Kdo jsme?

Provozovatelem webu e-ck.cz je cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o., která je již od svého vzniku řádným členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA). Její zakladatelé poskytují zákazníkům své služby již od roku 1991 a za tu dobu zajistili letní či zimní dovolenou již více než 150 000 zákazníků.

Hlavní specializací VLNA.cz je nejen lyžování v Rakousku a dalších alpských zemích (Německo, Švýcarsko, Francie a Itálie), ale i individuální letní pobyty. Vzhledem k přímému napojení na největší rakouské databáze poskytovatelů ubytování zahrnuje nabídka hotely, penziony, chaty a soukromé ubytování všech cenových kategorií i širokého spektra kvality.

Nabídku ubytovacích služeb v Rakousku využívají již více než 10 let mimo jiné i reprezentační týmy České a Slovenské republiky v severském lyžování a biatlonu, stejně tak jako reprezentační družstva lyžařů z dalších zemí. Ubytování tedy pravidelně zajišťuje nebo zajišťovala takovým osobnostem českého sportu, jakými jsou olympijští medailisté z roku 2010 Lukáš Bauer, Jiří Magál, Martin Jakš a Martin Koukal a prošla jimi i celá řada dalších zvučných jmen (například Roman Dostál, Kateřina Holubcová nebo Štěpánka Hilgertová). Více informací naleznete na stránce věnované úspěšným českým reprezentantům.

Cestovní kancelář VLNA.cz je ze zákona pojištěna u pojišťovny UNIQA a svou širokou nabídku ubytování v Alpách prezentuje na mateřském webu.

Mezi další obory činnosti na poli cestovního ruchu a Internetu patří prodej pobytových zájezdů českých cestovních kanceláří. Dovolenou tak můžete hledat jak na webu, na kterém se právě nacházíte, tak mezi zájezdy na oborovém informačním webu e-zajezdy.cz. Poznávací zájezdy a eurovíkendy, pořádané českými cestovními kancelářemi, publikujeme na webu e-cesty.cz.

Do portfolia nabízených služeb patří již několik let i německé cestovní kanceláře a jejich převážně letecké pobytové zájezdy do exotických destinací.

Během letní sezóny 2011 rozšířil naši nabídku další web, zaměřený na pronájem ubytování po celé Evropě. Pokud patříte mezi vyznavače dovolených, na které se rádi dopravujete vlastním autem, pak je tento web určen právě vám.