-

Dovolená u moře letecky

Řecko

Typické řecké větrné mlýny při pobřeží Egejského moře
Řecko, a především Řecké ostrovy, patří dlouhodobě k vůbec nejoblíbenějším prázdninovým destinacím, kde s oblibou tráví svou letní dovolenou u moře turisté nejen z České republiky.

Bulharsko

Rilský klášter zapsaný na seznamu UNESCO
Letní dovolená na pobřeží Černého moře v Bulharsku patří již celá desetiletí k nejpopulárnějším možnostem, jak prožít čas volna a odpočinku u vyhřátého moře za příznivé ceny.

Egypt

Dovolená v Egyptě je velmi atraktivní jak pro milovníky plážového odpočinku, šnorchlování a potápění, tak také pro cestovatele, kteří chtějí během návštěvy cizí země poznat něco z její bohaté historie a kultury.

Turecko

Na dovolenou do Turecka se létá nejčastěji na jeho jižní pobřeží, do vyhlášených letovisek podél Středozemního moře. Stále většímu zájmu turistů se však začíná těšit i pobřeží Egejského moře na západě Turecka.

Kanárské ostrovy

Dovolená na Kanárských ostrovech patří k vůbec nejvyhledávanějším nejen mezi turisty z celé Evropy především kvůli jedinečným klimatickým podmínkám. Díky nim si mohou návštěvníci Kanárského souostroví užívat skvělé koupání v průběhu celého roku.

Mallorca, Ibiza, Menorca

Španělské Baleárské ostrovy se již několik dekád řadí v katalozích cestovních kanceláří mezi stálice a letní dovolená u moře na Mallorce, Menorce či Ibize je plným právem jednou z nejoblíbenějších dovolených nejen mezi českými turisty.

Kypr

O ostrově Kypr se často mluví jako o perle Středozemního moře a dovolená v jeho letoviscích se bude líbit jak náročným turistům. tak také mladým rodinám s dětmi či cestovatelům se zájmem o poznání tohoto jedinečného ostrova.

Tunisko

Písečné duny na Sahaře
Letní dovolenou v tuniských letoviscích charakterizuje hlavně koupání v příjemně prohřátých a křišťálově čistých vodách Středozemního moře a dále pak exotický nádech saharské země s širokými možnostmi návštěvy četných historických památek.

Afrika

cap Peninsula
Čas strávený na území Afriky měl pro Evropany vždy nádech exotiky a tato pověst provází pobyt na černém kontinentu i v současnosti. Ne nadarmo se říká, že dovolená v Africe je zážitkem na celý život.

Černá Hora

I když patří Černá Hora k poměrně malým evropským státům a její pobřeží Jaderského moře se táhne v délce jen několika desítek kilometrů, její přímořská letoviska získávají v posledních letech mezi turisty na stále větší popularitě.

Dominikánská republika

Dlouhé pláže s jemným pískem, blankytně modré a příjemně prohřáté moře, stejně tak jako exotické tropické podnebí lákají na dovolenou do Dominikánské republiky již více než půl století turisty z celého světa.

Arabské emiráty

Dovolená u moře ve Spojených arabských emirátech je pro většinu cestovatelů symbolem luxusu a pobyt v jednom z nejbohatších států světa bývá zážitkem na celý život. Prohřáté a čisté moře, dokonale vybavené hotely a služby na nejvyšší úrovni jsou pro SAE samozřejmostí.

Portugalsko

Portugalsko lákám svými jedinečnými plážemi a vyhlášeným nočním životem nejen do svých přímořských letoviscích desetitisíce turistů z celé Evropy, kteří si sem přilétají užít všudypřítomnou pohodu a klid.

Španělsko

Bazilika El Pilar ve španělské Zaragoze
Dovolená na březích Středozemního moře ve Španělsku je vyhledávána jak milovníky plážového lenošení a odpočinku, tak také rodinami se malými dětmi, které se mohou těšit na pestrou nabídku aquaparků a dalších možností zábavy.

Karibik a Stř. Amerika

Více než sedm tisíc ostrovů a ostrůvků na pomezí Severní a Jižní Ameriky tvoří Karibik, exotický ráj, který si přeje navštívit snad každý cestovatel. Dovolená v Karibiku znamená především nádherné sněhobílé pláže, klidné zátoky s křišťálově čistým mořem, všudypřítomné palmy a atmosféru dávných pirátských časů.

Thajsko

Dovolená u moře v exotickém Thajsku znamená pro většinu jeho návštěvníků především jedinečné pláže, v jejichž jemném písku se rozbíhají vlnky průzračně čistého moře. K pobytu v Thajsku však též neodmyslitelně patří vynikající kuchyně, krásná příroda a jedinečné památky.

Itálie a Malta

Pisa
Do jihoevropské Itálie míří z České republiky turisté nejen kvůli příjemně prohřátému moři a dlouhým písečným plážím, ale také kvůli jedinečné historii, proslavené kuchyni a v neposlední řadě též kvůli úchvatné italské atmosféře.

Asie

Dovolená v Asii je pro značnou část českých turistů stále ještě velkou neznámou. Ti, kdo se však již někdy do Asie vypravili, určitě potvrdí, že tato část světa stojí minimálně za bližší poznání.

Evropa

Ačkoliv jsme Evropané a většinou lítáme na dovolenou k moři do vzdálenějších destinací, i starý světadíl má co nabídnout. Letní dovolená, strávená v některé z turisticky méně známých evropských destinacích, určitě nezklame.

Chorvatsko

Letní dovolená u Jaderského moře v Chorvatsku patří nejen mezi českými turisty již dlouhé roky k nejoblíbenějším způsobům, jak trávit během léta a školních prázdnin čas volna a odpočinku.

Severní Amerika

Ačkoliv je Severní Amerika od Evropy poměrně vzdálená a na dovolenou létá přes oceán jen malá část z českých turistů, má tento světadíl z pohledu cestování a poznávání určitě co nabídnout.

Jižní Amerika

Jižní Amerika je pro většinu Evropanů světadílem zatím neprozkoumaným a turisté, kteří se již do některé z jihoamerických zemí vypravili, určitě potvrdí, že jde o destinaci z pohledu cestování velmi atraktivní.

Blízký východ

Prožijte příjemnou letní dovolenou u moře na Blízkém východě

Letní dovolená - kam se vydat k moři?

Kam že se s námi můžete vypravit na letní dovolenou? Ať se již chystáte strávit dny volna a zaslouženého odpočinku pod slunečníkem u moře, v horách či u některého z jezer, jste na správné adrese. O několik řádků níže najdete přehled všech destinací, které vám můžeme momentálně nabídout a kde může vaše dovolená během letní sezóny proběhnout.

Nabídka je tvořena zájezdy českých cestovních kanceláří, které jsou dle zákona řádně pojištěny proti úpadku a v drtivé většině případů působí na trhu cestovního ruchu již více než 10 let. Navíc na základě ohlasů a zkušeností vás, našich klientů, několikrát ročně diskutujeme, zda s konkrétní cestovní kanceláří chceme spolupracovat i v budoucnu.

Dost ale o nás. Dovolená se vám rychle blíží, tak se nenechte zdržovat a vybírejte. A my vám přejeme, ať zvolíte správně a ať vaše letošní dovolená patří k těm povedeným, na které budete rádi a v dobrém vzpomínat.