-

Dovolená Sarigerme - hotely

Dalaman Hilton

Náhled objektu Dalaman Hilton, Sarigerme, Egejská riviéra, Turecko
Vybavení:
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Sarigerme a na ubytování v hotelu Dalaman Hilton budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Egejské riviéře, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Holiday Village

Náhled objektu Holiday Village, Sarigerme, Egejská riviéra, Turecko
Vybavení:
Turisty vyhledávaný Hotel Holiday Village je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Sarigerme prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Egejské riviéře příjemný čas relaxace

TTH Family Life Tropical Resort

Náhled objektu TTH Family Life Tropical Resort, Sarigerme, Egejská riviéra, Turecko
Vybavení:
Využijte aktuální možnosti a poleťe na ubytování do hotelu TTH Family Life Tropical Resort, kde si můžete v resortu Sarigerme na Egejské riviéře bez omezení užívat skvělého času plného slunce, příjemně vyhřátého moře, rozpálených páží a především spousty pohody a odpočinku

Dovolená Sarigerme - informace

Sarigerme je malým letoviskem v jižní části Egejské riviéry v Turecku, ležící jen asi 5 kilometrů od mezinárodního letiště u města Dalaman. Oblast Sarigerme se nalézá na půli cesty mezi známými městy Fethiye a Marmaris a jde o zatím poměrně mladé letovisko s naprosto minimální turistickou infrastrukturou.

Dovolená Sarigerme - fotografie

Většinu služeb pro turisty poskytují samotné hotely, z nichž většina byla postavena přímo u pláže a jedná se o dobře vybavená zařízení, poskytující služby na nejvyšší úrovni. Protože se většina hotelů v Sarigerme nalézá v těsné blízkosti pláže, turisté to mají ze svých pokojů k moři skutečně jen pár kroků.

A pláž je hlavním důvodem, proč turisté, přilétající na dovolenou na Egejskou riviéru, ve stále větší míře cestují právě do vesničky Sarigerme. Pláž má na délku více než 3 kilometry a její šířka se pohybuje okolo sta metrů. Její povrch je tvořen jemným pískem a do prohřátých a průzračně čistých vod Egejského moře se svažuje jen pozvolna. To je bezpochyby dobrou zprávou pro rodiče malých dětí a také horší plavce.

Dovolená Sarigerme - fotografie

Díky svým velkorysým rozměrům nebývá ani uprostřed hlavní turistické sezóny nějak přeplněná. Spolu se skutečností, že oblast Sarigerme zatím nebyla tak zasažena dynamickým rozvojem cestovního ruchu a jde o klidný region, se tady bude dovolená líbit všem turistům, kteří si chtějí užívat klidu a pohody a trávit den u moře na pláži s dostatkem prostoru.

Naopak pro turisty, kteří se chtějí bavit nejen během dne, ale i po setmění, není Sarigerme úplně šťastnou volbou. Noční život zde totiž prakticky neexistuje. Tito jedinci by se měli na Egejské riviéře poohlédnout po větších a rušnějších letoviscích, jako jsou kupříkladu již zmiňované Marmaris, Bodrum anebo Fethiye.

Kam jinam na Egejské riviéře na dovolenou?

Sarigerme není jediným místem, kde se dá prožít na Egejské riviéře příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Turecka i na následujících místech: Bitez, Bodrum, Calis, Didim, Fethiye, Gümbet, Güvercinlik, Icmeler, Karaburun, Kusadasi, Marmaris, Ölüdeniz, Ortakent, Torba, Turgutreis, Yalikavak.

Další sekce katalogu Sarigerme, Egejská riviéra

Dovolená se slevou na poslední chvíli v letovisku Sarigerme, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Sarigerme. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Sarigerme jsou prezentovány v sekci Sarigerme first minute.