Jak to funguje?

Chci si zájezd koupit. Co mám dělat?

Vyberte si zájezd a vyplňte formulář pro nezávaznou rezervaci. Naši zaměstnanci u pořádající cestovní kanceláře (touroperátora, TO) ověří, jestli je zájezd ještě volný. Pokud je zájezd volný, zavoláme vám. Když je zájezd vyprodaný, budeme vás informovat e-mailem nebo SMS.

Mám si nezávazně rezervovat jenom jeden zájezd?

I když je aktuálnost prezentované nabídky jednou z našich priorit, může stát, že zájezd, který jste si vybrali, již nebude k dispozici. Rezervujte si proto radši nezávazně více zájezdů a označte prosíme jejich prioritu. V okamžiku, kdy by byl zájezd již nedostupný, budeme vyřizovat v pořadí další nezávaznou rezervaci.

Jak mohu zaplatit?

Jestliže je zájezd volný, naši operátoři vás telefonicky kontaktují. Platit je možné bankovním převodem, složením hotovosti v bance, internetovým bankovnictvím a složenkou.

Přišla mi smlouva. Jak mám postupovat?

Vyplněnou a podepsanou smlouvu zašlete na naší adresu. Přibližně týden před odjezdem dostanete od cestovní kanceláře další dokumenty a podklady.

Obchodní podmínky

Vztah mezi zákazníkem a provozovatelem serveru e-ck.cz se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře VLNA.cz pro provizní prodej.