Informace

Co je web e-ck.cz?

Web e-ck.cz se specializuje na nabídku leteckých zájezdů za teplem jak do nám blízkých destinací, jako jsou Kanárské či Baleárské ostrovy nebo oblíbené Řecko, tak také do destinací vzdálenějších, k nimž náleží kupříkladu Egypt, Arabské Emiráty či Kapverdské ostrovy. V nabídce pochopitelně nechybí exotické desinace v Karbiku či populární země v jihovýchodní Asii.

Z čeho se nabídka skládá?

Publikovaná nabídka na webu e-ck.cz sestává z produktů renomovaných českých cestovních kanceláří, kteřé se dlouhodobě specializují na letní dovolenou u moře.

Kdo je za webem e-ck.cz?

Provozovatelem webu e-ck.cz je cestovní kancelář VLNA.cz s.r.o., jejíž pracovníci působí na trhu cestovního ruchu v České republice již téměř čtvrt století. To ale rozhodně neznamená, že po tak dlouhé době už jsme přestali sledovat aktuální trendy v oboru a neustále se nepřizpůsobujeme novým výzvám.

Jak je to s publikovanou nabídkou?

K hlavním prioritám webu e-ck.cz, podobně jako v případě dalších serverů společnosti VLNA.cz, patří aktuálnost prezentované nabídky. My všichni ve společnosti VLNA.cz se maximálně snažíme, aby byly všechny nabízené zájezdy k dispozici, pokud o ně projevíte zájem. Jak funguje nezávazná rezervace a případné objednání zájezdu ať už na Kypr či do Dominikánské republiky se dozvíte na stránce odpovědí na často pokládané otázky, týkající se jak fungování webu a nezávazné objednávky, tak také následného postupu.

Jak je případný obchod zastřešen legislativně?

Ke všem svým klientům se chováme čestně, korektně a podle pravidel. Pokud se rozhodnete využít našich služeb a chcete si počíst trochu právničtiny, pak podmínky vzájemného vztahu řeší obchodní podmínky společnosti VLNA.cz s.r.o. Ty najdete zde.