-

Dovolená Torba - hotely

Izer Beach

Náhled objektu Izer Beach, Torba, Egejská riviéra, Turecko
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Torba a na ubytování v hotelu Izer Beach budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Egejské riviéře, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Vogue

Náhled objektu Vogue, Torba, Egejská riviéra, Turecko
Turisty vyhledávaný Hotel Vogue je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Torba prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Egejské riviéře příjemný čas relaxace

Vogue Bodrum

Náhled objektu Vogue Bodrum, Torba, Egejská riviéra, Turecko
Vybavení:
Využijte aktuální možnosti a poleťe na ubytování do hotelu Vogue Bodrum, kde si můžete v resortu Torba na Egejské riviéře bez omezení užívat skvělého času plného slunce, příjemně vyhřátého moře, rozpálených páží a především spousty pohody a odpočinku

Dovolená Torba - informace

Torba je jedním z letovisek ve střední části Egejské riviéry v Turecku, která zatím na své objevení pro cestovní ruch teprve čeká. Nalézá se v nejužším místě Bodrumského poloostrova ve vzdálenosti něco málo přes 5 kilometrů severně od města Bodrum. Na mezinárodní letiště je to odsud necelých 25 kilometrů a tak je třeba počítat při příletu ještě s asi tři čtvrtě hodiny trvajícím transferem z letiště do ubytovacích zařízení v letovisku Torba.

Dovolená Torba - fotografie

Vesnička Torba je situována v malé zátoce, které dominuje malebný přístav v její severní části. Zde kotví jak lodě místních, tak také movitějších klientů, kteří si sem přijeli užít klidnou a ničím nerušenou dovolenou. Protože Torba není nijak rozlehlým letoviskem, nachází se tady jen základní turistická vybavenost. Na něco dobrého zve několik restaurací a posedět je možné v kavárně ať už s rodinou nebo s přáteli.

Letovisko je jak ze západu, tak také z východu, lemováno zalesněnými vrcholky. Tyrkysově modrá barva Egejského moře dodává této oblasti jedinečný charakter. Dovolená v letovisku Torba se tak bude líbit všem turistům, kteří si sem přijeli užít pohodu a klid a chtějí v první řadě odpočívat a relaxovat.

Dovolená Torba - fotografie

Možností ke koupání je v prázdninovém středisku Torba hned několik a většinou se jedná o malé písčité pláže. Ty se do moře svažují jen pozvolna a tak se zde mohou koupat i horší plavci a malé děti bez toho, aby si o ně dělali rodiče starosti. Na některých plážích si mohou jejich návštěvníci zapůjčit plážová lehátka a slunečníky. V blízkosti jsou k dispozici stánky s rychlým občerstvením, takže kdo by na plážích v prázdninovém středisku Torba dostal hlad, má to na něco dobrého jen několik desítek metrů.

Kam jinam na Egejské riviéře na dovolenou?

Torba není jediným místem, kde se dá prožít na Egejské riviéře příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Turecka i na následujících místech: Bitez, Bodrum, Calis, Didim, Fethiye, Gümbet, Güvercinlik, Icmeler, Karaburun, Kusadasi, Marmaris, Ölüdeniz, Ortakent, Sarigerme, Turgutreis, Yalikavak.

Další sekce katalogu Torba, Egejská riviéra

Dovolená se slevou na poslední chvíli v letovisku Torba, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Torba. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Torba jsou prezentovány v sekci Torba first minute.