-

Last minute dovolená Asie

Maledivy

Pokud plánujete last minute dovolenou na Maledivách v Asii, za příznivé ceny si tady budete si moci užívat slunce, moře, koupání, opalování se na pláži, procházek podél pobřeží a dalších příjemných aktivit po každý den vaší zasloužené dovolené

Asie last minute - informace

Asie je největší světadíl. Zabírá téměř třetinu veškeré pevniny na zeměkouli. Hranici mezi Asií a Evropou tvoří pohoří Ural. Na jejím rozsáhlém území jsou velké rozdíly v podnebí, přírodních podmínkách, v osídlení, náboženství i vyspělosti jednotlivých států. Nejlidnatějšími zeměmi Asie a zároveň světa jsou Indie a Čína. Protikladem těch lidnatých zemí jsou pusté pouštní oblasti. Asijský kontinent se vyznačuje neopakovatelnými přírodními krásami a bohatstvím kulturních a historických památek. Z tohoto důvodu láká obrovské množství turistů ze všech koutů světa. Mezi nejnavštěvovanější oblasti patří Thajsko pro pohádkovou přírodu a Indie, Čína, Japonsko a Nepál pro své kulturní bohatství. V poslední době je velmi navštěvovaná i Srí Lanka, ostrov s neopakovatelnou atmosférou.

Další sekce katalogu Asie

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené v Asii je publikována v sekci dovolená Asie. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky do Asie jsou k nalezení v sekci Asie first minute.