beach Resort, Ortakent, Egejská riviéra, Turecko
Využijte aktuální možnosti a poleťe na ubytování do hotelu Petunya Beach Resort, kde si můžete v resortu Ortakent na Egejské riviéře bez omezení užívat skvělého času plného slunce, příjemně vyhřátého moře, rozpálených páží a především spousty pohody a odpočinku

Dovolená Ortakent - informace

Ortakent je moderním a oblíbeným letoviskem v oblasti Bodrum v jižní části turecké Egejské riviéry. Leží mezi letovisky Bitez a Turgutreis a do centra zdejší metropole Bodrumu je to odsud necelých 10 kilometrů. 20 kilometrů jižním směrem od pláže v letovisku Ortakent se nachází řecký ostrov Kos. Mezinárodní letiště Bodrum se nalézá asi 50 kilometrů daleko a tak je třeba počítat s více než hodinu trvajícím transferem jak při příletu, tak i při odletu z dovolené na Turecké riviéře v oblasti Bodrumu.

Dovolená Ortakent - fotografie

Prázdninové středisko Ortakent bývá řazeno mezi klidná letoviska a tak si tady dovolenou v Turecku užijí zejména turisté, kteří sem přiletěli vychutnat si klidu a pohody a chtějí si odpočinout od všedního života. A i když nepatří k největším letoviskům, jeho turistická vybavenost je dobrá. Z ubytovacích zařízení tady převažují spíše menší hotely a apartmány a samozřejmě nechybí možnost návštěvy celé řady restaurací. Nákupní možnosti jsou v obci Ortakent dobré a kromě tradičních obchůdků a krámků s nejrůznějším zbožím jsou k dispozici i minimarkety.

Hlavním lákadlem, proč turisté přilétají na letní dovolenou do oblasti Ortakent, jsou zdejší pláže. Jejich povrch tvoří jemný písek a do moře se svažují tak akorát. Bude se tady tedy líbit jak turistům, kteří se rádi věnují šnorchlování a poznávání podmořského života, neboť ve vzdálenosti několik desítek metrů od pláže je pod plavci značná hloubka, tak také méně zdatným plavcům a rodinám s dětmi. Na pláži nechybí možnost zapůjčení plážových lehátek a slunečníků a v blízkosti jsou stánky s rychlým občerstvením pro případ, že by někomu na pláži letoviska Ortakent vyhládlo.

Dovolená Ortakent - fotografie

Aktivní jedinci pak určitě ocení možnost vyzkoušet si v oblasti Ortakent nejrůznější plážové a vodní sporty. Stálý vítr vytváří ideální podmínky pro plachtění nebo windsurfing. Průzračně čisté moře pak vyzývá k prozkoumávání života pod hladinou, ať už prostřednictvím šnorchlování nebo potápění.

Kam jinam na Egejské riviéře na dovolenou?

Ortakent není jediným místem, kde se dá prožít na Egejské riviéře příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Turecka i na následujících místech: Bitez, Bodrum, Calis, Didim, Fethiye, Gümbet, Güvercinlik, Icmeler, Karaburun, Kusadasi, Marmaris, Ölüdeniz, Sarigerme, Torba, Turgutreis, Yalikavak.

Další sekce katalogu Ortakent, Egejská riviéra

Dovolená se slevou na poslední chvíli v letovisku Ortakent, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Ortakent. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Ortakent jsou prezentovány v sekci Ortakent first minute.